Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap9%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 402 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap8%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 8% [ 376 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap8%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 8% [ 370 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap9%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 439 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap9%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 410 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap8%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 8% [ 391 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap9%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 409 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap9%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 414 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap7%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 7% [ 347 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap7%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 7% [ 318 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap9%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 415 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap9%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

.
.

KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)

+4
Serena
misty
JÜPİTER
Uranus
8 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Empty Geri: KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Tem. 12, 2010 9:15 am

Seals demiş ki:
Victoria demiş ki:gerçi satürn karesi var bi halta yaramıyo

Jupiter satürn karesi mi var? onun etkisi genelde insan yaşlandıkça belirginleşir gecen giden gunlere ah etmekle alakalı olup,ele gecen fırsatları değerlendirememek sonunu getırememek başarıya ulasamamakla ilgili vs. ayrıca şansın önune gecer talihsiz bir açıdır o yuzden bir halta yaramıyor gibi görunmesi normaldir zaten birsey hissettırmez derin derin işler.Açı artık hangi evlerden,burçlardan gelıyorsa o ev ile burç konularında uzun dönemli problemler, gecikmeler çıkar durur.

dün akşam yatınca bu açıyla ilgili düşündüm sabah gene düşündüm KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Icon_biggrin ve şöyle ki ben ün. sınavına dilden girdim ve dil-edebiyat mezunuyum ama ün.den sonra bildiğim 2 dili ilerletmek gibi bir şansım olmadı tabii bu biraz bana da bağlı her neyse bu açı bununla da alakalı olabilir KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Kopfschuettel

Misafir
Misafir

KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Empty Geri: KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)

Mesaj tarafından JÜPİTER Ptsi Tem. 12, 2010 9:57 am

Victoria demiş ki:aslında es geçmedik o anda öyle bi konuşma gelişti birden sayfalar ilerledi ben zaten bu yorumu yapamamam çünkü iyi bilmiyorum ama olsa olsa maddiyatla alakalıdır diye düşündüm KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Icon_rolleyes diyerek topu bilenlere atayım KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Icon_smile
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Icon_smile KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Icon_sad iki gün uzak kaldım forumdan muhabbet koyuymus baksana
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından Serena Ptsi Tem. 12, 2010 10:55 am

JÜPİTER demiş ki:
JÜPİTER demiş ki:VİCTORYA VE URANÜS TEŞEKKÜRLER uzun zamandır merak ettim bi konuydu benimde satürn 2 evde bogada,venüs 10 evde oglakta yorum alabilirmiyim
ya beni niye es geçtinizzzz

jüpiter,
karşılıklı ağırlama durumun biraz madde eksenli gibi. hem venüsün oğlak burcunda topraklaşması,
hem satürnün boğa burcunda, toprarağa, maddeye, paraya dair konuları yapılandırmak istemesi, hem de malvarlıklarını anlatan 2. ev yerleşimi nedeniyle bana bu tür bir çağrışım yaptı.

venüs ve satürn toprak üçgeni oluşturuyor. gerek ilişkilerinizin sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü, gerek maddeyi yapılandırmak açısından bence olumlu bir karşılıklı ağırlama var.

boğa burcunda güvence arayan, maddeye has konuları irdeleyen satürn, venüsle üçgen görünüm aldıgında hem madde alanına hem de ilişkilere sağlamlık, dayanıklılık, tutarlılık ve uzun ömür katar.

parayı bir güvence unsuru olarak görebilir, sıkıntılarla birlikte parayı yapılandırmak istersin. bu tip bir karşılıklı ağırlama maddi alanda güç verir.
ilişkilerinde uzun ömürlülük, güvence ve sağlamlık aramak, ilişkiler arenasını maddi-manevi anlamda yere bastırmak, sağlamlaştırmak istemek bu görünümün etkilerinden olabilir:)
Serena
Serena
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Kadın
Balık Manda
İş/Hobiler : astroloji, müzik, tasarım, felsefe

Mesaj tarafından JÜPİTER Ptsi Tem. 12, 2010 12:25 pm

Serena demiş ki:
JÜPİTER demiş ki:
JÜPİTER demiş ki:VİCTORYA VE URANÜS TEŞEKKÜRLER uzun zamandır merak ettim bi konuydu benimde satürn 2 evde bogada,venüs 10 evde oglakta yorum alabilirmiyim

jüpiter,
karşılıklı ağırlama durumun biraz madde eksenli gibi. hem venüsün oğlak burcunda topraklaşması,
hem satürnün boğa burcunda, toprarağa, maddeye, paraya dair konuları yapılandırmak istemesi, hem de malvarlıklarını anlatan 2. ev yerleşimi nedeniyle bana bu tür bir çağrışım yaptı.

