Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_lcap9%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 402 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_lcap8%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_rcap 8% [ 376 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_lcap8%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_rcap 8% [ 370 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_lcap9%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 439 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_lcap9%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 410 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_lcap8%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_rcap 8% [ 391 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_lcap9%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 409 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_lcap9%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 414 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_lcap7%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_rcap 7% [ 347 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_lcap7%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_rcap 7% [ 318 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_lcap9%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 415 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_lcap9%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz

+2
JÜPİTER
Serena
6 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Empty Geri: Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz

Mesaj tarafından merikeklik Ptsi Tem. 19, 2010 9:38 am

Paper_Dragon demiş ki:
Seals demiş ki:
Paper_Dragon demiş ki:Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 909421 Ahaha anlamaya başlamışım ben bu işten Smile ama teknik boyutta pişmememe daa çok var Smile

Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Icon_wink

5.ev de hangi gezegen varsa o özelliği kişiye verir Wink dedıgın örnekte ki venus 5.ev hatunu cekicidir,sanatsal,estetık ugrasları vardır kısaca Güzellik olayı vardır yüksek olasılıkla...
Asla bu 5.evi yabana atmayın(güneş'in doğal evi oldugu için güneş enerjısı vardır) kimlik ve karakterin resmen gözüne gözüne vuran bir konuma sahıp yahu asc ile ucgen açılanıyor bu ev, ne demek dırekt besleyen enerjıyı asc!ye akıtıyor demektır Wink çogu astro sever bundan bi haber yok efendım aşk yok eglence yok cocuk baska bırsey soyleyın yaw allah askına yaa aman aman işte böyle Smile

5. ev önemli. Her ev çok önemli ama hatunlarda 1. ve 5. evler önemli, benim için en azından Smile

bugün bu konuya 3 mesaj yazıyorum ama gidiyor.netin azizliği.ben yaklaşık 10 mesaj önce yazı yazmışımm..baktım konu 5 evin önemine gelmiş...,
5 evim güneş -pluto ve bazı ev sistemlerine göre ay-merkür -uranüsle dolu..haliyle iş güzellik vs olunca bir bayan olarak direk üstüme alınıdm..
5 ev enerjisininAsc ile birleşmesi fikri 5 evi sanırım dahada hareketlediriyor.zaten benim haritada en aktif evlerden biri.ama işin içine satrun kare girince tüm tılsım kalkıyor sanki..ve yaşam alanım birden soğuyor..

Sealsın sorudğu sorudada nedense marsın hep olumsuz yönlerini düşündüm..hiç marsın veridği enerjiyi ve olumlu yönleri düşünmedim...yine de azcık yakalamışım kendi adıma sevindim..

En son merikeklik tarafından Ptsi Tem. 19, 2010 9:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
merikeklik
merikeklik
Astro Üye
Astro Üye

Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Empty Geri: Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz

Mesaj tarafından merikeklik Ptsi Tem. 19, 2010 9:39 am

bugün ne oldu ver yazdıysam birşeyler oldu vegitti ...
merikeklik
merikeklik
Astro Üye
Astro Üye

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Tem. 19, 2010 9:45 am

merikeklik demiş ki:bugün ne oldu ver yazdıysam birşeyler oldu vegitti ...

gitmedi canım alıntı yapmışssın ama 3 alıntı var sonuçta onların arasına yazmışsın ifadeyi dikkatli baksan bulacan...onu silmedim ama aynı ifadeyi ekledim senin ekledigin gibi Wink
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından merikeklik Ptsi Tem. 19, 2010 9:47 am

gitmiş incim.bakım benim yazdıklarım yok.bende tekrar düzelttimm
merikeklik
merikeklik
Astro Üye
Astro Üye

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Tem. 19, 2010 9:52 am

merikeklik demiş ki:gitmiş incim.bakım benim yazdıklarım yok.bende tekrar düzelttimm

anladım seni....yazı yazdıysan o başka demekki bilgisayar yada sitedeki teknik sorun..
ben senin ifadeni gördüm bitek....
ozaman alıntı yaparken diger üst üste olan alıntıları sil asılcevap vermek istedigin alıntıyı bırak yazı panelinde...böylece yüklenmemiş olur cevap bölgen..ve yazıların kaybolmaz diye düşünüyorum....sevgiler canım.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından merikeklik Ptsi Tem. 19, 2010 9:55 am

internet bağlantımdan kaynaklandı cnaım sorun..
merikeklik
merikeklik
Astro Üye
Astro Üye

Mesaj tarafından Serena Ptsi Tem. 19, 2010 12:14 pm

ben şöyle düşünüyorum ;
astroloji elbette bir sürü faktörü bir araya getirip ince bir şekilde yorumlandıgında doğru sonuçlar verir. eğer öyle olmasaydı, güneş şu burçta; şöyle olursun, ay şu burçta; şöyle olur der geçerdik. oysa evler var, açılar var, birbirleriyle ilişkiye girdiklerinde bambaşka değerler kazanıyorlar.

bir gezegeni sadece bulundugu burca göre değerlendirmek, sadece komik olur. benim değerlendirmem, gayet genel bir değerlendirmedir.
işin içine evleri ve açıları da soksam, 10 sayfa yazı çıkar. bu çok zor, arkadaşlar.

ama mars başağın belli bir karakteristigi vardır. mars boğanın belli bir karakteristigi vardır. bunu yadsıyamayız. bu tarz ön bilgileri bilmeden, mars neyi ifade ediyor, mars bir burca girdiginde büyük oranda ne doğrultuda çalışmaya meyillidiri bilmeden, astrolojiyi bilemeyiz.
açılar, evler, vurgular yorumu inceltir. detaylandırır.

ama detaya girmeden önce, gezegenler ve burçlar hakkında bilgimizin pekişmesi gerek. benim yazım da, ön bilgi niteliğinde bir yazıdır.

yoksa marsın bir burca yerleştigindeki yorumu, çok ham bir yorum olur. o mars zibilyon tane ayrı etkiye maruz kalıyor. açılar ve evler de ayrı bir başlık konusudur. hepsini bir arada verebilmek de, takdir edersiniz ki bir tek yazı başlığı altında mümkün değil...
Serena
Serena
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Kadın
Balık Manda
İş/Hobiler : astroloji, müzik, tasarım, felsefe

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Tem. 19, 2010 12:26 pm

Sevgili Serena,

Evet söylediklerinde haklısın ve de yazdığın konu genel anlamda güzel ve bilgilendirici olmuş zaten kimse yazını kritiklemedi ki bir yanlış yok sadece bizler evlerden de dem vurduk şunlarda etkili olur epey vs.diye konuyu genişlettik arada soruda çıktı o soruyuda pekiştirdik vs. yoksa konu içeriğin genel anlamda güzel bunu zaten kimse inkar etmiyor,başarılarının devamını dileriz,forum prensibi olarak daima bu tarz orjinal yazı ve fikirlere açığız Wink

Esenliklerle/İyi forumlar

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Tem. 19, 2010 12:42 pm

bu çok güzel ve faydalı bir çalışma oldu Seals ve Serena her ikinize de teşekkürler bunu tekrarlayalım Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Icon_smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Tem. 19, 2010 4:38 pm

BENİM AKLIMI KURCALAYAN BİR SORU VAR
NEDEN ASTROLOJİYLE DAHA ÇOK KADINLAR İLGİLENİR?
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Paper Dragon Ptsi Tem. 19, 2010 5:38 pm

Başka kadınlar ilgilendiği için Very Happy
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Tem. 19, 2010 5:47 pm

Paper_Dragon demiş ki:Başka kadınlar ilgilendiği için Very Happy

alakası yok
ben kimseye nispet yapmam yada bahse girmem...beni izlesinler ben niye birine özenecemki...
yoqqq qardaş bu işte bi iş var....
kadınlar daha çok sever astrolojiyi
soruya cvap bulamayınca antifeminizmlik sergilemeyiniz lütfen Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Icon_razz
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Paper Dragon Ptsi Tem. 19, 2010 5:50 pm

Uranus demiş ki:

alakası yok
ben kimseye nispet yapmam yada bahse girmem...beni izlesinler ben niye birine özenecemki...
soruya cvap bulamayınca antifeminizmlik sergilemeyiniz lütfen Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Icon_razz

Hadi ama tüm kadınlar başka kadınlar için makyaj yapar. Bir iş yerinde bile en vahşi rekabet kadınlar arasındadır. Kadınlar imrenmek için yaratılmıştır. başka kadınlar ilgilendiği için kadınlar ilgilenir.

Nispet değil. Bir çeşit çatışma.

En son Paper_Dragon tarafından Ptsi Tem. 19, 2010 5:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Tem. 19, 2010 5:51 pm

Paper_Dragon demiş ki:
Uranus demiş ki:

alakası yok

Hadi ama tüm kadınlar başka kadınlar için makyaj yapar. Bir iş yerinde bile en vahşi rekabet kadınlar arasındadır. Kadınlar imrenmek için yaratılmıştır. başka kadınlar ilgilendiği için kadınlar ilgilenir.

bunlar benlik degil....
başka kadınları bilemem...
gıcık
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Paper Dragon Ptsi Tem. 19, 2010 5:53 pm

Sen zaten başka kadınları sordun Smile

Sen zaten makyaj olayına pek girmiyorsun.

Sen merklı olduğun için ilgileniyorsun. Ama eminim geri kalan hepsi başka kadınlar yüzünden ilgileniyordur.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Tem. 19, 2010 5:54 pm

Paper_Dragon demiş ki:Sen zaten başka kadınları sordun Smile

Sen zaten makyaj olayına pek girmiyorsun.

Sen merklı olduğun için ilgileniyorsun. Ama eminim geri kalan hepsi başka kadınlar yüzünden ilgileniyordur.

hayır aynı fikirde degilim senle Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Kopfschuettel Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 3 Suspect
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Paper Dragon Ptsi Tem. 19, 2010 5:58 pm

Kadınları iyi tanırım. Patronla, benim departmanda benim yanımda çalışan yeni elemanla bile pes oynamışlığım var. Ama kadınlar aynı departmanda çalışıyorsa tel zımba yüzünden birbirine girebilir.

-O zımba benim,

-hadi ordan sarı çıyan asıl benim.

Tey allam. Ama severiz kendilerini Smile
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Serena Ptsi Tem. 19, 2010 6:35 pm

Uranus demiş ki:BENİM AKLIMI KURCALAYAN BİR SORU VAR

belki şundan olabilir;
kadınlar doğurgan ve duygusallar. astrolojide de ay temsil ediyor kadınları. doğaüstü olaylara, mistisizme, 6. hisse, inanmaya, erkeklerden daha yatkınlar. daha sezgiseller ve algıları açık. astroloji gibi, evrenle bütünleşme ve aydınlanma sağlayan mistik bir ilim de dolayısıyla ilgilerini daha çok çekiyor olabilir. mars ve güneş, eril arketiplerdir mesela. dış dünyayı fethet, savaş, çalış, kazan, topla; dişiye ve yuvaya getir. dolayısıyla erkek cinsiyeti; bu dünyayla, dünyevi konularla daha fazla ilgilenen, ayakları yere daha sağlam basan bir cinsiyet. kadın; doğurganlığıyla, sezgisel yapısıyla tanrıya varoluşsal olarak daha yakın. algıları açık.
nedeni bu gibi geliyor bana...
Serena
Serena
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Kadın
Balık Manda
İş/Hobiler : astroloji, müzik, tasarım, felsefe

Mesaj tarafından ali Ptsi Tem. 19, 2010 9:48 pm

kadınlar doğurgan ve duygusallar. astrolojide de ay temsil ediyor kadınları. doğaüstü olaylara, mistisizme, 6. hisse, inanmaya, erkeklerden daha yatkınlar. daha sezgiseller ve algıları açık. astroloji gibi, evrenle bütünleşme ve aydınlanma sağlayan mistik bir ilim de dolayısıyla ilgilerini daha çok çekiyor olabilir. mars ve güneş, eril arketiplerdir mesela. dış dünyayı fethet, savaş, çalış, kazan, topla; dişiye ve yuvaya getir. dolayısıyla erkek cinsiyeti; bu dünyayla, dünyevi konularla daha fazla ilgilenen, ayakları yere daha sağlam basan bir cinsiyet. kadın; doğurganlığıyla, sezgisel yapısıyla tanrıya varoluşsal olarak daha yakın. algıları açık.

kesinlikle ewet...Smile süper bir tesbit...erkek yaratılışı daha çok dışsallığa meyyaldir...kadın yaratılışı ise içselliğe...
esmasal olarak değerlendirirsek, erkek Allah cc nın Ya Rahman esmasının tezahürüdür, kadın ise Ya Rahim esmasının tezahürüdür...
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından merikeklik Ptsi Tem. 19, 2010 10:29 pm

bencede kadınların sezgisel algıları çok yüksek.ve gizemli olanı hep daha çok merak ederler..
astrolojiye neden merak saldım?çocukluktan bu yana gizemli şeyler dikkatimi çekti ama astrolojiye merakım kendini tanıma istediğinden doğdu.kendimi tanıyıp çözümler bulabilmek isteğinden.hiçte aklıma başka kadınlar için astroloji öğrenmek gelmedi ...
merikeklik
merikeklik
Astro Üye
Astro Üye

Mesaj tarafından Uranus Salı Tem. 20, 2010 3:16 am

Serena demiş ki:
Uranus demiş ki:BENİM AKLIMI KURCALAYAN BİR SORU VAR

belki şundan olabilir;

teşekkürler açıklaman için...
büyük ihtimalle öyledir.... study
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan