Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_lcap9%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_rcap 9% [ 402 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_lcap8%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_rcap 8% [ 376 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_lcap8%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_rcap 8% [ 370 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_lcap9%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_rcap 9% [ 439 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_lcap9%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_rcap 9% [ 410 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_lcap8%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_rcap 8% [ 391 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_lcap9%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_rcap 9% [ 409 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_lcap9%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_rcap 9% [ 414 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_lcap7%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_rcap 7% [ 347 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_lcap7%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_rcap 7% [ 318 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_lcap9%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_rcap 9% [ 415 ]
Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_lcap9%Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

.
.

Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek

3 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Empty Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek

Mesaj tarafından Paper Dragon Perş. Nis. 29, 2010 6:45 pm

Bir arkadaşımın haritasına baktığımda, sabit yıldızlarına ve arap noktalarına bakmayı da akıl ettim. Epey şaşırtıcı şeylerle karşılaştım.

Kendisine bir şey demeden önce size sormayı uygun gördüm;

Arkadaşın( ne diyem mamııt diyem:) )Uranüsü 3. ev 2º Yay 41' de.

Şimdi arkadaşın ölüm noktası 2º de çıkıyor. Aynı zamanda Dschubba ve Acrab sabit yıldızları da 2º yayda. yani ölüm noktası ve bu iki sabit yıldız uranüsün üstünde.

Dschubba ve Acrab için biraz araştırdım:

Dschubba with Uranus: Shrewd, cunning, excellent linguist, bad morals, trouble through opposite sex, bad for marriage, many enemies, strange adventures abroad - sometimes as spy, obscure death. [Robson*, p.172.]

Acrab With Uranus: Scientific, religious or philosophical work, difficulties with marriage partner's relatives, favorable for marriage and children, domestic difficulties finally overcome, trouble with parents in early life, favorable for gain and speculation, loss through Mercurial matters, liable to accidents by fire and electricity, sudden death. [Robson*, p.170.]

Diyor.

Mamııt için ne demem gerekir. sanırım açık bir biçimde patlama ya da onun gibi bir şey neticesinde ölecek? İyi de bir arkadaş, epey de merak ediyor. Sizce bunu nasıl yorumlamak gerekir.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Empty Geri: Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek

Mesaj tarafından Uranus Perş. Nis. 29, 2010 6:51 pm

Mamıtın yolculuklarda uçak kazalarında ölmeside ani patlamasıda muhtemeldir...
Mammiıtın illaki patlaması lazım yoksa sogumaz içi boşalmaz...
kısaca maamıta söyle intihar etmesin başarısız olur...en uyisi uçaga felan binsin arızalı uçak olursa ne ala...Smile.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Empty Geri: Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek

Mesaj tarafından Paper Dragon Perş. Nis. 29, 2010 6:57 pm

Yani Mamııt kesinlikle böyle mi ölecek yoksa? böyle ölme ihtimali yüksek mi?
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Uranus Perş. Nis. 29, 2010 6:58 pm

Paper_Dragon demiş ki:Yani Mamııt kesinlikle böyle mi ölecek yoksa? böyle ölme ihtimali yüksek mi?

Mammıta söyle allahın yanında yüzü kara etmesin bizi...
allah korusun mahmıtı ama büyük ihtimal budur bence..
allah daha dogrusunu bilir....HAŞA...çarpılırım çirkin kız olurum biri beni sustursun Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Icon_neutral Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Affraid
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Paper Dragon Perş. Nis. 29, 2010 7:04 pm

Uranus demiş ki:
Paper_Dragon demiş ki:Yani Mamııt kesinlikle böyle mi ölecek yoksa? böyle ölme ihtimali yüksek mi?

allah daha dogrusunu bilir....HAŞA...çarpılırım çirkin kız olurum biri beni sustursun Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Icon_neutral Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Affraid

Senin güzellikle ilgili arap noktana bakayım ben Smile

Hmm Mamıtı severdim. Ama kötü oldu be patlama riski yüksek. ama bir açıdanda kurşunla, kılıçla ve zehirlenme yoluyla ölmesi zor gibi. Vay be Mamıt, Terminatör gibi adammışsın.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Misafir Perş. Nis. 29, 2010 7:06 pm

Bu robson emmiye bakacak olursak arkadaşının kafası zehir gibi işlek amma velakin adamın dertleri hayatta bir sürü olacak diyor evlilikten tutta,düşman edinmelere kadar var vs vs dıyor valla robson emmim diyorsa vardır bir keramet.

Bana göre ise;Şimdi ilginç durumlar söz konusu evvele Acrab denen sabit yıldızdan bahsedelim o yıldız uzun ömür verebılen bir yıldız!Lakin ani ölüm de verebilir!
Ammaaa Dschubba tehlikeli bir yıldız KAza veya elektirik çarpması sonucu ölüm riski olabilir genel astrolojık dusunce bu yönde bunu ben demıyom astroloji diyor!
Ölüm noktası ise bir arap noktası, ben arap noktalarına çok guvenmıyorum (fortune hariç) onun etkısı olurmu emın degılım; ama sabit yıldızın bir gezegen ile kavusum durumu hele hele uranus gibi sıradışı bir gezegenle koklaşması pek hoş duruma sebebiyet vereceğini sanmıyorum allahtan herseyın hayırlısı olur inş. diyelim.
İçim karardı valla yaw

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Perş. Nis. 29, 2010 7:09 pm

Uranus demiş ki:Mamıtın yolculuklarda uçak kazalarında ölmeside ani patlamasıda muhtemeldir...
Mammiıtın illaki patlaması lazım yoksa sogumaz içi boşalmaz...
kısaca maamıta söyle intihar etmesin başarısız olur...en uyisi uçaga felan binsin arızalı uçak olursa ne ala...Smile.

söyleyınde rus yapımı Tupoleve binsin bari haksız cıkmaz bizim uranuscan Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Perş. Nis. 29, 2010 7:11 pm

Seals demiş ki:Bu robson emmiye bakacak olursak arkadaşının kafası zehir gibi işlek amma velakin adamın dertleri hayatta bir sürü olacak diyor evlilikten tutta,düşman edinmelere kadar var vs vs dıyor valla robson emmim diyorsa vardır bir keramet.

Bana göre ise;Şimdi ilginç durumlar söz konusu evvele Acrab denen sabit yıldızdan bahsedelim o yıldız uzun ömür verebılen bir yıldız!Lakin ani ölüm de verebilir!
Ammaaa Dschubba tehlikeli bir yıldız KAza veya elektirik çarpması sonucu ölüm riski olabilir genel astrolojık dusunce bu yönde bunu ben demıyom astroloji diyor!
Ölüm noktası ise bir arap noktası, ben arap noktalarına çok guvenmıyorum (fortune hariç) onun etkısı olurmu emın degılım; ama sabit yıldızın bir gezegen ile kavusum durumu hele hele uranus gibi sıradışı bir gezegenle koklaşması pek hoş duruma sebebiyet vereceğini sanmıyorum allahtan herseyın hayırlısı olur inş. diyelim.
İçim karardı valla yaw

anamın babamın bir tanesiyim vah mammıtım ah mamıttım
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Perş. Nis. 29, 2010 7:13 pm

Uranus demiş ki:
Seals demiş ki:Bu robson emmiye bakacak olursak arkadaşının kafası zehir gibi işlek amma velakin adamın dertleri hayatta bir sürü olacak diyor evlilikten tutta,düşman edinmelere kadar var vs vs dıyor valla robson emmim diyorsa vardır bir keramet.

İçim karardı valla yaw

anamın babamın bir tanesiyim vah mammıtım ah mamıttım

öylede ölcez böylede ölcez bee boşverr,batsssııın bu dünyaa, vurmaa ragııp vurmaaaa narrr tanessiiyeeemm...

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon Perş. Nis. 29, 2010 7:18 pm

Bende çok güvendiğimi söyleyemem. Arap noktalarına, sabit yıldızlara epey kafayı takmıştım. Ama 3 sakat şey uranüste buluşunca. dikkat edilmesi gereken bir mesaj var diye düşündüm. Seyahat etmeyi de çok sever gariban. Eniyisi ona söylememek. Acrab ve Dschubba nın işaret ettiği şeylerle de bire bir örtüşür. Kadınlarla anlaşamaz. Ailesi ile de arası iyi değil. Gerçi tipinden biraz saf-salak biri olduğunu düşünürdüm ama gizliden gizliye bizi yiyordur belki kerata.

Ne diyim. Derbeder de bir tip. söylersem şimdi ağlar mağlar. En iyisi 80 yaşında uykunda ölebilirmişsin. Dikkatli yaşarsan demek.

Uranüs zaten adam senin elinden ölecek, bir de tekerleme yazıyon Smile

Fatiha oku bari Razz
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Paper Dragon Perş. Nis. 29, 2010 7:23 pm

Sabit yıldızlara da bu adresten bakıyorum;

http://www.constellationsofwords.com/

yeri gelmişken belirtelim.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Misafir Perş. Nis. 29, 2010 7:25 pm

Paper_Dragon demiş ki:Bende çok güvendiğimi söyleyemem. Arap noktalarına, sabit yıldızlara epey kafayı takmıştım. Ama 3 sakat şey uranüste buluşunca. dikkat edilmesi gereken bir mesaj var diye düşündüm. Seyahat etmeyi de çok sever gariban. Eniyisi ona söylememek. Acrab ve Dschubba nın işaret ettiği şeylerle de bire bir örtüşür. Kadınlarla anlaşamaz. Ailesi ile de arası iyi değil. Gerçi tipinden biraz saf-salak biri olduğunu düşünürdüm ama gizliden gizliye bizi yiyordur belki kerata.

Ne diyim. Derbeder de bir tip. söylersem şimdi ağlar mağlar. En iyisi 80 yaşında uykunda ölebilirmişsin. Dikkatli yaşarsan demek.

Uranüs zaten adam senin elinden ölecek, bir de tekerleme yazıyon Smile

Fatiha oku bari Razz

hohohho Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Icon_santa sende adamı kekliycen demek yaw arkadas adam ölecek pisipisine biz burda kafa buluyoz iyimi ? Very Happy 3'ümüzde de bazı sorunlar var gibi valla bilmıyorum Very Happy

Şaka bır yana haritası bu yerlesımle darbe almış hayata karşı ne dıyelım allah hayırlısını versin herseyın. Sabit yıldızlar gezegenlerden sonra çok etkili bir pozisyon ve etki vermekte bunları dikkatli arastırın dostlar herseye etkıleri var!

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Perş. Nis. 29, 2010 7:28 pm

Paper_Dragon demiş ki:Sabit yıldızlara da bu adresten bakıyorum;

sağlam bir site paylasım için sagol paper Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Perş. Nis. 29, 2010 7:29 pm

dogum harıtamda sabit yıldızları hangi programda görebilriim ::
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Perş. Nis. 29, 2010 7:34 pm

Uranus demiş ki:

dogum harıtamda sabit yıldızları hangi programda görebilriim ::

Senin Harıtanda yalnızca oğlak burcunda Jupiterin ALADFAR adlı sabit yıldızla birleşmiş pozisyonun var.

benım tavsıyem;Zet 8 veya astrolog adlı astro programları indir ve kur dene Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Perş. Nis. 29, 2010 7:53 pm

aldafar kardeşimiz necidir? jupiter kızımıza baka bilecekmi kaptan?...ne etkisi vardır....nasıl torunlar verecek bize?
aydınlatırmısınız..şyoksa çiçek çikolatanızı yemem.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Uranus Perş. Nis. 29, 2010 7:56 pm

Paper_Dragon demiş ki:
Uranus demiş ki:

Senin güzellikle ilgili arap noktana bakayım ben Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Icon_smile

Hmm Mamıtı severdim. Ama kötü oldu be patlama riski yüksek. ama bir açıdanda kurşunla, kılıçla ve zehirlenme yoluyla ölmesi zor gibi. Vay be Mamıt, Terminatör gibi adammışsın.

ney hani güzellik noktama bakacaktın?....ah ragıbım kesin akrepte felandır...şöyle sinsi görünüşlü
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Perş. Nis. 29, 2010 8:10 pm

Uranus demiş ki:aldafar kardeşimiz necidir? jupiter kızımıza baka bilecekmi kaptan?...ne etkisi vardır....nasıl torunlar verecek bize?

Belirgin bilgi yok maalesef bir arap sabit yıldızı oldugu söylenıyor Pençe anlamı varmıs baska bir bilgi yok bilmiyorum Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Icon_rolleyes

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Perş. Nis. 29, 2010 8:19 pm

Seals demiş ki:
Uranus demiş ki:aldafar kardeşimiz necidir? jupiter kızımıza baka bilecekmi kaptan?...ne etkisi vardır....nasıl torunlar verecek bize?

Belirgin bilgi yok maalesef bir arap sabit yıldızı oldugu söylenıyor Pençe anlamı varmıs baska bir bilgi yok bilmiyorum Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Icon_rolleyes

jupiter kızımıza zarar vermesinde kaptan...önemli olan bizim kız...
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Perş. Nis. 29, 2010 8:35 pm

Uranus demiş ki:
Seals demiş ki:

jupiter kızımıza zarar vermesinde kaptan...önemli olan bizim kız...

öyle zararlı bir yıldız değil bundan şüphe duyma jupiter onu kolluyor zaten Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Perş. Nis. 29, 2010 8:38 pm

iyi hadi baş göz edelim o zaman.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Perş. Nis. 29, 2010 8:43 pm

Uranus demiş ki:iyi hadi baş göz edelim o zaman.

bencede evlendır sen bunları kurtul gitsin tasınsınlar senın harıtandan baska yere Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Perş. Nis. 29, 2010 9:00 pm

Seals demiş ki:

bencede evlendır sen bunları kurtul gitsin tasınsınlar senın harıtandan baska yere Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Icon_wink

bizde o baht varsa içgüveysi gelir o sabit beyfendi
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Perş. Nis. 29, 2010 9:03 pm

Uranus demiş ki:
Seals demiş ki:

bencede evlendır sen bunları kurtul gitsin tasınsınlar senın harıtandan baska yere Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Icon_wink

bizde o baht varsa içgüveysi gelir o sabit beyfendi

hohohoho oda guzel gene senın basına kaldılar gibi Arap noktası ve sabit yıldızlara ilginç bir örnek Icon_razz

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından JÜPİTER Cuma Nis. 30, 2010 8:17 am

ARAP NOKTALARI VE SABİT YILDIZLARA BAKILAN SİTENİN ADRESİNİ VERMİŞSİNİZ AMA BENDE O SİTEYİ ÇÖZECEK İNGİLİZCE OLSA OOOO YARDIM LÜTFEN BENDE ÖĞRENMEK İSTİYORUM YILDIZLARIMI NE NERDE
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics