Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_lcap9%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 402 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_lcap8%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 376 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_lcap8%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 370 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_lcap9%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 439 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_lcap9%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 410 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_lcap8%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 391 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_lcap9%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 409 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_lcap9%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 414 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_lcap7%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_rcap 7% [ 347 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_lcap7%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_rcap 7% [ 318 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_lcap9%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 415 ]
Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_lcap9%Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz

+2
JÜPİTER
Serena
6 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Empty Geri: Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Tem. 17, 2010 3:28 pm

Seals demiş ki:
Uranus demiş ki:Astroloji sistemli matematiksel bir ilimdir diye düşünüyorum
ama sadece bu degil....enerjisel bir ilimdir üstüne üstlük...
matematigi biliyorum problemi cözecem degil....gizemli matematik problemini çözmek daha akıllıca...

A, kişisinde mars akrep burcunda olsun ,hiç bir açısı yok, evi de 1.ev
olsun!

B, kişisinde ise mars yine akrep burcunda olsun üstüne
üstlük diğer bütün gezegenlerden sert-yumuşak açılar almış olsun evi de
5.ev olsun!

1-Hangisinin marsı güçlü hadi cvp verin arkadaşlar
hangisi daha etkin ortada gözükecek?

2-Hangi mars kişiye daha
yararlı hangisi kişiye zararlı olacaktır?

Sen onu bunu bırakta soruya cvp ver bakalım fikrin nedir asistante ? Very Happy

ımmm zor soru Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Icon_lol

çünkü marsın açılarıda önemli

bence ikinci durumda mars zararda olur....

birinci durumda ise hem akrep hemde 1 ci ev yani koç burcu etkisi onu bayagı atak ve etkin yapacaktır....açısı olmasa bile bu ev de ve burçta mars rahat olur ve işler Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Icon_wink
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Empty Geri: Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Tem. 17, 2010 3:39 pm

öyle diyorsun demek... madde madde cvp yazsan daha iyiydi ama neyse iyi bakalım beklıyelım daha baska cvplamak isteyende olur bu soru ucu açık bir soru bakalım baska fikri olan olursa neler dıyecek 2 kişi 1.ev marsı iyi dedi oke bakalım baska neler cıkabılır bekleyelım

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon C.tesi Tem. 17, 2010 4:33 pm

konusu her ne ise o konularda gezegen kendi özelliğini o ev ve burc
özelliğine kaynaştırıp o evi kendi özelliği ile enerjilemeye çalışır bu
sadece mars için değil hepsi için geçerli;fakat güneş ile ay böyle
değiller güneş hangi burcta, evde ise o evi açığa çıkarmak ister
parıldatmaya çalışır;ay ise, bulundugu evi gizli özelliklerle iç enerji
ile aydınlatmaya çalısır yani o evin ve burcun özelliği ay burcunun
oldugu yerde gizli içte yaşar illa parlamaz fakat kişi huzurlu bir ruha
sahip olmak veya ne bileyim mutlu olmak için sırf duyguları yıpranmasın
diye o ay burcunun ve evinin özelliğini içten içe yaşayıp bazen gerçek
imajı buymuş gibi dışarıda başka insanlara yansıması olabilir vs...
bunları yorumlamayı öğrenırsenız harıtanın şifresini kırarsınız...buda
benden size tavsiye olsun Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Icon_wink

ben bunu not ederim notu oldu Smile

Teşekkürler hocam. Senin, uranüscanın ve kıymetli arkadaşlarımızın sayeyinde öğreiyorum. Bilgi konusunda bu kadar cömer hocaları olunca haliyle çabuk kapıyor insan.

eheh sorunun çevresinden dolanıp durdum:) 5. evdeki mars 1. evde akrepte olan marsa göre iyidir diyorum. her durumda iyidir değil yalnız soru çerçevesinde. 1. evde mars akrepte insana harika bir çekicilik katar. eminim bundan. Ama zararlı olacağını düşünüyorum. Anti kahraman yaratma potansiyeli çok yüksek.

5. evdeki mars belki çocuklara karşı şiddet ihtimalini doğurabilir. Ama bence hayal dünyası enerjik olur. açıları düşünmeden çok değişken hızlı bir hayal dünyası olur diyorum. Enerjik olur.

1. evde akrepteki mars cinselliği kavram olarak ele alır diyorum. Kiminle nerde ne zaman olduğu önemli değil. ekşının vucut bulması önemli.

5. evde ki mars cinselliği araç olarak kullanır. kiminle ne zaman yapıldığı önemlidir. cinsellik eğlenmek için araçtır. Ama ilk durumdaki gibi zararlı olacağını düşünmüyorum. oyunları aşırı ciddiye alır.

Bir de 1. evde ki olası mars tezahürü : (bonus advertisement Smile )

Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 669589 ım 1. ev bu yüzden, marsla aram iyidir. Ama terazide Smile Kavga etmeyi pek sevmem ama kavga gürültüde ısrar edene acımam. göz göre göre haksızlık yapan kardeşim olsun -tam anlamıyla ifade edeyim-; "kafasını kırarım" Smile
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Tem. 17, 2010 5:18 pm

Paper_Dragon demiş ki:

eheh sorunun çevresinden dolanıp durdum:) 5. evdeki mars 1. evde akrepte olan marsa göre iyidir diyorum. her durumda iyidir değil yalnız soru çerçevesinde. 1. evde mars akrepte insana harika bir çekicilik katar. eminim bundan. Ama zararlı olacağını düşünüyorum. Anti kahraman yaratma potansiyeli çok yüksek.

5. evdeki mars belki çocuklara karşı şiddet ihtimalini doğurabilir. Ama bence hayal dünyası enerjik olur. açıları düşünmeden çok değişken hızlı bir hayal dünyası olur diyorum. Enerjik olur.

1. evde akrepteki mars cinselliği kavram olarak ele alır diyorum. Kiminle nerde ne zaman olduğu önemli değil. ekşının vucut bulması önemli.

5. evde ki mars cinselliği araç olarak kullanır. kiminle ne zaman yapıldığı önemlidir. cinsellik eğlenmek için araçtır. Ama ilk durumdaki gibi zararlı olacağını düşünmüyorum. oyunları aşırı ciddiye alır.

Bir de 1. evde ki olası mars tezahürü : (bonus advertisement Smile )

Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 669589 ım 1. ev bu yüzden, marsla aram iyidir. Ama terazide Smile Kavga etmeyi pek sevmem ama kavga gürültüde ısrar edene acımam. göz göre göre haksızlık yapan kardeşim olsun -tam anlamıyla ifade edeyim-; "kafasını kırarım" Smile

Sende sağol hacım Wink astrolojiye dair her zaman fikirlerini belirtmeye gayret et böylece yanlışları kafandan atarsın yoksa yanlışları kafanda tutup habire hatalı yorum yapmaya devam edersin ne olursa olsun fikrin oldumu muhalefet gibi görünsende belirt asla cayma Wink

Şimdi gelelim senin soruya verdiğin cvp ile durum şuan da ;

1.ev akrep=2

5.ev akrep=1

sonucuna ulaştı hmm çekişme olacak gibi Smile bugun ve yarın daha bekleyelım bakalım baska cvp veren cıkar mı, cıkmazsa bende hangisi bana göre güçlüdür onu açıklayıcı şekilde cvplıycam inş. Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından merikeklik Paz Tem. 18, 2010 12:21 am

1 evdeki mars yönetici olduğu akrepte ve kendi evinde ololduğunda oldukça güçlü çalşıacaktır.Bir gezegenin güçlü olması demek kişiye bulunduğu evle ve burçla illede olumlu özellikler katacak anlamına gelmiyor bence. 1 ev hayata bakış açımız,dışa görünen maskemiz ,dış dünya ile ile ilişki kurduğumuz yerdir ve böyle olduğunda diğer evlerden çok daha fazla etki alanına sahip,belli bir alanı (yuva,iletişim ,eğitim vs)temsil etmiyor..hayata bakış açımız,dış dünya ile kurduğumuz ilişki diğer evleri direk etkiliyor.
mars akrebin tutkulu,karizmatik,inatçı yapısı sosyal maskemiz olacağı için bence mars akrep 1 evde ama zararlı çalışacaktır.
merikeklik
merikeklik
Astro Üye
Astro Üye

Mesaj tarafından Misafir Paz Tem. 18, 2010 7:41 am

merikeklik demiş ki:1 evdeki mars yönetici olduğu akrepte ve kendi evinde ololduğunda oldukça güçlü çalşıacaktır.Bir gezegenin güçlü olması demek kişiye bulunduğu evle ve burçla illede olumlu özellikler katacak anlamına gelmiyor bence. 1 ev hayata bakış açımız,dışa görünen maskemiz ,dış dünya ile ile ilişki kurduğumuz yerdir ve böyle olduğunda diğer evlerden çok daha fazla etki alanına sahip,belli bir alanı (yuva,iletişim ,eğitim vs)temsil etmiyor..hayata bakış açımız,dış dünya ile kurduğumuz ilişki diğer evleri direk etkiliyor.
mars akrebin tutkulu,karizmatik,inatçı yapısı sosyal maskemiz olacağı için bence mars akrep 1 evde ama zararlı çalışacaktır.

Güzel bir yorum soruya karşı ilgili olup cvplandırdığınız için teşekkür ederiz sevgili merikeklik Smile

Böylece sizin cvabınız ile;

1.ev akrep=3

5.ev akrep=1

sonucu oluştu akşama kadar beklıyecem baska cvp cıkarsa cıkar cıkmazsa bende bir açıklama yapacam inş. Wink

iyi forumlar

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Tem. 19, 2010 8:37 am

Cevap vereyim bende bu soruya artık başka cvplayan olmayacak gibi...

Bana göre 5.ev de pozisyon alıp,açılarla beslenen mars akrep daha güçlü ve daha yararlıdır!

Neden?

Efendim doğal evlerden yola çıkarsak burç kalite ve özelliğine göre bir gezegenin gücü belirginleşir bu nedenledir ki...

Mars 1.evde doğal gezegen pozisyonunda olsa bile burcu akrep olunca sabit nitelik + su burcu içinde kalmış oluyor doğal evin burcu ise;Öncü nitelik+ateş burcu özelliği taşıyan koç burcudur;ama 5.ev akrep mars'ına baktığımız da bu evin doğal burcu aslan Sabit nitelikli bir burç olmakla beraber+ateş burcu olmasına ragmen niteliği sabit oldugu için marsın çalışma prensibi sabit şekilde işleyecektir pek sorun yaşamaz ayrıca en önemli faktörü atlamıssınız ki 1.ev de mars akrep açısız diye belirttim bu demektir ki enerjisini dışa göstermekte zorlanacak bir durum taşıyor anlamına gelir.

5.evde ki mars akrep ise hem eğlenceli ve neşelidir hem aşk sevgi konusunda tutkuludur.Kısaca benim görüşüm 5.ev de ki mars akrep 1.evden daha yararlı ve güçlü olacaktır.

Dipnot daha düşeyim,5.ev asc ile doğrudan ücgen açı aldıgı için bu eve yani 5.evde pozisyon alan gezegenler harita sahıbının kimliği veya karakteri hakkında bilgi verebilir kısaca mars 5.ev de olduguna göre her açısıda var dedık asc ile Ücgen açı alır buda dısarıya mars ucgen ASC olur gordugunuz gıbı mars-akrep 5.ev ev açılı durumu 1.evden daha hayırlı netice verecektir diyorum bende Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Tem. 19, 2010 8:40 am

Ayrıca paper'i kutlarım mantıken soruya yaklasımı ve cevabı bence dogruydu tebrikler hacım aynen devam bu şekilde düşünmeye Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Tem. 19, 2010 8:41 am

susuyorum incik
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Tem. 19, 2010 8:44 am

Uranus demiş ki:susuyorum incik

niye ki ? Very Happy ben fikrimi acıkladım,dogrusu bu diye düşünuyorum sizin bir anti teziniz varsa acıklayın bende bakayım,dınleyım hanfendı Very Happy açı olmazsa gezegen saf enerjısı ıle kişinin içinde durur hareket için zorlanma gerekır boşamı sert açıları harekete gecırıyor diye kabul etmısler ,yumusak açıları olumlu enerjıyı dışa tasır dıye söylemısler işte açının gücü bu... Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Tem. 19, 2010 8:50 am

Seals demiş ki:

niye ki ? Very Happy ben fikrimi acıkladım,dogrusu bu diye düşünuyorum sizin bir anti teziniz varsa acıklayın bende bakayım,dınleyım hanfendı Very Happy açı olmazsa gezegen saf enerjısı ıle kişinin içinde durur hareket için zorlanma gerekır boşamı sert açıları harekete gecırıyor diye kabul etmısler ,yumusak açıları olumlu enerjıyı dışa tasır dıye söylemısler işte açının gücü bu... Smile

ilk sordugunda cevaplam;yordum işte tehh
yine fikrini açıkla dedin diye açıkladım ....fena tosladım bu sefer
keşke emin olmadıgım bir şey hakkında konuşmasaydım

yok senin açıklamana lafım yok kendime kızıyorum ben
kaderimdeeebudamı vardııı..
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Paper Dragon Ptsi Tem. 19, 2010 8:59 am

Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 909421 Ahaha anlamaya başlamışım ben bu işten Smile ama teknik boyutta pişmememe daa çok var Smile

Dipnot daha düşeyim,5.ev asc ile doğrudan ücgen açı aldıgı
için bu eve yani 5.evde pozisyon alan gezegenler harita sahıbının
kimliği veya karakteri hakkında bilgi verebilir kısaca mars 5.ev de
olduguna göre her açısıda var dedık asc ile Ücgen açı alır buda dısarıya
mars ucgen ASC olur gordugunuz gıbı mars-akrep 5.ev ev açılı durumu
1.evden daha hayırlı netice verecektir diyorum bende Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Icon_wink

Cevaba bakarmısınız ama Astrofizik sorusu çözümü gibi. çözümlü astrofizik soru bankası.

O zaman hacım 5. evinde venüs olan hatun güzeldir diyebilirmiyiz? yükselenininde aslan ise afrodit yanında halt etmiş olur?
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Tem. 19, 2010 8:59 am

Uranus demiş ki:
Seals demiş ki:

yahu yanlış olunca kıyamet mi koptu? ilahi sende... alay eden, gırgır gecen varmı hmm? yook olmazda burda herkes ögrenmeye calısıyor ben daha cok tecrubelerımi cogaltmak ıcın ugrasıyorum farklı ınsanların harıtasına bakıyorum hayatlarında dair bıraz bılgıler edınıyorum tecrube oluyor bana da boyle faydası var forumun Wink

Bundan sonra paso böyle garip garip sorular soracam yandınız siz Very Happy hep siz soruyordunuz şimdi ben soracam paso bakalım ne kadar astrolojık bilginiz var yorumlama düşünceniz ne kadar nasıl yol izliyorsunuz bunları anlayacagız ve ona göre bir recete verecem Wink anlastık umarım

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Tem. 19, 2010 9:01 am

ben yokum Laughing
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Paper Dragon Ptsi Tem. 19, 2010 9:03 am

Uranus demiş ki:ben yokum Laughing

sensiz olmaz aaah, sensiz olmaz Smile

böyle bir şarkı vardı galiba. o şarkı sana gelsin kuzum.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Tem. 19, 2010 9:04 am

Paper_Dragon demiş ki:Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 909421 Ahaha anlamaya başlamışım ben bu işten Smile ama teknik boyutta pişmememe daa çok var Smile

1.evden daha hayırlı netice verecektir diyorum bende Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Icon_wink

Cevaba bakarmısınız ama Astrofizik sorusu çözümü gibi. çözümlü astrofizik soru bankası.

O zaman hacım 5. evinde venüs olan hatun güzeldir diyebilirmiyiz? yükselenininde aslan ise afrodit yanında halt etmiş olur?

benim aylak venusde bula bula 12 ci ev kocu buldu///

allah 12 burc vermish git en iyisini secsene ne bu bohemlik///ne bu manyak yasam tarzi .sen git kocta karar kıl...pes dogrusu....bide utanmadan marsla kavuş...bu kadarda olmaz kardeşim.... Mad
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Tem. 19, 2010 9:06 am

Paper_Dragon demiş ki:Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 909421 Ahaha anlamaya başlamışım ben bu işten Smile ama teknik boyutta pişmememe daa çok var Smile

5.ev de hangi gezegen varsa o özelliği kişiye verir Wink dedıgın örnekte ki venus 5.ev hatunu cekicidir,sanatsal,estetık ugrasları vardır kısaca Güzellik olayı vardır yüksek olasılıkla...
Asla bu 5.evi yabana atmayın(güneş'in doğal evi oldugu için güneş enerjısı vardır) kimlik ve karakterin resmen gözüne gözüne vuran bir konuma sahıp yahu asc ile ucgen açılanıyor bu ev, ne demek dırekt besleyen enerjıyı asc!ye akıtıyor demektır Wink çogu astro sever bundan bi haber yok efendım aşk yok eglence yok cocuk baska bırsey soyleyın yaw allah askına yaa aman aman işte böyle Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Tem. 19, 2010 9:07 am

Paper_Dragon demiş ki:
Uranus demiş ki:ben yokum Laughing

sensiz olmaz aaah, sensiz olmaz Smile

böyle bir şarkı vardı galiba. o şarkı sana gelsin kuzum.

cem özkan
41 yaşında
16 yaşında bir oglu var
kendisi müzisyen...
önceleri rebel moves grubunun bas gitaristi şimdide solo şarkıcı...
bandare...sheep....şarkıları tanıdık gelebilir
tam benim tarzım

solo albümünden sensiz olmaz şarkısı yanlış hatırlamıyorsam 4 cü şarkıydı
annesine bestelemiş
sensiz olmaz bu dünyada diye söylüyor adam
kendisi bana imzalı cd sini postayla yollayan ilk müzisyen...
ikizler burcu ,....
sevgiler.....
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Tem. 19, 2010 9:11 am

Seals demiş ki:

5.ev de hangi gezegen varsa o özelliği kişiye verir Wink dedıgın örnekte ki venus 5.ev hatunu cekicidir,sanatsal,estetık ugrasları vardır kısaca Güzellik olayı vardır yüksek olasılıkla...
Asla bu 5.evi yabana atmayın(güneş'in doğal evi oldugu için güneş enerjısı vardır) kimlik ve karakterin resmen gözüne gözüne vuran bir konuma sahıp yahu asc ile ucgen açılanıyor bu ev, ne demek dırekt besleyen enerjıyı asc!ye akıtıyor demektır Wink çogu astro sever bundan bi haber yok efendım aşk yok eglence yok cocuk baska bırsey soyleyın yaw allah askına yaa aman aman işte böyle Smile

benim ay hem aslanda hemde 5 ci evde
duygusal olarak aşk çocuk yuva en önemli faktördür hayatımda ki daha karşıma manyaxlardan başka kimse çıkmadı.....yada bendeki bohemlik onları cezb etti bilemem
ama aslan duyguları yogun olarak yaşanmakta bunu kabul ediyorum...
ve burgün sahnelerin güneşi ben olacam haberiniz ola ki bu anca rüyada olur....12 ci evimde çokgeniştir....hayal hayal...armut piş agzıma düş. olmuyor ama ....tabi olmaz....sen bi atak yapacan sahne tozu yutacan ...ama nerdeee varsa yoksa saçma sapan takıntılarım...varsa yoksa güvende olmak için çalışma çabam...ben en iyisi gidip intihar edeyim...
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Paper Dragon Ptsi Tem. 19, 2010 9:15 am

Uranus demiş ki:

benim aylak venusde bula bula 12 ci ev kocu buldu///

allah 12 burc vermish git en iyisini secsene ne bu bohemlik///ne bu manyak yasam tarzi .sen git kocta karar kıl...pes dogrusu....bide utanmadan marsla kavuş...bu kadarda olmaz kardeşim.... Mad

Pahhah sende Amazon güzlliği var hacı. Sana kılıç kalkan zırh vercen o zaman tam güzel olursun Smile Bide at vereceksin, konya ovasında koştur dur artık.

Rebel movesi duymuştum hatta bir ara dinlemiştim. Vay vay entel kuntel sanatsal şahsiyet.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Tem. 19, 2010 9:17 am

seninde cografya ne gwzel ///amazon diyor sonrada konya diyor///
ben zaten basım koç venüsünden yeterince çekiyor o yüzden isyanlardayım....biaz hanım hanımcık ol diye diye anamın dilinde tüy yün yumak bitti...nirdee....
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Tem. 19, 2010 9:18 am

Seals demiş ki:
Uranus demiş ki:
Seals demiş ki:

yahu yanlış olunca kıyamet mi koptu? ilahi sende... alay eden, gırgır gecen varmı hmm? yook olmazda burda herkes ögrenmeye calısıyor ben daha cok tecrubelerımi cogaltmak ıcın ugrasıyorum farklı ınsanların harıtasına bakıyorum hayatlarında dair bıraz bılgıler edınıyorum tecrube oluyor bana da boyle faydası var forumun Wink

Bundan sonra paso böyle garip garip sorular soracam yandınız siz Very Happy hep siz soruyordunuz şimdi ben soracam paso bakalım ne kadar astrolojık bilginiz var yorumlama düşünceniz ne kadar nasıl yol izliyorsunuz bunları anlayacagız ve ona göre bir recete verecem Wink anlastık umarım

sınavcı amca seni....
testle yapsak olmazmı Very Happy
a şıkkı b şıkkı felan
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Paper Dragon Ptsi Tem. 19, 2010 9:26 am

Seals demiş ki:

Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz - Sayfa 2 Icon_wink

5. ev önemli. Her ev çok önemli ama hatunlarda 1. ve 5. evler önemli, benim için en azından Smile
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Paper Dragon Ptsi Tem. 19, 2010 9:30 am

Uranus demiş ki:seninde cografya ne gwzel ///amazon diyor sonrada konya diyor///
ben zaten basım koç venüsünden yeterince çekiyor o yüzden isyanlardayım....biaz hanım hanımcık ol diye diye anamın dilinde tüy yün yumak bitti...nirdee....

Hanım hanımcıgınıda gördük kuzu. Çook mıymıy olurlar. Tırnam kırıldı, ay şu oldu bu oldu. süs püs insanı deli ederler Smile
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Tem. 19, 2010 9:33 am

Paper_Dragon demiş ki:
Uranus demiş ki:seninde cografya ne gwzel ///amazon diyor sonrada konya diyor///

Hanım hanımcıgınıda gördük kuzu. Çook mıymıy olurlar. Tırnam kırıldı, ay şu oldu bu oldu. süs püs insanı deli ederler Smile

tırnakmı Razz
renkli ojemi Razz
bizi bozar.....
süs püsümüz bir siyah göz kalemimiz Laughing satanist kılıklı manyax der kız kardeşim bu yüzden hep...işte o kadar....
amazon ne anlar makyajdan yaprak maskeleriyle idare eder .... Wink
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics