Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Beyin fırtınası-3.konu EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Beyin fırtınası-3.konu EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Beyin fırtınası-3.konu EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Beyin fırtınası-3.konu EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Beyin fırtınası-3.konu EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Beyin fırtınası-3.konu EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Beyin fırtınası-3.konu EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Beyin fırtınası-3.konu EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Beyin fırtınası-3.konu EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Beyin fırtınası-3.konu Vote_lcap9%Beyin fırtınası-3.konu Vote_rcap 9% [ 402 ]
Beyin fırtınası-3.konu Vote_lcap8%Beyin fırtınası-3.konu Vote_rcap 8% [ 376 ]
Beyin fırtınası-3.konu Vote_lcap8%Beyin fırtınası-3.konu Vote_rcap 8% [ 370 ]
Beyin fırtınası-3.konu Vote_lcap9%Beyin fırtınası-3.konu Vote_rcap 9% [ 439 ]
Beyin fırtınası-3.konu Vote_lcap9%Beyin fırtınası-3.konu Vote_rcap 9% [ 410 ]
Beyin fırtınası-3.konu Vote_lcap8%Beyin fırtınası-3.konu Vote_rcap 8% [ 391 ]
Beyin fırtınası-3.konu Vote_lcap9%Beyin fırtınası-3.konu Vote_rcap 9% [ 409 ]
Beyin fırtınası-3.konu Vote_lcap9%Beyin fırtınası-3.konu Vote_rcap 9% [ 414 ]
Beyin fırtınası-3.konu Vote_lcap7%Beyin fırtınası-3.konu Vote_rcap 7% [ 347 ]
Beyin fırtınası-3.konu Vote_lcap7%Beyin fırtınası-3.konu Vote_rcap 7% [ 318 ]
Beyin fırtınası-3.konu Vote_lcap9%Beyin fırtınası-3.konu Vote_rcap 9% [ 415 ]
Beyin fırtınası-3.konu Vote_lcap9%Beyin fırtınası-3.konu Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

.
.

Beyin fırtınası-3.konu

2 posters

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

Beyin fırtınası-3.konu Empty Beyin fırtınası-3.konu

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 23, 2010 6:29 pm

Beyin fırtınası-3.konu Haritax

Beyin fırtınası-3.konu Aclar

Evet dostlar işte size ilginç tecrubeler kazanabileceğiniz bir harita günümüzde en fazla insanların kafasını kurcalayan sorulardan biri bu haritada yatıyor bakalım neler çıkarabılırsınız 1 hafta boyunca yorumlarınızı takip edecem en dogru yorumu kim isabet ettirebilecek acaba Smile bu arada harita ve açılar küçük görunuyorsa üstüne basın (tık) baska sayfaya yönlenıp büyümüş şekilde rahatca bakabılırsınız.
Her bılgıyı gızledım adı yok, dogum tarıhı yok, dogum yerı yok.Ssadece harıtayı okuyun ne bılıyor hıssedıyorsanız belırtın cekınmeyın kımse kımseyı yargılamaz burda asla amac daima ileriye gıtmek daha iyi bilgi edınmek hadi kolay gelsin Beyin fırtınası-3.konu Icon_cool

Misafir
Misafir

Beyin fırtınası-3.konu Empty Geri: Beyin fırtınası-3.konu

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 23, 2010 6:40 pm

haritayı astro.com dan yapıştırabilirmiyiz acaba ?

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon Cuma Nis. 23, 2010 6:41 pm

Aklıma iki kişi geliyor. Ama iyice bakıp bir şeyler söylemeden konuşmak yersiz olur.

Tan Uranüs'e göre bir olay bu gizemli harita olayı. Yakın zamanda burda olur inş.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 23, 2010 6:53 pm

Victoria demiş ki:haritayı astro.com dan yapıştırabilirmiyiz acaba ?

oke ordanda alıp yapıstırayım bu arada vıctoria senın ımzanda yazılı olan harıtan artık görunmuyor sende yenıle onu haberın olsun oke Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 23, 2010 6:54 pm

Paper_Dragon demiş ki:Aklıma iki kişi geliyor. Ama iyice bakıp bir şeyler söylemeden konuşmak yersiz olur.

Tan Uranüs'e göre bir olay bu gizemli harita olayı. Yakın zamanda burda olur inş.

o hele bı gelsınde onun kulaklarını cekecem habıre okulu asıyor Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 23, 2010 6:57 pm

Seals demiş ki:
Victoria demiş ki:haritayı astro.com dan yapıştırabilirmiyiz acaba ?

oke ordanda alıp yapıstırayım bu arada vıctoria senın ımzanda yazılı olan harıtan artık görunmuyor sende yenıle onu haberın olsun oke Beyin fırtınası-3.konu Icon_wink

ok Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 23, 2010 7:01 pm

Beyin fırtınası-3.konu Ekranalntsuy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 23, 2010 8:05 pm

bu kişi buradan biri mi

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 23, 2010 8:09 pm

Seals demiş ki:Beyin fırtınası-3.konu Ekranalntsuy
bi kere çok zeki sıradışı fikirler üretebilen hızlı zihinsel aktivitesi olan sabit fikirli aynı zaman da tatlı dilli ama mesela fikrine hiç uymayan alakasız birşey söylerseniz dan diye lafı yapıştırabilen biri diye düşündüm.Mesela iyi laf sokar gibi.

ay burcunun 12.evde oluşu ve jüpiter karesiyle ailesinden ayrı büyümüş olabilir.

Bu adamda plutonik bir taraf var. Kendinden fazlaca bahsetmeyen bir yapısı var.İyi gizleyebiliyor kendini. Kıskanç ve kinci ilişkilerinde de öyle ama venüs uranüs karesi aslında pekde öyle bağlanmaktan hoşlanmayan bir yapısı olduğunu ani başlangıçlar ani bitişler yaşabildiğini gösterir. Yükselen yöneticisi 2.evde 8.ev yöneticisi (başkalarının parası ) 2.evde Beyin fırtınası-3.konu Icon_smile satürn oğlakta marsı ezmiş paragöz diyecem çok mu alakasız olacak acaba Beyin fırtınası-3.konu Icon_question Ama bence parayı seviyor.

ikna yeteneği son derece yüksek.

bi kere 3.ev konularında şanslı fazla sayıda kardeşi olabilir,ellerini iyi kullanıyor olabilir.çok enteresan 3.evde jüpiter yay da satürn oğlakta her ikiside kendi burcunda.mutlaka 3.ev konularıyla ilgili birşeyler etkin olmalı hayatında.

yabancı bir ülkede evlenmiş olması ya da yabancı biriyle evlenmiş olması 7.ev yöneticisi 9.evde (zaten yurtdışındaydı) gayet mantıklı ama bence evlendiysede boşanmıştır.

evet gene sallıyorum Beyin fırtınası-3.konu Icon_smile
bu adam yurtdışında çalışıyor para kazanıyor 9.ev ikizler yöneticisi 2.evde. Ellerini iyi kullanıyor sanırım.Ama piyano mu resim mi karar veremedim.

Güçlü bir 11.ev vurgusu olan bireyler, ihtiyaç duyulan sosyal değişimi gerçekleştirmek için insani ve siyasi gruplarda çalışabilirler. Bir sosyal girişimden diğerine koşturup duran kişlerde de 11.ev vurgusu güçlüdür.
11.evdeki gezegenler ve burçlar, çekim duyduğumuz sosyal girişim ve grupları açıklar. Örneğin Neptün müzik toplulukları, spiritüel ve psişik gruplarla; Uranüs astroloji gruplarıyla; Mars ise yerel futbol kulüpleriyle ilgilenebilir.
Astroloji Dergisi'nden alıntıladım umarım mahsuru yoktur.Pluto :yeraltı örgütleri,mafya,gizli örgütler dersek böyle bir bağlantısı mı var ? Ay'ın bu evde olması evini de bu tarz toplantılar için açabileceğini gösterirmiş.

En son Victoria tarafından Paz Nis. 25, 2010 1:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 23, 2010 8:15 pm

Victoria demiş ki:bu kişi buradan biri mi

hayır bu kişi ünlü birisi!

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 23, 2010 8:15 pm

gay olabilir mi Beyin fırtınası-3.konu Icon_question

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 23, 2010 8:19 pm

Victoria demiş ki:gay olabilir mi Beyin fırtınası-3.konu Icon_question

kısa cevaplar yazmayalım sevgili victoria Smile kalabalık olmasın konu fuzuli her cevabı mumkun oldugunca aynı yere yazalım madde madde olursa daha guzel olur anlasılır daha net tesekkur ederım anlayısınıza.

evet laf sokmakta kendısı epey maharetli dıyebılırız.

gay değil! Smile erkek kendısı saglam olarak Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 23, 2010 8:21 pm

Seals demiş ki:

kısa cevaplar yazmayalım sevgili victoria Beyin fırtınası-3.konu Icon_smile kalabalık olmasın konu fuzuli her cevabı mumkun oldugunca aynı yere yazalım madde madde olursa daha guzel olur anlasılır daha net tesekkur ederım anlayısınıza.

gay değil! Beyin fırtınası-3.konu Icon_smile erkek kendısı saglam olarak Beyin fırtınası-3.konu Icon_biggrin

ok o zaman kendi cevabımın içine eklerim

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 23, 2010 8:25 pm

Victoria demiş ki:
Seals demiş ki:

kısa cevaplar yazmayalım sevgili victoria Beyin fırtınası-3.konu Icon_smile kalabalık olmasın konu fuzuli her cevabı mumkun oldugunca aynı yere yazalım madde madde olursa daha guzel olur anlasılır daha net tesekkur ederım anlayısınıza.

gay değil! Beyin fırtınası-3.konu Icon_smile erkek kendısı saglam olarak Beyin fırtınası-3.konu Icon_biggrin

ok o zaman kendi cevabımın içine eklerim

oke sımdı eskiler kalsın yenı msjlarınız da böyle yazmanız daha guzel olur kısa kısa msj forumu yavaslatır goruntu kirliliği olur sebep bu tesekkurler anlayısınıza Beyin fırtınası-3.konu Icon_cool

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon Cuma Nis. 23, 2010 8:29 pm

Gay mi? bu adam dalay lama yada mahatma gandhi gibi bir adam satürn ü en güçlü yerinde diyebilirim. satürnü marsla karşıt olmasa belki eminim derdim.

Merkürü venüsüyle 2. evde görünümde. Yani bu adam öyle sözler söylüyor ki yüreğinizin derinliklerine işliyor. Kızğın boğayı kuzu yapıyor.

Romantik değil ama hissiyat sahibi adam.

Bu adam gandhi gibi biri olabilir. yengeçteki mars uranüsle sekstil. Faşist değil ama harika bir vatanperver. Kültürel değerlere binaen kitleleri etkilemiş diyebilirim. tam bir "bi şey yapmalı" adamı.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 23, 2010 8:38 pm

kitleleri etkılemıs birisi elbet o dogru ama barıssever dini lider bırı degıl hacım bunu belırteyım.Ruhsal konulara yatkın onuda soylım!

Size ipucu vereyım bu adam bir sanatçı!

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 23, 2010 8:42 pm

aslında gay değil normal erkek daha öncede dedım fakat bır olayı var bundan bahsedecem ilerlesınde yorumlar bunu bır köseye alalım bu yorum hakkında ayrı bir cevap verecem Wink ilginc bır yorum oldu bu dur bakalım baska ne cıkacak Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon Cuma Nis. 23, 2010 8:49 pm

yo yo bu adam dini lider değil ama dini lider gibi etkilemiş Smile 4. evin başladığı yer oğlak ve oğlağın yöneticisi satürn oğlakta. ve 4.evin burcu yengeç. yengeçte satürnle karşıt. Bu adamın çocukluğundan eviyle ciddi sıkıntıları olmuş. Babasının gercekten kötü biri olduğunu düşünüyorum. Hatta belki babası istismara yakın şeyler yapmış diyebilirim.

11. ev de ayla jüpiter kare; "çook arkadaşım var ama dostum yok" "tepelerdeyim ama yalnızım biliyormusunnn"

uranüs 10 . evde satürn oğlakta. Satürn jüpiterle üçgen bu adamı babam bile tanıyor?
ahaha
acıların çocuğu emrrahh gibiymiş Smile
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 23, 2010 8:52 pm

Paper_Dragon demiş ki:yo yo bu adam dini lider değil ama dini lider gibi etkilemiş Smile 4. evin başladığı yer oğlak ve oğlağın yöneticisi satürn oğlakta. ve 4.evin burcu yengeç. yengeçte satürnle karşıt. Bu adamın çocukluğundan eviyle ciddi sıkıntıları olmuş. Babasının gercekten kötü biri olduğunu düşünüyorum. Hatta belki babası istismara yakın şeyler yapmış diyebilirim.

11. ev de ayla jüpiter kare; "çook arkadaşım var ama dostum yok" "tepelerdeyim ama yalnızım biliyormusunnn"

ahaha
acıların çocuğu emrrahh gibiymiş Smile

ailesi ile ilgili bır takım sorunlar yasamıs bu dogru yasadıgı vatanıda terk etmıs ayrıca onuda belırteyım gıderken kımse ona destek olmamıs kısaca kendi memleketınde ve de evınde mutlu degılmıs duygusal anlamda degısken birisi duyguları epey yıpranmıs ama cok azimlidir!

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 23, 2010 8:55 pm

size bir ipucu daha vereyım arkadaslar her sakallıya baba denmedıgı gıbı her terazi burclu ınsana barısseverde denmez lutfen akrep burcuna bır bakınız venus akrepte merkur akrepte kişisel 2 gezegen akrepte duruyor mars yengeçte bu durumda kişinin pek de barıssever tavrı olmadıgını söylemek mumkun KAVGA hayatında dogal bır durum Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Nis. 24, 2010 9:09 am

Victoria demiş ki:
Seals demiş ki:Beyin fırtınası-3.konu Ekranalntsuy
bi kere çok zeki sıradışı fikirler üretebilen hızlı zihinsel aktivitesi olan sabit fikirli aynı zaman da tatlı dilli ama mesela fikrine hiç uymayan alakasız birşey söylerseniz dan diye lafı yapıştırabilen biri diye düşündüm.Mesela iyi laf sokar gibi.

ay burcunun 12.evde oluşu ve jüpiter karesiyle ailesinden ayrı büyümüş olabilir.

Bu adamda plutonik bir taraf var. Kendinden fazlaca bahsetmeyen bir yapısı var.İyi gizleyebiliyor kendini. Kıskanç ve kinci ilişkilerinde de öyle ama venüs uranüs karesi aslında pekde öyle bağlanmaktan hoşlanmayan bir yapısı olduğunu ani başlangıçlar ani bitişler yaşabildiğini gösterir. Yükselen yöneticisi 2.evde 8.ev yöneticisi (başkalarının parası ) 2.evde Beyin fırtınası-3.konu Icon_smile satürn oğlakta marsı ezmiş paragöz diyecem çok mu alakasız olacak acaba Beyin fırtınası-3.konu Icon_question Ama bence parayı seviyor.

ikna yeteneği son derece yüksek.

bi kere 3.ev konularında şanslı fazla sayıda kardeşi olabilir,ellerini iyi kullanıyor olabilir.çok enteresan 3.evde jüpiter yay da satürn oğlakta her ikiside kendi burcunda.mutlaka 3.ev konularıyla ilgili birşeyler etkin olmalı hayatında.

yabancı bir ülkede evlenmiş olması ya da yabancı biriyle evlenmiş olması 7.ev yöneticisi 9.evde (zaten yurtdışındaydı) gayet mantıklı ama bence evlendiysede boşanmıştır.

Sende güzel cevherler var valla victoria aynen böyle yorumlara devam ilk bam teline basan sen oldun haritanın devam devam ;)tebrıkler...yorumların şuan epey isabetli...

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Nis. 24, 2010 9:18 am

Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Nis. 25, 2010 8:36 am

1 hafta beklicekmiyiz Seals nasıl olsa benden başka cevap veren yok Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Nis. 25, 2010 9:13 am

Victoria demiş ki:1 hafta beklicekmiyiz Seals nasıl olsa benden başka cevap veren yok Smile

beklıycez daha ne söylendi ki hala bekledıgım yorumları alamadım daha beklıyorum 1 hafta uygun süre gelen yeni goren olur onlarda 1-2 konusur beklıycez kural koyduk her harıta 1 hafta askıda Wink
Daha bır suru saklı detay var hala söyleyen olmadı genelde bu adam laf sokar dıyonuz onu geçin asıl temalara deyinin daha ilginc seyler var! Beyin fırtınası-3.konu Icon_cool

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Nis. 26, 2010 9:45 am

Seals bari birazcık yardım et mesela bu işin bir püf noktası falan var mıdır böyle durumlarda ne yapmalı haritada nerelere bakmalı ya da hangi konumlanmalar önemlidir vs. gibi

baktım baktım haritaya başka birşey göremiyorum

Misafir
Misafir

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics