Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Beyin fırtınası 6  EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Beyin fırtınası 6  EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Beyin fırtınası 6  EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Beyin fırtınası 6  EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Beyin fırtınası 6  EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Beyin fırtınası 6  EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Beyin fırtınası 6  EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Beyin fırtınası 6  EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Beyin fırtınası 6  EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Beyin fırtınası 6  Vote_lcap9%Beyin fırtınası 6  Vote_rcap 9% [ 402 ]
Beyin fırtınası 6  Vote_lcap8%Beyin fırtınası 6  Vote_rcap 8% [ 376 ]
Beyin fırtınası 6  Vote_lcap8%Beyin fırtınası 6  Vote_rcap 8% [ 370 ]
Beyin fırtınası 6  Vote_lcap9%Beyin fırtınası 6  Vote_rcap 9% [ 439 ]
Beyin fırtınası 6  Vote_lcap9%Beyin fırtınası 6  Vote_rcap 9% [ 410 ]
Beyin fırtınası 6  Vote_lcap8%Beyin fırtınası 6  Vote_rcap 8% [ 391 ]
Beyin fırtınası 6  Vote_lcap9%Beyin fırtınası 6  Vote_rcap 9% [ 409 ]
Beyin fırtınası 6  Vote_lcap9%Beyin fırtınası 6  Vote_rcap 9% [ 414 ]
Beyin fırtınası 6  Vote_lcap7%Beyin fırtınası 6  Vote_rcap 7% [ 347 ]
Beyin fırtınası 6  Vote_lcap7%Beyin fırtınası 6  Vote_rcap 7% [ 318 ]
Beyin fırtınası 6  Vote_lcap9%Beyin fırtınası 6  Vote_rcap 9% [ 415 ]
Beyin fırtınası 6  Vote_lcap9%Beyin fırtınası 6  Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

.
.

Beyin fırtınası 6

2 posters

Beyin fırtınası 6  Empty Beyin fırtınası 6

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Haz. 23, 2010 7:18 pm

Beyin fırtınası 6  Astrow2gw01bbhp69269629
Uploaded with ImageShack.us
saati kesin degil 12 00 baz aldım......

sevgiler
hayde bakalım.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Beyin fırtınası 6  Empty Geri: Beyin fırtınası 6

Mesaj tarafından Paper Dragon Cuma Haz. 25, 2010 8:20 am

Nerede din veya onunla ilgili adam varsa onu bulup getiriyorsun hacı. Terazideki plutoto, aydaki aslan, merkürve venüsün durduğu yerler. arkadaş mücadeleci bi tip. Ama yalan dolan tavan yapmış bu adamda. Neşeli adam, şanslı da sayılır kerata. Lakin güvenilir tip değil. Çakal çukal bu adam. Vatan millet sakarya ayağına indre gandi Smile

politikacı olabirliretisi yüksek. Televizyonu çok seviyor. Biraz kilolu ve kısa biri olabilir. Sporla göstermelik ilgileniyor. Aslına bakarsan hayatının her bir şeyi şov. Dramatik artis tip.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından Uranus Cuma Haz. 25, 2010 12:42 pm

hehehe evet şov:)
ama diger çakaıllıklarını allah bilir:Very Happy
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Paper Dragon C.tesi Haz. 26, 2010 8:31 am

Smile
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Paper Dragon Paz Haz. 27, 2010 5:00 pm

Haretli bir konuşmacı.  Yaptığı işlerde toplumsal bir fayda söz konusu. Televizyonda program yapıyorsa uğur dündar tarzı bir tv çalıışmaları vardır.Yazamayacağım daha fazla gazetedeki klavyeler f  klavye. Hareket bakalım. Kimin haritası olduğunu öğrenince hepimiz epey şaşıracağız gibi. Hadi yorumlar ucuşssun.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Haz. 28, 2010 5:33 pm

Doğum saati kesin değilse tavsiyem güneş burcunu asc olarak baz alın yada gece yarısı yani ertesi günün baslangıcı 00.00 olarak harıta cıkarmanız daha etkili ev yerlesimleri yorumu yapmanıza fayda verir.

Bana göre zengin birisi gibi para pul olaylarında epey şanslı gibi görünüyor,renkli bir hayatı vardır diyebilirim.Uçuk kaçık işleri ve bilimsel konuları merak eden bir kimse gibi ayrıca bir sosyal insan figürü var yogun biçimde karsımızda insan ilişkileri kuvvetli gibi,asaletli bir ailesi olması kuvvetli ihtimal görunuyor.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Haz. 28, 2010 5:46 pm

Şimdi şöylede bir durum var asalet dedik ama neye göre asalet ? Asalet genelde tanınmışlıkla ilgili oluyor belli bir tanınmış kimsenin ilerde çoçuklarıda tanısmıs oluyor direkt misal valinin oğlu asaletli görunuyor burda da belki bu şahsın anası babası da filmciydi yada sanatçı vb kısaca yaptıgı işte anne babasının gecmıste yaptıgı işlerle bir alakası belki vardır diye düşündüm asaletlidir diye öyle kelime kurdum anlatabildim umarım.

Ay burcu aslan da uranusu etkili akrepte cinsellik vurgusu yogun hayatında baskada birsey demem çokmu aradın uranus sen bunu? hmm Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon Salı Haz. 29, 2010 9:44 am

Seals demiş ki:Doğum saati kesin değilse tavsiyem güneş burcunu asc olarak baz alın yada gece yarısı yani ertesi günün baslangıcı 00.00 olarak harıta cıkarmanız daha etkili ev yerlesimleri yorumu yapmanıza fayda verir.

Bana göre zengin birisi gibi para pul olaylarında epey şanslı gibi görünüyor,renkli bir hayatı vardır diyebilirim.Uçuk kaçık işleri ve bilimsel konuları merak eden bir kimse gibi ayrıca bir sosyal insan figürü var yogun biçimde karsımızda insan ilişkileri kuvvetli gibi,asaletli bir ailesi olması kuvvetli ihtimal görunuyor.

not alırım ben bunu. +1

Uranüs ten ses yok. voyager gibi bir uydu yollamak gerek.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Misafir Salı Haz. 29, 2010 12:01 pm

Uranüs dağ bayır gezinti modundadır,malum izinde... o, gelene kadar bor'un pazarı dağılır, niğdeye katar katar eşekler sürülür Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Haz. 30, 2010 9:16 am

Seals demiş ki:Doğum saati kesin değilse tavsiyem güneş burcunu asc olarak baz alın yada gece yarısı yani ertesi günün baslangıcı 00.00 olarak harıta cıkarmanız daha etkili ev yerlesimleri yorumu yapmanıza fayda verir.

para pul olayında şanslı olduğunu ve zengin olduğunu neye göre söyledin ?

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Haz. 30, 2010 1:56 pm

Victoria demiş ki:

para pul olayında şanslı olduğunu ve zengin olduğunu neye göre söyledin ?

Vay victoria hanım sizi buralarda görmek ne mutluluk şeref verdiniz forumumuza teşrif ederek Wink yoktunuz ne zamandan beri ortalarda sizleri daha sık görmek isteriz bu oto bazarında Very Happy

Şimdi sorunuza gelelim ben haritaya baktıgımda dogum saati kesin değilmiş öyle dedi uranüs bende güneş burcunu asc burcu kabul ettim. 2.ev de aslan olur 3 gezegen içinde var yeterince valıklı ve lüx şatafatlı görunuyor maddi alanı manevi yönden de renkli bir hayat oldugunu söylemek mümkün dedim olay budur Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Haz. 30, 2010 5:43 pm

teşekkür ederim hemen hergün burdayım aslında yazılan mesajları ve eklenen konuları takip ediyorum Smile uranüsün doğum saati net değil yazdığına dikkat etmemişim gerçi senin mesajında konunun açıklaması varmış ama kaçırmışım tekrar tşk.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Haz. 30, 2010 6:05 pm

Victoria demiş ki:teşekkür ederim hemen hergün burdayım aslında yazılan mesajları ve eklenen konuları takip ediyorum Smile uranüsün doğum saati net değil yazdığına dikkat etmemişim gerçi senin mesajında konunun açıklaması varmış ama kaçırmışım tekrar tşk.

dalgınlık başa bela bi olay valla... anlıyorum sizi son zamanlarda sıkça başıma gelen bir mevzudur benimde aynen Wink Forum konusunda ise;sadece seyirci kalmayalım,takım oyuncusu olalım lütfen aaarrkadaşlar Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Haz. 30, 2010 7:58 pm

evet neptünyen dalgınlığı diyelim Beyin fırtınası 6  Icon_eek

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Paz Tem. 04, 2010 12:19 pm

29 Haziran 1979 da Zonguldak'ta dunyaya gelir. Annesi Hatice Hanim ve Babasi Selahattin Bey'dir.
İlk, orta, lise egitimini kucuk yaslarda yerlestikleri Amasra'da tamamlar. Lisedeyken yelken sporuna gonul verir ve bu sporu Amasra Yelken Klubu'nde profesyonel olarak yapmaya karar verir.
Muzige ilgisi kucuk yaslarda baslar. İlkokuldayken elinde blok flut sokakta dolastigini soyler. Ama esas muzikle tanismasi Amasra'ya gelen muzisyenlerden etkilenerek calmayi ogrendigi klavye gitar ve mizikasi iledir. Evlerinde Ruhi Su, Cem Karaca surekli dinlenen sanatcilardir. Baris Akarsu, o donemlerde dinlemeye basladigi 70'lerin 80'lerin rock, hard rock ve heavy metal grup ve sanatcilarini hala dinlemeye devam eder.

Antalya'da animatorluk ve muzisyenlikten sonra Karadeniz Ereglisi'ne gelerek burada 4 yil boyunca cesitli barlarda, yerel televizyon ve radyolarda programlar yapar. Bu donemde televizyonda gordugu Akademi Turkiye yarismasinin tanitim reklamlari dikkatini ceker ve bu yarismaya katilir.

2004 Temmuzda Akademi Turkiye Yarismasini 1. olarak tamamlar. Yarismadan sonra uzun suredir gelmeyi ve yasamayi dusundugu İstanbul'a yerlesir ve muzik calismalarina burada devam eder. Akademi Turkiye Yarismasindan hemen sonra yurdun dort bir yaninda sayisi 100'u gecen cesitli konserler verir.

14 Ocak 2005'te Seyhan Muzik'ten Sedar Oztop'un produktorlugu ile yaptigi ilk albumu Islak Islak’i piyasaya cikarir. Bu albumden ayni yil icerisinde Islak Islak, Kimdir O ve Amasra parcalarina klip ceker ve bunlar televizyonlarda muzik kanallarinda yayinlanir.

17 Agustos 2006 da Seyhan Muzik etiketli aranjor ve yonetmenligini Ayhan Onurtas,Ergin Altinel ve Ercuneyt Ozdemir in yaptigi "Dusmeden Bulutlara Kosmak Gerek" isimli ikinci albumu cikardi. İlk klip parcasini da albumun ilk parcasi olan "Vurdum en dibe kadar" isimli cikis parcasina cekti.

Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Uranus Paz Tem. 04, 2010 12:19 pm

Barış Akarsu, (d. 29 Haziran 1979, Zonguldak – ö. 4 Temmuz 2007, Bodrum), rock müzik şarkıcısı, TV oyuncusu.

İlk, orta ve lise öğrenimini Amasra'da tamamladı. Lise öğrenimini sürdürürken Amasra Yelken Kulübü'nde profesyonel olarak yelken sporu ile ilgilenmeye başladı. Müziğe ilgisi küçük yaşlarda başladı. İlkokuldayken elinde blok flüt sokaklarda dolaştığını söyler. Ama müzikle asıl tanışması Amasra'ya gelen müzisyenlerden etkilenerek çalmayı öğrendiği klavye, gitar ve mızıka ile olmuştur. Barış Akarsu, o dönemlerde dinlemeye başladığı 1970 ve 1980'lerin rock, hard rock ve heavy metal grup ve sanatçılarından etkilendi. Antalya'da animatör ve müzisyen olarak çalıştı. Ankara'da garsonluk, barmenlik ve müzisyenlik yaptı. Daha sonra Karadeniz Ereğlisi'ne gelerek dört yıl boyunca çeşitli barlarda, yerel televizyon ve radyolarda programlar yaptı. Bu dönemde ATV kanalında yayınlanan Akademi Türkiye yarışmasına katıldı ve 2004 Temmuz ayında yarışmayı birinci olarak tamamladı. Yarışmadan hemen sonra İstanbul'a yerleşti ve müzik çalışmalarına burada devam etti. Yarışmanın sonuçlanmasından ilk albümünü çıkarmasına kadar geçen sürede Türkiye'nin değişik yerlerinde sayısı 200'ü geçen konserler verdi.
31 Aralık 2004'te Seyhan Müzik'ten Serdar Öztop'un yapımcılığı ile ilk albümü Islak Islakı piyasaya çıkardı. Bu albümden aynı yıl içerisinde "Islak Islak", "Kimdir O","Amasra" ve "Mavi" parçalarına klip çekti. 3 Ağustos 2006'da ikinci albümü olan Düşmeden Bulutlarda Koşmam Gereki piyasaya çıkardı.10 yeni ve 1 coverden oluşan albümde söz ve bestesi Akarsu'ya ait "Yeter Be" ve "Ben" adlı iki eserde bulunmaktadır. İkinci albümden; "Vurdum En Dibe Kadar" ve "Yaz Demedim" parçalarına klip çekildi 2006 yılında Star kanalında yayımlanmaya başlanan Yalancı Yarim dizisinde başrollerden birini üstlendi. Bu dizinin ardından sevenleri tarafından "Alfonso Tarık" olarak anılmaya başlandı.
Barış Akarsu, yirmi sekizinci doğum günü olan 29 Haziran 2007 Cuma akşamı saat 22:30 civarında, Muğla ilinin Bodrum ilçesine 5 kilometre mesafede olan Torba Kavşağı'nda bir trafik kazası geçirdi. Otomobilde bulunan Zeynep Koçak (24) ve Nalan Kahraman (37) olay yerinde öldü. Barış Akarsu hastaneye kalbi durmuş olarak getirilmiş ve acil serviste kalbi yeniden çalıştırılmıştır. [1] Özel Bodrum Hastanesi'ne kaldırılan Barış Akarsu ise, beş günlük yoğun bakımın ardından 4 Temmuz 2007 Çarşamba günü saat 20:10 sularında hayatını kaybetti ancak ölümü 23:10 da açıklandı. Özel Bodrum Hastanesi önünde yoğun bakımda kaldığı sürece sevenleri nöbet tutmuş ve iyileşeceğini ümit etmiştir. 20:10 sularında kalbi durduktan sonra tekrar çalıştırılmaya çalışıldığı söylenmiştir. Ölümünden sonra Yalancı Yarim dizisi ve yeni hazırladığı albüm yarım kalmış, albümü ölümünden sonra tamamlanmıştır. Ancak dizinin çekimleri durdurulmuştur. Genç yaşta hayata veda eden Akarsu, Amasra'da toprağa verilmiştir. [2] Merhum sanatçının heykeli, Tankut Öktem tarafından yapılmıştır. 3 metre olacak olan bu heykeli Öktem'im vefat etmesinden dolayı yardımcıları tamamlamıştır.Başarıyla tamamlanan heykel, sanatçının ölüm yıldönümü olan 4 Temmuz 2008'de 1. Barış Akarsu Kültür ve Sanat Festivali'nde Amasra'ya dikilmiştir.Ölümünün 1.yılında kaza yaptığı kavşağın adı Barış Kavşağı olarak değiştirilmiştir
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Paz Tem. 04, 2010 12:21 pm

Bende diyom bu harita bana tanıdık geliyor allahım yarabbim şimdi belli oldu mevzu allah rahmet eylesin genç yaşta kara toprağa verdiğimiz bir değerli sanatçımız barış akarsu imiş demek mekanı cenneti olsun

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Paz Tem. 04, 2010 12:33 pm

aminnn aminnn.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Paper Dragon Ptsi Tem. 05, 2010 1:22 pm

püh adamın günahına girmişim. Bi yasin borcum olsun Razz
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Tem. 05, 2010 5:51 pm

Paper_Dragon demiş ki:püh adamın günahına girmişim. Bi yasin borcum olsun Razz

Beyin fırtınası 6  Icon_razz Beyin fırtınası 6  Icon_razz Beyin fırtınası 6  Icon_lol
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Tem. 05, 2010 8:53 pm

Paper_Dragon demiş ki:püh adamın günahına girmişim. Bi yasin borcum olsun Razz

Beyin fırtınası 6  Icon_razz Beyin fırtınası 6  Icon_razz Beyin fırtınası 6  Icon_razz

Misafir
Misafir

- Similar topics