venüs ve satürn toprak üçgeni oluşturuyor. gerek ilişkilerinizin sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü, gerek maddeyi yapılandırmak açısından bence olumlu bir karşılıklı ağırlama var.

boğa burcunda güvence arayan, maddeye has konuları irdeleyen satürn, venüsle üçgen görünüm aldıgında hem madde alanına hem de ilişkilere sağlamlık, dayanıklılık, tutarlılık ve uzun ömür katar.

parayı bir güvence unsuru olarak görebilir, sıkıntılarla birlikte parayı yapılandırmak istersin. bu tip bir karşılıklı ağırlama maddi alanda güç verir.
ilişkilerinde uzun ömürlülük, güvence ve sağlamlık aramak, ilişkiler arenasını maddi-manevi anlamda yere bastırmak, sağlamlaştırmak istemek bu görünümün etkilerinden olabilir:)

sevgili serana yorumun için öncelikle teşekkür ederim ,arakadaşlıklarım seninde görüp söledigin gibi cok uzun süreli ve saglamdır ,2 ev mal varlıklarını anlatan demişsin ama benim bir kedimm bile yokk parayı güvence unsuru olarakta gördügüm dogru,sadece güvence olarak yeterince sıkıntı cekmiş biri olarak sadece ,yetecek hayatımı idame ettirecek kadar istedim maddi alanda güç verir demişşin ben bir garip keloglanım asgari ücretle calısan ne maddi gücü seranacımmm buna bi acıklama istiyorum, 40dan sonra mı zenginlikmi var bana
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Serena Ptsi Tem. 12, 2010 1:48 pm

JÜPİTER demiş ki:
Serena demiş ki:
JÜPİTER demiş ki:

jüpiter,

sevgili serana yorumun için öncelikle teşekkür ederim ,arakadaşlıklarım seninde görüp söledigin gibi cok uzun süreli ve saglamdır ,2 ev mal varlıklarını anlatan demişsin ama benim bir kedimm bile yokk parayı güvence unsuru olarakta gördügüm dogru,sadece güvence olarak yeterince sıkıntı cekmiş biri olarak sadece ,yetecek hayatımı idame ettirecek kadar istedim maddi alanda güç verir demişşin ben bir garip keloglanım asgari ücretle calısan ne maddi gücü seranacımmm buna bi acıklama istiyorum, 40dan sonra mı zenginlikmi var bana

satürn sıkıntı çekilen bir alandır. bu bağlamda boğaya yerleştiginde, ki boğa maddeyi temsil eder.
ve 2. evde, maddeye ulaşmak güçleşebilir.

asgari ücretle çalışabilirsiniz; ama tutumluluk, paranın hesabını bilmek gibi bir artısı olabilir.

haritanın potansiyelleri de kişinin ne şekilde kullandıgına bağlı.
örneğin benimle aynı gün doğan bir arkadaşım sürekli içki içiyor. neptün kaçışını içkide yaşıyor. benim içkiyle çok aram yok ama internette sağlam vakit öldürürüm:)

astrolojiyi de bu şekilde yorumlarız. sende maddeye bindirilmiş bir baskı var. iyi kullanıldıgında maddeyi şekillendirebilirsin. çünkü para ile ilgili hassasiyetin vardır. hesabını kitabını iyi yapmak, harcamaları planlayabilmek gibi. ama satürnü gölge yönleriyle bünyene entegre edersen, maddi alanda kıtlık, yoksulluk hissedesin. kafanda maddeyle ilgili problemler olur. bu tip gölge bir satürnyen düşünüş, yokluğu getirebilir.

bir diğer etkisi, satürn boğa, venüs oğlak karşılıklı ağırlaması birbiriyle üçgen bakış açısı içindeyken,
yalnızlaşma, kendini yalnız hissetme, karşı tarafa kolay açılamamak ve ketumluk gibi bir etkide bulunurken;
iyi kullanırsan az-öz ama sağlam temelli ilişkiler getirir.
Serena
Serena
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Kadın
Balık Manda
İş/Hobiler : astroloji, müzik, tasarım, felsefe

Mesaj tarafından JÜPİTER Salı Tem. 13, 2010 7:57 am

iyi kullanıldıgında maddeyi şekillendirebilirsiniz ,peki olumluya nasıl dönüstürebiliriz nasıl iyi yönde kullanabiliriz
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Paper Dragon Çarş. Tem. 14, 2010 2:51 pm

Ben radissonun reception'nu tek geçerim. Gerçi ankara hilton da iyidir Razz

Tüm muhabbeti ayrıntısıyla okuyamadım ama güzel bir tartışma olmuş.

Peki benim bir sualim olacak: Burçlar karşılıklı evlerinde resepsiyon hizmeti verirse. Yani evin burcu diğer burcun evinde diğeri de kendi evine yerleşen burcun evine yerleşmiş ise ? gezegenlerden bağımsız olarak bu iki burcun birbirini destekleyen güçlü etkileri mi olur dersiniz yoksa o eve o burcun kimyasından gelen bir rayiha katmaktan öteye geçmez mi?
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Tem. 14, 2010 3:06 pm

Paper_Dragon demiş ki:Ben radissonun reception'nu tek geçerim. Gerçi ankara hilton da iyidir Razz

Peki benim bir sualim olacak: Burçlar karşılıklı evlerinde resepsiyon hizmeti verirse. Yani evin burcu diğer burcun evinde diğeri de kendi evine yerleşen burcun evine yerleşmiş ise ? gezegenlerden bağımsız olarak bu iki burcun birbirini destekleyen güçlü etkileri mi olur dersiniz yoksa o eve o burcun kimyasından gelen bir rayiha katmaktan öteye geçmez mi?

bence mesela jupiter kovada.
üranüs yayda..
düşünsen bilimsel boyut konusunu...geniş ögrenim bilimsel araştırmalar
ama kaptan dedigi gibi kişisel olmayan gezegenlerin konumu o kadar da etkili olmaz...
evler daha önemlidir bence...
ve düşünüyorumki mesela acılı kebap....
ve kebap
farkı bu...
harman.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Tem. 14, 2010 3:13 pm

Paper_Dragon demiş ki:Ben radissonun reception'nu tek geçerim. Gerçi ankara hilton da iyidir Razz

yani sorun şöyle midir?

yani terazi 1.ev de iken koç burcu 7.ev de olan haritada durum evsel enerjiyle ne halde olur diyorsun oke...
Bana göre bu durum başlı başına nakavt olur Wink kişide talih azalır çünkü evlerin burctan farkı yoktur doğal evlerle doğan yada ne bıleyım doğal evlerın enerjısıne yakın burcların evlere dagılısı ile doğan kişi bence daha şanslıdır çunku ev konusu dogru burcta dogru gezegenle işlemeye musait olur.
Şöyle izah edeyım daha net anlasılır;

Doğal evlere göre asc koç ile başlar,2.ev boğa,3.ev.ev ikizler vs diye sırayla gider buna göre demek ki 1.ev de mars enerjili gezegen olacak + güneş burcu da olabilir çunku güneş koç burcunda yücelir bu evde çoşar kendısi doğan güneş gibi parlak sıcaktır vs.

2.ev de ise boğa doğal burc ise venüs burda etkin gezegendir o halde burda venüs burcu veya venüsü seven burcların olması etkili olur ki benim gorusume göre ya terazi yada yengeç gibi burclar bu evde etkili dururlar enerji iyi calısır 2.evin kimyası değişmez dogru düzgün işler vs öteki evlerde öyle işte ama kalkıp biz harıtaya ters evlerden burclardan bakarsak oo durum karmasık ve zor olur elbette öyle cok insan var vede ünlü olmus zengin kimselerde var ama iç alemleri pek iyi değildir bence stresli hayatları normal evleri olanlara göre cok fazla olur onların misal sana örnek...

Bill Clinton!

Asc terazidir kendısı ve 7.evi koç burcudur mars ise terazi de tezata bak Very Happy burcu ise aslan ooo iyice karıstı işler buna göre adam cinselliğe,güç gösterisine liderliğe cok acık kaldı ki 1.evinde stelyum olusmus gizli KOÇ burcu enerjisi tasıyor mars doğal evinde ama burc sakat noldu sonunda sende bılıyorsun ki dunya alem adamın ne yaptıgını durusma sonucu skandalla ögrendıler vs vs anlıycan enerji ters olunca sorunlar mutlaka patlak verır mehur olmak veya basarılı olmak o sorunları örtmuyor umarım acıklayabıldım Wink

Bu arada astrolojik sorun cok kalite kallavi idi bu vb soruları beklerım daima arkadaslar Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon Çarş. Tem. 14, 2010 3:22 pm

Ah acı bir cevap oldu Seals Smile

Gerçekler acı değildir. Zira gerçekler acıtır Smile

Birkaç hafta önce haritalara equalle bakmaya başlayınca bu aklıma gelmişti. terazi koç durumu, oğlak yengeç durumu bende var. Gerçi birtek bu ikisi de değil. Dediklerini iyi anlıyorum üstad. rovelveri hazıladım, şakağıma dayıyorum Smile
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Tem. 14, 2010 3:27 pm

Paper_Dragon demiş ki:Ah acı bir cevap oldu Seals Smile

Gerçekler acı değildir. Zira gerçekler acıtır Smile

Birkaç hafta önce haritalara equalle bakmaya başlayınca bu aklıma gelmişti. terazi koç durumu, oğlak yengeç durumu bende var. Gerçi birtek bu ikisi de değil. Dediklerini iyi anlıyorum üstad. rovelveri hazıladım, şakağıma dayıyorum Smile

dur hele dur dur Very Happy senın durum o kadar vahim değil senin asc burcun başak 1.ev de mars var bu sakat değil çok çalışkanlık ve hizmet aşkını ifade eder ayrıca işin de iyi olmayı, takdir görmeyi anlatır keza güneş burcun ise oğlak buda toprak elementi oldugu için asc ve güneş çelişki yaşamıyor, ay burcunda balık buda toprak elementine uygun bir su burcu... Elementler 3 temel noktaya (asc-güneş-ay) uygun toprak-su elementinin gücü ile senin harıtan sallanmaktan cok dikkatli tedbirli tuttugunu koparan hedefe odaklı sarsıntısız ilerlemeye müsait diyebılırız,müsterih ol iş hayatında billy olayları veya benzeri sacma olaylar seni sarsmaz öyle olay yaşamazsın hacım Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon Çarş. Tem. 14, 2010 3:51 pm

Tamam tetiği çekmiyorum Smile

10. ev 4 . ev beni düşündürüyordu. KAD 10. evde haliyle GAD. de 4. evde. kAD ile pluto karesi biraz düşündürüyordu. Böyle bakınca yanlış düşünüyormuşum. Ne yalan söyleyim monica vakası gibi bir şey olabilir diye düşünüyordum.

Ha böyle bir şeyi asla yapmam da dediğim için mantıksız geliyordu.

Tecrübe şart.

Yoksa insan kendisi için bile abuk sabuk şeyler düşünebiliyor Smile
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Nin.Me.Sar.Ra Cuma Şub. 04, 2011 9:39 am

Karşılıklı etki sayılabilecek tek konum sanırım haritamdaki Jüpiter -Aslan Güneş -Balık konumu( tabii klasik yöneticileri kullanırsak).Aralarında 150 derecelik açı var ama ben bu açıyı yorumlamayı pek bilmiyorum.

Ben gezegenlerin dispozitörleriyle açı yapmalarının da karşılıklı etki kadar önemli olduğunu düşünüyorum.Kendi haritama baktığımda (modern yöneticileri kullanırsak)Oğlaktaki Venüsün dispozitörü Satürnle üçgeni ,Kovadaki Marsın dispozitörü Uranüsle karesi var.
Diğer bir açıdan değerlendirirsem haritamı Yükselen yöneticim Güneş Balıkta (modern yöneticileri kullanırsam)Balığın yöneticisi Neptün Yayda,Yayın yöneticisi Jüpiter Aslanda.Böyle bir döngü var aralarında.Yani aslında modern yöneticileri de kullansam klasik yöneticileri de Aslan ve Balık arasında bir ilişki çıkıyor neticede.

Nin.Me.Sar.Ra
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Balık Keçi

Mesaj tarafından Mex Çarş. Tem. 11, 2012 11:52 am

Nin.Me.Sar.Ra demiş ki:Karşılıklı etki sayılabilecek tek konum sanırım haritamdaki Jüpiter -Aslan Güneş -Balık konumu( tabii klasik yöneticileri kullanırsak).Aralarında 150 derecelik açı var ama ben bu açıyı yorumlamayı pek bilmiyorum.

Ben gezegenlerin dispozitörleriyle açı yapmalarının da karşılıklı etki kadar önemli olduğunu düşünüyorum.Kendi haritama baktığımda (modern yöneticileri kullanırsak)Oğlaktaki Venüsün dispozitörü Satürnle üçgeni ,Kovadaki Marsın dispozitörü Uranüsle karesi var.
Diğer bir açıdan değerlendirirsem haritamı Yükselen yöneticim Güneş Balıkta (modern yöneticileri kullanırsam)Balığın yöneticisi Neptün Yayda,Yayın yöneticisi Jüpiter Aslanda.Böyle bir döngü var aralarında.Yani aslında modern yöneticileri de kullansam klasik yöneticileri de Aslan ve Balık arasında bir ilişki çıkıyor neticede.

güzel bir yorumlama ve düşünce olmuş doğrusu hoş. Dikkatimi çeken mars kovası ve uranus arasında ki kare açınız oldu haritanızda fazla tansiyona sebep olabilecek bir durum zira hem mars hem uranus zorlu bir açı içinde patlamaya hazır bomba gibi durur bulundukları ev konumları hayatınızdaki sorun olan noktayı işaret edebilir diye düşünüyorum.

Mex
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek
Aslan Kedi

Mesaj tarafından sinan1399 C.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm

benim merak etiğim ayla mars arasındaki karşılıklı ağırlama tam kare açısısı mars yengeçte 1 evde ay 10 evde koçta ikisi tam kare

sinan1399
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek
Aslan Keçi

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3