Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_lcap9%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 402 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_lcap8%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 376 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_lcap8%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 370 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_lcap9%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 439 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_lcap9%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 410 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_lcap8%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 391 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_lcap9%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 409 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_lcap9%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 414 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_lcap7%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_rcap 7% [ 347 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_lcap7%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_rcap 7% [ 318 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_lcap9%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 415 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_lcap9%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek

3 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Empty Geri: Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek

Mesaj tarafından Paper Dragon Cuma Nis. 30, 2010 11:29 am

https://astroflame.yetkin-forum.com/arap-noktalar-f21/baz-arap-noktalar-t143.htm

Bu başlığı takip ederseniz yardımcı olacaktır. Sabit yıldızlar için bir başlık açacacığm. Lakin Seals'in belirttiği gibi zet8 veya astrıolog programları daha yardımcı olacaktır. 
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Empty Geri: Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 30, 2010 12:13 pm

JÜPİTER demiş ki:ARAP NOKTALARI VE SABİT YILDIZLARA BAKILAN SİTENİN ADRESİNİ VERMİŞSİNİZ AMA BENDE O SİTEYİ ÇÖZECEK İNGİLİZCE OLSA OOOO YARDIM LÜTFEN BENDE ÖĞRENMEK İSTİYORUM YILDIZLARIMI NE NERDE

Bir sürü sabit yıldız kavusumu var haritanızda ki bunlar ağır gezegenlerle olmuş, birisi de en güçlü kraliyet yıldızlarından ANTARES oda kendi doğasından olan gezegen MARS kavusumu yapmıs! Yay burcunda ve oglak burcunda sabit yıldızlarınız gezegenlerle kavusumdalar bunları size yazayım kısa öz...

Nash-oğlak burcunda venüs ile kavusumda;görme ve göz ile ilgili sorunlar verebildiği söylenmekte venüs ile kavusum yapması daha ılımlı olabileceğini düşündürüyor bize

Antares-yay burcunda mars ile kavusumda;Bu şiddetli bir yıldızdır ve de güçlüdür mars ile kavusum yapması bazı ani sorunları şiddetli durumları gündeme taşıyabilir dikkat edilmesi gerekir zira kuvvetli pozisyon almış hem kavusum yaptıgı gezegen zorlu bir gezegen olan mars.

Omega Scorpii-Yay burcunda jupiter kavusumu var;

Graffias-Yay burcunda Neptun ile kavusumda;

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon Cuma Nis. 30, 2010 3:08 pm

Seals astrolog natal gezegenlerle açılarını söylüyor mu?

Ben listeye bakıp hesaplamaya çalışıyordum. Eğer direkt hesaplıyorsa Onu kullanım Smile
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 30, 2010 3:21 pm

Paper_Dragon demiş ki:Seals astrolog natal gezegenlerle açılarını söylüyor mu?

Ben listeye bakıp hesaplamaya çalışıyordum. Eğer direkt hesaplıyorsa Onu kullanım Smile

yanlış hatırlamıyorsam açılarınıda gösteriyor direkt hesaplar o program ayrıca arap noktalarınıda hesaplıyor direkt dogum tarıhıne göre kullanışlı epeyce altta sağ köşede sabit yıldızın koordinatlarını vs yazıyor derece ve burç pozisyonu vs işini görür Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon Cuma Nis. 30, 2010 6:26 pm

En kısa sürede indiriyorum.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından JÜPİTER C.tesi Mayıs 01, 2010 5:14 pm

Seals demiş ki:
JÜPİTER demiş ki:ARAP NOKTALARI VE SABİT YILDIZLARA BAKILAN SİTENİN ADRESİNİ VERMİŞSİNİZ AMA BENDE O SİTEYİ ÇÖZECEK İNGİLİZCE OLSA OOOO YARDIM LÜTFEN BENDE ÖĞRENMEK İSTİYORUM YILDIZLARIMI NE NERDE

Bir sürü sabit yıldız kavusumu var haritanızda ki bunlar ağır gezegenlerle olmuş, birisi de en güçlü kraliyet yıldızlarından ANTARES oda kendi doğasından olan gezegen MARS kavusumu yapmıs! Yay burcunda ve oglak burcunda sabit yıldızlarınız gezegenlerle kavusumdalar bunları size yazayım kısa öz...

Nash-oğlak burcunda venüs ile kavusumda;görme ve göz ile ilgili sorunlar verebildiği söylenmekte venüs ile kavusum yapması daha ılımlı olabileceğini düşündürüyor bize

Antares-yay burcunda mars ile kavusumda;Bu şiddetli bir yıldızdır ve de güçlüdür mars ile kavusum yapması bazı ani sorunları şiddetli durumları gündeme taşıyabilir dikkat edilmesi gerekir zira kuvvetli pozisyon almış hem kavusum yaptıgı gezegen zorlu bir gezegen olan mars.

Omega Scorpii-Yay burcunda jupiter kavusumu var;

Graffias-Yay burcunda Neptun ile kavusumda;
teşekkür ederim seals bu yıldızları ve etkilerini araştıracagımm gözle ilgili sorunlarım var dogrudur gözlük takmam gerek gözlüksüz cok net göremiyorum,
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından JÜPİTER Salı Mayıs 04, 2010 8:22 am

yaaa arastırıyorum ama detaylı bişey bulamadım buldugum sitelerdde yabancı türkçe bi site adı verin lütfen
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Paper Dragon Salı Mayıs 04, 2010 2:17 pm

JÜPİTER demiş ki:yaaa arastırıyorum ama detaylı bişey bulamadım buldugum sitelerdde yabancı türkçe bi site adı verin lütfen

Forumdaki doğum haritanızın yorumu başlığında yer alan haritanza göre arap noktaları:
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Jupiterarabicparts

Uploaded with ImageShack.us

Şimdi buradaki noktalara denkgelen ev başlangıcı yükselen tepe noktası gezegen ne varsa bakmanızı öneririm. Ama denk gelen yerdeki ev, gezegen vs vs. denk geldiği şeyin karakterine uygun olmalı. Yani jupiterle kavuşum yapmış ölüm noktası çok anlamsız olabilir. Jupiterle şans noktası keşisiyorsa bundan güzel bir anlam çıkar sanırım Smile
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından JÜPİTER Perş. Mayıs 06, 2010 10:11 am

Paper_Dragon demiş ki:
JÜPİTER demiş ki:yaaa arastırıyorum ama detaylı bişey bulamadım buldugum sitelerdde yabancı türkçe bi site adı verin lütfen

Forumdaki doğum haritanızın yorumu başlığında yer alan haritanza göre arap noktaları:
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Jupiterarabicparts

Uploaded with ImageShack.us

Şimdi buradaki noktalara denkgelen ev başlangıcı yükselen tepe noktası gezegen ne varsa bakmanızı öneririm. Ama denk gelen yerdeki ev, gezegen vs vs. denk geldiği şeyin karakterine uygun olmalı. Yani jupiterle kavuşum yapmış ölüm noktası çok anlamsız olabilir. Jupiterle şans noktası keşisiyorsa bundan güzel bir anlam çıkar sanırım Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek - Sayfa 2 Icon_smile
teşekkür ederim paper
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics