Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_lcap9%Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 402 ]
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_lcap8%Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 376 ]
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_lcap8%Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 370 ]
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_lcap9%Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 439 ]
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_lcap9%Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 410 ]
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_lcap8%Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 391 ]
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_lcap9%Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 409 ]
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_lcap9%Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 414 ]
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_lcap7%Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_rcap 7% [ 347 ]
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_lcap7%Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_rcap 7% [ 318 ]
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_lcap9%Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 415 ]
Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_lcap9%Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

Beyin fırtınası-3.konu

2 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Empty Geri: Beyin fırtınası-3.konu

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Nis. 26, 2010 10:13 am

Victoria demiş ki:Seals bari birazcık yardım et mesela bu işin bir püf noktası falan var mıdır böyle durumlarda ne yapmalı haritada nerelere bakmalı ya da hangi konumlanmalar önemlidir vs. gibi

baktım baktım haritaya başka birşey göremiyorum

Var tabi olmaz olur mu herşeyin bir teknik püf noktası var yoksa herkes ezberler şu gezegen şu evde şu açıyı yapmış hobaaa bu budur der ;ama ince işler var onları kişinin tecrübesi ile inceleyip düşünmesi gerekir.

Şimdi ben biraz açıklayım bari kimse konusmuyor madem dikkat ederseniz harita sahibi terazi burcu güneş 1.ev de !Bu onun popülerliğine çok büyük destektir.Asc burcu yine terazi burcu olmuş o halde VENÜS gezegeni yönetici konumda haritada etkin çalısacaktır.

Venüsü arayalım nerde?

2.ev de merkür ile kavusum yapmıs akrep burcunda hmm demek ki venus akrep enerjisi tasıyacak MARS onu yönetıyor!Venüs harıtada etkin iken ortaya bu seferde venusun Dispozitörü cıktı MARS harıtada guclu etkiler yaymaya baslar demektır bu cunku harıtanın yönetıcısı marstan enerji alacak ee o halde

2.ev bedensel işler degılmı?MAddi somut her iş para ve insanın tüm bedeni degılmıdır?
Mars enerji ve hareketlılık verecegıne göre bedensel calısmalar,ellerin cok kullanımı,akrep gibi kas gücünün,agresıf tavırların yayıldıgı burcta venusun olması bırcok kez bu kişide önplana cıkacaktır.
BEdensel sağlık ve göruntu önem arz edecektır ortada FİZİK olmalı ruhtan zıyade fizik önplanda bu kişide hadi gerısını devam ettırın bakalım daha ne diyim nerdeyse herşeyi anlattım çorap söküldü şuan hadi hadi beklıyorum Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Icon_cool

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Nis. 26, 2010 2:38 pm

2.ev maddiyat ve özgüven haricinde bedenle ilgili olduğunu da ilk defa duydum vallahi sakat mı şimdi bu kişi bunu mu anladık Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Kopfschuettel

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Nis. 26, 2010 2:42 pm

Victoria demiş ki:2.ev maddiyat ve özgüven haricinde bedenle ilgili olduğunu da ilk defa duydum vallahi sakat mı şimdi bu kişi bunu mu anladık Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Kopfschuettel

Very Happy oyy oyyy victoria alemsiniz valla 2.ev insanın bedenini simgeler!Maddi olan somut olan herşeyi gösterir.Sadece para değildir anlamı,fiziksel şekildir ayrıca vs vs.Sakat değil turp gibi biri onuda belirteyim Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Icon_cool

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Nis. 26, 2010 2:49 pm

ben bu yazdığımı silmiştim oysa ki silememişmiyim Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Icon_biggrin

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Nis. 26, 2010 3:13 pm

Victoria demiş ki:ben bu yazdığımı silmiştim oysa ki silememişmiyim Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Icon_biggrin

kalmış silinmemiş sorun değil bir ayıp yok ortada kalsın öyle fikir sonucta sakatlık meselesini tahmın etmek zordur astrolojıde kolay kolay bılınmıyor tahmın yurutmus olmanız iyi bir durum cekınmeyın hadi bir uzun yorum yapın uzak yabancı ulkeden bır kadınla evlenmıstır dedınız bıldınız ee baska ??? Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Nis. 26, 2010 3:54 pm

selamun aleykwm agalar,

Bu boksör bence...
özelliklede üransünün 10 cu evde olması sık sık karyer iniş çıkışları yaşamış

zeki birisidir..ama kendine özgüdür...güzelligi çok sever...çapkındır belkide...

dinine baglı biridir...
ay burcu 11 ci evinde hoşuma gitti:)....
Hayatındaki iniş çıkışları travmalar yapan birsidir...
Çok ünlü belki ama bu o kadar da zorlu hayat....
Saglık sorunları yaşamış yada yaşayacak birisi....
Ben çok harika enerjiler alıyorum bu insandan...
iyi birisidir diye düşünüyorum ....savaşcıdır...hayallerimin presnimi ne
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Nis. 26, 2010 4:08 pm

Uranus demiş ki:selamun aleykwm agalar,

Bu boksör bence...

zeki birisidir..ama kendine özgüdür...güzelligi çok sever...çapkındır belkide...

dinine baglı biridir...

aleyküm selam Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Nis. 26, 2010 5:36 pm

Uranus demiş ki:selamun aleykwm agalar,

Bu boksör bence...

dinine baglı biridir...

yaw sen bu işi biliyon yaww Very Happy cidden devam et göster kendini senin gibi enerji hisseden bilgileri kullanıp yorumlayan yok görmedim ben devam devam evet sporcu,çapkın,hayatı zorlu mesleki kariyer aynen öle iniş çıkış,sağlık sorunları çok ciddi yok ama genel anlamda sağlığına çok dikkat eden birisi enerjisi ise perfecto Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Nis. 26, 2010 5:55 pm

buna gay neden denildi anlamadım..
gaylikla alakası yok bence...hatta hayatında bi kere bile deneyimi bile olmadı diyebilirim:)...
çalışkandır....ne yapmışsa torpilsiz sistemli çalışması adına yapmış....
hızlı çeviktir....kafasıda çeviktir...sevdigini kıskanır kollar. ama bi o kadar da anidir....
sahnededir üranüsü...o aniligini toplumada gösteriyor....insanlara vahşi vede belirsiz gibi gözüküyor sanki.
vahşi oldugu kadar da duygusdaldır....uysaldır bi noktada.
kardeşleriyle sorunları olan birisidir bence ama bence bu bizi ilgilendirmiyor...bizi onun karkateri ilgilendiriyor....
aynı anda bi kaç iş yapar....vede entellektüel biridir...
hep bitirir bişeyleri ama yeniden başlatır....
küllerinden dogar...
güçlüdür...
duygularını kontrol etmekte güçlük çeker

bu enerji beni yansıttı sanki....sinirlendimi dünya gözüne gözükmez...
kodumu oturtur...
kenardan terazi degil koç derler belki adama....yada deli kova Very Happy...
ama o kova kadar akıllı koç kadar cesur terazi kadar ince ruhlu ve yengeç kadar sulugözdür emin olun..
yav bi satanistin harıtası falan olur vallaha rezil olurum
ama bu harıta bana sporcu bi kişilik yansıtıyor...
bu adam kimse ....gizli gizli aglar....daglara taşlara varmı bana yan bakan der sahnede Smile....kısaca neden bunu bu kadar sevdim bende anlamadım Very Happy....positive energy pozitive enerji...+energy...hepsi bu... Rolling Eyes
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Nis. 26, 2010 6:01 pm

Yorumların çok isabetli uranüscan Smile fevkalade dogru yorumlar yapıyorsun BRAVO,Perfecto Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Icon_cool

Satan fılan degıl rahat ol...Sporcu evet.Duygusal ama gerektıgınde Şiddetli birisi!

Dedıgın kova gibi zeki,koç gibi cesur,terazi gibi ince,yengeç gibi sulugöz doğru bir tanım! Wink devam devam şimdi renk aldı harita aynen baska detaylarıda cıkart bakem hayatından bahset ilişkiler,iş güç vs vb??

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Nis. 26, 2010 6:09 pm

evet gay dedim bi daha bişey demicem Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Affraid

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Nis. 26, 2010 6:14 pm

Seals demiş ki:Yorumların çok isabetli uranüscan Smile fevkalade dogru yorumlar yapıyorsun BRAVO,Perfecto Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Icon_cool

Satan fılan degıl rahat ol...Sporcu evet.Duygusal ama gerektıgınde Şiddetli birisi!

Dedıgın kova gibi zeki,koç gibi cesur,terazi gibi ince,yengeç gibi sulugöz doğru bir tanım! Wink devam devam şimdi renk aldı harita aynen baska detaylarıda cıkart bakem hayatından bahset ilişkiler,iş güç vs vb??

kafamı kurcalayan bi şeyler var...
Tamam astroloji belirli kurallara uyar ama ben uymam benim kafamdaki astroloji farklı oluşuyor bazen kendi düşüncelerim oluyor o yüzden ortalıga açmakta çekiniyorum onaylanmaz dsiye...
tamam onaylanmasa bile ben fikrimi degişmem biliyonuz ama yinede arkamdan naptı lan bu deyilip kıkır kıkır gülünmesine dayanamam Smile...
kısaca ben yay daki vede 3 cü evindeki jupiterine taktım...
tamam benim söyleyeceklerim belki astrologlara uymaz ama yaydaki jupiter geniş kafa yapısıdır bana göre vede dinlere olan esneklik....3 cü evde olması da aynı...degişklen burçlardaki bir jupiter din degişitirir benim düşündügüm mantıga göre...mesela ben asla dinimi degişmem hem 10 cu ev hemde oglakta jupiterim vede 10 cu evdeki jupiterimin bana senin dinin zaten öncü din diyor Smile...şamatayı bırakayım ama din degişitrme ihtimali var bu konumda adamın...ama budist olmaz....jupiter açıları zorlayıcı degil çünkü...sevgiler.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Nis. 26, 2010 6:25 pm

Uranus demiş ki:
Seals demiş ki:Yorumların çok isabetli uranüscan Smile fevkalade dogru yorumlar yapıyorsun BRAVO,Perfecto Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Icon_cool

kafamı kurcalayan bi şeyler var...
Tamam astroloji belirli kurallara uyar ama ben uymam benim kafamdaki astroloji farklı oluşuyor bazen kendi düşüncelerim oluyor o yüzden ortalıga açmakta çekiniyorum onaylanmaz dsiye...
tamam onaylanmasa bile ben fikrimi degişmem biliyonuz ama yinede arkamdan naptı lan bu deyilip kıkır kıkır gülünmesine dayanamam Smile...
kısaca ben yay daki vede 3 cü evindeki jupiterine taktım...
tamam benim söyleyeceklerim belki astrologlara uymaz ama yaydaki jupiter geniş kafa yapısıdır bana göre vede dinlere olan esneklik....3 cü evde olması da aynı...degişklen burçlardaki bir jupiter din degişitirir benim düşündügüm mantıga göre...mesela ben asla dinimi degişmem hem 10 cu ev hemde oglakta jupiterim vede 10 cu evdeki jupiterimin bana senin dinin zaten öncü din diyor Smile...şamatayı bırakayım ama din degişitrme ihtimali var bu konumda adamın...ama budist olmaz....jupiter açıları zorlayıcı degil çünkü...sevgiler.

Şimdi kendine ait bir astro teknik geliştirip yorum gücünü ortaya koyabilirsin bu doğaldır ve zaten burda kimse usta astrolog değil hatalar olur asıl mesele hatalar olacak dıye fikir belırtmeyınce ortaya cıkar o sebepten ben şahsen kimsenin yorumuna gülmem fikrini belırtmıs derım yanılıyorsa usulunce izah etmeye calısırım bende yanlışsam zaten gereken yanlışın ne oldugu ifade edilirse onu düzenlerım körü körüne bir yanlışla durmam herkes böyle düşünurse dogrulara ulasmak daha kolay olur bende naçiz bir tavsiye bu düşüncem.

Şimdi YAY burcu dinlerle ilgili bir burc kabul;ama sadece dinler değil Yabancı dil ve her turlu kültürle de ilgili oldugu için sadece din düşüncesi yer almıyor farklı ülkelerden insanlarla iletişim ve kültür edinme sonucu bir araya gelme oralara ziyaret etme olayı gündeme gelıyor bu örnek haritamızda ki kişinin yabancılarla arası iyi,uluslararası ünlü birisi ve de yabancı kadınla evlenmiş!

Din değiştirme olayı şuan yok ama hayatı boyunca olurmu olmaz mı bılınmez bu durum şuan için yok! oke Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Icon_cool

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon Ptsi Nis. 26, 2010 7:10 pm

Tebrikler uranus gerçekten biliyorsun sen bu işi. Yorum yazamıyor hayran hayran okuyorum.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Nis. 26, 2010 7:25 pm

Paper_Dragon demiş ki:Tebrikler uranus gerçekten biliyorsun sen bu işi. Yorum yazamıyor hayran hayran okuyorum.

aga niye yazmıyon sende yaz birseyler burda sadece fikir paylasıyoruz Smile usta astrologlar yorumlarını sergilemıyor! bak uranüscan ne guzel yazıyor dogrusu, yanlısıyla; cekınmek yok ben bile onca tecrubeye bilgiye ragmen yanılıyorum bazı harıtalarda, normaldır herseyi bılemeyız ;ama hepımız farklı fikir belırtıp en dogruyu bulabılırız bu ihtimali denemelıyız Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Icon_cool

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Nis. 26, 2010 10:21 pm

Victoria demiş ki:evet gay dedim bi daha bişey demicem Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Affraid

sevgili victoriam emin ol ki lafı sana demedim genel dedim....
senin bişey demicem demen üzdü beni...
bence bilgilerini esirgeme bizden ..
sevgiler

(seals yazı yine dramatik oldu yav)
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Salı Nis. 27, 2010 7:38 am

Uranus demiş ki:
Victoria demiş ki:evet gay dedim bi daha bişey demicem Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Affraid

sevgili victoriam emin ol ki lafı sana demedim genel dedim....
senin bişey demicem demen üzdü beni...
bence bilgilerini esirgeme bizden ..
sevgiler

(seals yazı yine dramatik oldu yav)

HAyatın draması varsa,rondonun kreması var!Ye bir rondo bak bakalım kalıyormu dert,tasa Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Salı Nis. 27, 2010 5:28 pm

Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Icon_razz Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Icon_lol Beyin fırtınası-3.konu - Sayfa 2 Icon_lol
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Paper Dragon Çarş. Nis. 28, 2010 11:11 am

Bu adamın bugün olduğu yerde olmasnının bence en önemli nedeni geçmişinde olan hadiseler. 9. evdeki yengeç marstan ötürü öyle diyorum. Bu durum bir olaya ya da değişime neden olmuş. bu olay olmasa bu gün bu kadar ünlü olamazdı sanırım. Bu olay yüzünden ya da bu olayla bağlı olarak yaşadığı yeri değiştirmiş. Ya da yaşadığı yeri değiştirdiği için böyle olmuş? hatta karakteri de epey değişmiş. İnsanlar onu bu değişimden sonra tanımaya başlamış diyebilirim.

Mike tyson tadında bir boksör. mike tyson gibi agresif bir adam. kariyerinde de ringdede.

ayrıca 2pac ten boksörümüze gelsin, "all eyez on me". Bu adamın kamera önünde olmaya gerçekten ihtiyacı var. Bunu seviyor, ama ihtiyacı var. Haritasında ki en büyük sapkınlığı bu.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Nis. 28, 2010 11:18 am

Evet paper dediğin gibi mars yengeç pozisyonu hayatında epey değişiklikler ortaya cıkarmıs diyebılırız,dogru Wink

Sadece boksör değil,aynı zamanda vücudu kaslı ve güçlü,karateci!Artık yavas yavas açıklayacagım kim oldugunu zaten, aksam belki acıklarım fazla beklemeyede gerek yok çünkü yorumlama hevesi yok anlasılan cogu arkadasta o yuzden 2-3 kişi hariç yorumlayan olmayacak gibi ben harıtada ki durumlarından bahsedip gercek hayatını da altına koyup kim oldugunu açıklayacam aksam buyuk olasılıkla ilginç bir hayat hikayesi,tecrube edilmesi gereken harıta yerleşimleri oldugu için bu kişiyi seçtim hem bireysel anlamda kendini gelıstırme cabası var,hem ailevi hem duygusal hem de ilişkiler açısından sorunları var kısaca herşeyi görmus Feleğin cemberınden resmen gecmış bir kimse aksam hayırlısıyla açıklarım kimliğini Wink Teşekkürler yorum yapmaya calısan arkadaslara.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon Çarş. Nis. 28, 2010 11:33 am

Benim son zamanlarda pek zamanım olmuyor.

Bu adamın zayıflıkları var, ama çok sıkı bir haritası var. Yani bazıları herşeyle ilgilenir. Ama bu adamın haritası çok yoruma açık. Ama başlığı takip ediyorum.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Nis. 28, 2010 11:37 am

Paper_Dragon demiş ki:Benim son zamanlarda pek zamanım olmuyor.

Bu adamın zayıflıkları var, ama çok sıkı bir haritası var. Yani bazıları herşeyle ilgilenir. Ama bu adamın haritası çok yoruma açık. Ama başlığı takip ediyorum.

Kadınlara karşı zaafı var kardeşim,çok duygusal bir insan hemen aşık oluyor hatalı işler yapmış bu durumda epeyce... açıklanınca daha net belli olur haritaya ait fikirleriniz Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon Çarş. Nis. 28, 2010 11:40 am

Phaha. bu adam bana garip bir şekilde yakın geliyordu. Kendi haritam kadar basit demek istiyordum. Ama ezikliği belli oldu. vah garibim. Onu da kadınlardan ağzı yananlar klubüne kayıt ettim gitti.Smile

Ben bağrıma basarım bu adamı.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Nis. 28, 2010 11:51 am

Paper_Dragon demiş ki:Phaha. bu adam bana garip bir şekilde yakın geliyordu. Kendi haritam kadar basit demek istiyordum. Ama ezikliği belli oldu. vah garibim. Onu da kadınlardan ağzı yananlar klubüne kayıt ettim gitti.Smile

Ben bağrıma basarım bu adamı.

ahahah bas hacım bas Smile adam 4 defa evlenmiş boşanmış hatta birisi eski karısı boşanmıs yıllar sonra tekrar onla evlenmiş geri boşanmış vs vs Very Happy adam ne yapıyor anlamak zor mantık kayıp kadınları görunce ucuyor kafası

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon Çarş. Nis. 28, 2010 12:15 pm

Uranus venus karesi, ay jüpiter karesi. jüpiter yayda, venüs 2. jupiter ayla karşıt.evde...

adam gönlünü kaptırdığına tutkuyla sahip olmak istemiş. 2. ev akrepte.
2. evin yöneticileri... allah bilir sert atışmalar da yaşamıştır eşleriyle.

Valla sevdim adamı. Burda olsa gel bi gazoz ısmarlıyım dicem merkürü marsla üçgen. yumrugu indiriverir Smile
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics