Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_lcap9%Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 402 ]
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_lcap8%Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 376 ]
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_lcap8%Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 370 ]
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_lcap9%Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 439 ]
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_lcap9%Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 410 ]
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_lcap8%Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 391 ]
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_lcap9%Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 409 ]
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_lcap9%Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 414 ]
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_lcap7%Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_rcap 7% [ 347 ]
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_lcap7%Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_rcap 7% [ 318 ]
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_lcap9%Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 415 ]
Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_lcap9%Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

Arap Noktalarımızı hesaplayalım

+8
nezuka
Paper Dragon
ali
ozgul.unsal
misty
merikeklik
JÜPİTER
Uranus
12 posters

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Empty Geri: Arap Noktalarımızı hesaplayalım

Mesaj tarafından Uranus Perş. Ocak 15, 2009 3:43 pm

mislina demiş ki:canikomm benimde arap noktalarıma bakarmısın
güzellik ve evlilik

güzellik noktan 0 33 dereceyle aslan burcunda mislina

güneşle kavuşmuş

heyyt güzele bakmak sevaptır güzellik noktası güneşle kavuşan güzele bakmak dahada sevaptır heralde

bu arada kilo almaya egilimlisin haberin olsun vede yemeklerden biraz uzak dur

marsınlada kavuşmuş güzellik noktan

sana kıpır kıpır daha dogrusu hareketli bi şeyler katabilir
ımmmm yani daha sakin görünsen bile gerektiginde çok daha hareketlisin çünkü kavuşum olsa bile güneş ve mars yengeçte
anladınmı güzelim
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Empty Geri: Arap Noktalarımızı hesaplayalım

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ocak 15, 2009 5:04 pm

merikeklik demiş ki:sağol evan.siteye ulaşamadığımız zaman bu hesabı nasıl yapacağımızı anlatabilirmisniz?

ben astrolog 5.40 adlı programı kullanıyorum baya arab noktalarını gosterıyor

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Perş. Ocak 15, 2009 5:09 pm

evangelion demiş ki:
merikeklik demiş ki:sağol evan.siteye ulaşamadığımız zaman bu hesabı nasıl yapacağımızı anlatabilirmisniz?

meralın demek istedigi elle matematiksel hesaplama evan
yani mesela dereceeleri toplayıp çıkma işlemi falan bazında sormuş
yoksa programla bulmak için mutlaka ilgisayarın olması lazım
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ocak 15, 2009 7:27 pm

Uranus demiş ki:
evangelion demiş ki:

meralın demek istedigi elle matematiksel hesaplama evan
yani mesela dereceeleri toplayıp çıkma işlemi falan bazında sormuş
yoksa programla bulmak için mutlaka ilgisayarın olması lazım

meralınde bılgısayarı var sanırsam.kafelerden baglandıgını sanmıyorum.bu programı kursun 140 kusur kadar arab noktasını gosterıyor.yanlızca sans noktasını yanlsı hesaplıyor.benımkını 2.evde gosterıyor da

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Perş. Ocak 15, 2009 8:56 pm

merikeklik demiş ki:merhaba .arap noktalarını hesabında a+b-c formülünde a+b ,c den küçük olursa nasıl hesap yapacağız?mesela benim haritamda:
Anlayış Noktası :Yükselen + Mars - Merkür
:61+38-226:99-226:-127derece haritamda bu hangi noktaya gelecek?

moderatörümüz ben bu konuda dedim hesaplamak diye
yani programsız bilgisayrsız hesaplamak istersek nasıl yaparız diye
anladınmı şimdi ne demek istedigimi evan?
ben merikekligin bilgisayarı yok demiyorum sadece bundan önceki sayfada programa ulaşamazssak nasılhesaplarız demiş
Wink
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından merikeklik Cuma Ocak 16, 2009 7:52 am

bilgisayarım var ama herzaman bilg başında oturamıyroum ben.ben oturunca iki canavar benden önce kapıyor bana yer kalmıyor.. bazen haritaları alıp kendimce elde hesaplamalar yapıyorum ,dinlenirken..okuuğum kitapta bu tür bir hesaplama vermiş..ve kafama takıldı...dediğim gibi sayı küçük çıkınca ne yapacağız. merak etim..
evan dediğin program nasıl bir program..buraya ekleyebiliyorsan banada yollayabilirmisin.?yollanıyorsa tabi...
merikeklik
merikeklik
Astro Üye
Astro Üye

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ocak 16, 2009 3:36 pm

astrolog 5.40 diye google ye yazarsanız cıkan ilk sayfada bu programı bulabılırsınız.sanırım windows kullanıyorsunuz .en usttekı lınke tıklamalısınız.yalnız bir problem var bu programda.benim astrozoomda cıkan harıtamla bu programda cıkan harıtam farklı cıkıyor.onceden dogum saatimi daha farklı bılıyordum.o dogum saatımle programa girince dogru cıkıyordu.ama sımdı annem dogum saatımın farklı oldugunu soyledı.şimdiki dogum saatimle gırınce de cok farklı bir harıta cıkıyor.bende saatte bıraz degıstırme yaparak astrozoomdaki harıtama uydurdum.belkı sızın harıtanız bu programda dogru cıkar ama eger cıkmazsa sızde dogum saatınız uzerınde biraz degısık yaparak astrozoomdakı harıtanıza uydurun bence.nasıl olsa arab noktaları dogru cıkar.bu arada turkıye gmt+3 de oldugunu unutmayın.iyi aksamlar

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından merikeklik Ptsi Ocak 19, 2009 12:56 pm

teşekkürler evan..
merikeklik
merikeklik
Astro Üye
Astro Üye

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Şub. 07, 2009 11:37 pm

Uranus demiş ki:Arkadaşlar

Bu başlık altında hep beraber arap noktalalrımızı hesaplayıp natal harıtamızda hangi konumda olduguna bakacagız

Nitekim moderatörümüz evangelionun arap noktaları başlıgında koydugu kategorilere bakacagız

mesela aşk evlilik şans ve s ve

dilediginiz noktayı hesaplayalım

Hepimize iyi hesaplamalar
bende aşk noktamı hesaplamak istiyorum ve galiba bir site adı verilmiş yaznlış görmediysem oradanmı bakacağım?Nasıl hesaplandığını öğrenemem lazım konu aşk olunca Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Şub. 07, 2009 11:42 pm

Ebruli demiş ki:

Bu başlık altında hep beraber arap noktalalrımızı hesaplayıp natal harıtamızda hangi konumda olduguna bakacagız

Nitekim moderatörümüz evangelionun arap noktaları başlıgında koydugu kategorilere bakacagız

bende aşk noktamı hesaplamak istiyorum ve galiba bir site adı verilmiş yanlış görmediysem oradan mı bakacağım?Nasıl hesaplandığını öğrenemem lazım konu aşk olunca Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Şub. 07, 2009 11:43 pm

Ebruli demiş ki:

bende aşk noktamı hesaplamak istiyorum ve galiba bir site adı verilmiş yaznlış görmediysem oradanmı bakacağım?Nasıl hesaplandığını öğrenemem lazım konu aşk olunca Very Happy

aşka aşık bi diger kovaya yol açın Laughing

Ebruli,

sitenin ismini evangelion yani moderatpörümüz link olarak arap noktaları kategorisinde yerleştirmişti

sen harıtandaki yüskelen burcunun derecesi birde yanlış hatırlamıyorsam venüsün derecesini girmen birde kendi burcunun derecesini eksiksiz girip hesaplama butonuna basman lazım otomatik hesaplayacak
zaten o linkt ingilizce love yazısını seçersen orda nelerin dereceleri gerekse yazacak acs+venüs-hatırlamıyorum heralde burç
eger bi problem olursa yapamazssan yardım ederim
bi dene ögrenmen açısından iyidir arkadaşım
sevgilerle
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Şub. 07, 2009 11:46 pm

Uranus demiş ki:
Ebruli demiş ki:

aşka aşık bi diger kovaya yol açın Laughing

Ebruli,

sitenin ismini evangelion yani moderatpörümüz link olarak arap noktaları kategorisinde yerleştirmişti

sen harıtandaki yüskelen burcunun derecesi birde yanlış hatırlamıyorsam venüsün derecesini girmen birde kendi burcunun derecesini eksiksiz girip hesaplama butonuna basman lazım otomatik hesaplayacak
zaten o linkt ingilizce love yazısını seçersen orda nelerin dereceleri gerekse yazacak acs+venüs-hatırlamıyorum heralde burç
eger bi problem olursa yapamazssan yardım ederim
bi dene ögrenmen açısından iyidir arkadaşım
sevgilerle
İnsan aşık olunca haliyle merak ediyor Very Happy
Teşekkür ederim inci yardımın için evet öğrenem için kendim bulmaya çalışmalıyım bulamazsam yardım isterim mutlaka I love you

Misafir
Misafir

Arap Noktalarımızı hesaplayalım - Sayfa 2 Empty iş ve şans

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Kas. 04, 2009 9:38 pm

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Salı Ekim 19, 2010 12:31 pm

arkadaşlar benimde evlilik ve güzellik noktamı bulurmusunuz çok merak ediyorum 20 mart 1981 saat 03:45 gaziantep.şimdiden tşk ederim Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Salı Ekim 19, 2010 12:42 pm

serrasongül demiş ki:arkadaşlar benimde evlilik ve güzellik noktamı bulurmusunuz çok merak ediyorum 20 mart 1981 saat 03:45 gaziantep.şimdiden tşk ederim Smile

serra canım tanışalım başlıgına kendini tanıt....
dogum bilgilerini o başlıktan ver
daha sonra sana dogum harıtası çıkaralım dogum harıtalarımız başlıgından
sonra ise kolayca istedigin soruuyu sorup zamanla cevabını alabilirsin...
ben senin evlilik ve güzellik noktan bakardım eger harıtan dogum harıtalarımızda olsaydı...
bu yüzden ilk önce sistemli halde gerekenleri yazmanı diliyorum canım
tekrar hoş geldin....
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Salı Ekim 19, 2010 1:04 pm

tamam hemen ekliyorum

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından misty Salı Ekim 19, 2010 4:40 pm

Arkadaşlar ben de arap noktalarımı bulmak ve yorumlatmak istiyorum.evlilik ve güzellikle ilgili olanı...
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından ozgul.unsal Salı Ekim 19, 2010 8:41 pm

inciciğim rica etsem benimde arab noktama bakabilirmisin?
iş ve şansla ilgili olan bölüm olursa süper olur Smile)

ozgul.unsal
Astro Üye
Astro Üye

Kadın
Başak Horoz

Mesaj tarafından Uranus Salı Ekim 19, 2010 8:48 pm

yarın hepinizin arap noktasına bakacagım misty serrasongül ve senin
hepinize sevgiler
inci
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından ozgul.unsal Salı Ekim 19, 2010 8:55 pm

Uranus demiş ki:yarın hepinizin arap noktasına bakacagım misty serrasongül ve senin
hepinize sevgiler
inci

bekliyorum ve teşekkür ediyorum Smile

ozgul.unsal
Astro Üye
Astro Üye

Kadın
Başak Horoz

Mesaj tarafından ali Salı Ekim 19, 2010 9:09 pm

haydi arkadaşlar hep beraber...:

EN BÜYÜK İNCİ BİZİM İNCİ.... lol! lol! lol!

umarım kızmazsın...Smile bir tezahürat komitesi oluşturayım dedim..Smile
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından ozgul.unsal Salı Ekim 19, 2010 9:12 pm

inci inci inci inci inci queen

ozgul.unsal
Astro Üye
Astro Üye

Kadın
Başak Horoz

Mesaj tarafından JÜPİTER Salı Ekim 19, 2010 9:15 pm

innncciii inciii inccimizzz herseyimizzz
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından ali Salı Ekim 19, 2010 9:20 pm

meğer benden çok sevenler varmış...Smile)
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından JÜPİTER Salı Ekim 19, 2010 9:21 pm

ali beyy ali beyy ali beyy ali beyyy sizide çookkk seviyoruz ali beyy
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics