Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_lcap9%4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_rcap 9% [ 402 ]
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_lcap8%4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_rcap 8% [ 376 ]
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_lcap8%4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_rcap 8% [ 370 ]
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_lcap9%4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_rcap 9% [ 439 ]
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_lcap9%4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_rcap 9% [ 410 ]
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_lcap8%4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_rcap 8% [ 391 ]
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_lcap9%4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_rcap 9% [ 409 ]
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_lcap9%4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_rcap 9% [ 414 ]
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_lcap7%4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_rcap 7% [ 347 ]
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_lcap7%4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_rcap 7% [ 318 ]
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_lcap9%4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_rcap 9% [ 415 ]
4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_lcap9%4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

.
.

4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması

4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Empty 4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Haz. 02, 2012 3:28 am

Sevgili Okurlarımız,

4 Haziran saat 14:12 itibariyle, 14 derece Yay burcunda oluşacak Kısmi Ay Tutulması, her burç mensubunun farklı yaşam alanlarında ruhsal yönde baskı yaratabilir. Aslında, bu baskı bir yanıyla gelişmemizi sağlar.

Çünkü eksiklerimizin ve dikkate alınması gerekenlerin farkına varırız. Bu sayede olgunlaşırız, büyürüz, değişiriz ve direnç kazanırız. Yay burcunda oluşan Ay Tutulması, bugüne kadar yaşanmış deneyimlerin ve edinilmiş bilgilerin ve genel olarak hayata bakış açımızın ve dış dünyadaki yeterliliğimizin, içsel anlamda testten geçmesi halidir.
Kişi kendine şöyle bir yakından bakmak durumundadır.

Doğrularını-yanlışlarını mercek altına alarak sorgulamalıdır. Burada önemli olan bu Tutulmayı korkulacak, endişe duyulacak tarzda ele almak yerine, hangi konularda tecrübelenmeliyiz, hangi meseleler üzerinde durmalıyız, neleri abartıyoruz, hangi konularda gereksiz çıkışlarda bulunuyoruz. Yeterli bilgi ve donanıma sahip miyiz? Bunların tespit edilmesidir.

Hissedilen korku ve baskının ardındaki asıl gerçek de budur. Kişi kendini hangi alanda ve konuda zayıf hissediyorsa Ay Tutulmaları onu işaret eder ve o noktaya dikkatinizi çeker. Bu noktaları ciddiye aldığınızda, kendinizle yüzleştiğinizde, düzenlemeye çalıştığınızda, ne endişe kalır ne de korku. Çünkü bilgi, korkuyu yener
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Empty Geri: 4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Haz. 02, 2012 3:29 am

Kısmi Tutulmanın Koç Burcuna Etkisi
Sevgili Koçlar 4 Haziran saat 14:12 itibariyle 14 derece Yay burcunda meydana gelecek Kısmi Ay Tutulması, geri hareketini sürdürmekte olan Venüs ve Mars ile zorlayıcı görünümler oluşturmaktadır. Tutulmanın gerçekleştiği alana baktığımızda sırasıyla, akademik uzmanlık veya yüksek eğitimle alakalı konuların, uzak şehir ve ülke bağlantılı yerleşim, yolculuk ve çalışma yaşamının, hukuk ve yasalarla alakalı davaların, gelişim ve büyüme anlamındaki gelişmelerin içsel manada sizi etkilediğini, düşündürdüğünü, hassas hale getirdiğini söyleyebiliriz.

Ay Tutulmaları duyguların en yoğun şekilde ortaya çıktığı zamanlardır. Yaklaşık 6 ay boyunca bu konular üzerindeki gelişmelerin işaretçisidir. Yay burcunda oluştuğu için, ani kararlar vermenize, içinde bulunduğunuz durumun farkında olmadan, cesaretle ilerlemenize neden olabilir. Oysaki eksiklerimizin bilincinde olarak enine boyuna düşünmekte yarar vardır. Değişim isteğini gayet doğal karşılıyorum. Çünkü bu istek gelişiminiz yönünde tabii ki faydalıdır.

Ancak olur ve olmazları üzerinde düşünmeden uygulamaya geçilirse sonrasında eksiklerimiz olduğunu, acele ettiğimizi, yetersiz olduğumuzu görebiliriz. Tutulmanın gerçekleştiği günlerdeki gelişmelerin dikkatle incelenmesinde, fevri çıkışlarda bulunulmamasında yarar var.

Ben tutulmaları genel olarak kişinin istek ve duygusal gelişim basamaklarını çıkışı olarak gördüğümden, bu tutulmanın paragrafın en başında sözünü ettiğim konularda ve dikkat edilmesi gereken noktalara özen gösterilmesi halinde, yaşamınızı yeni bir bakış açısı ile ele anlamında olgunlaştırıcı görüyorum. Kısmi Ay Tutulması sadece yukarıdaki konularda değil, aşk hayatınızla ilgili konularda gelişmelerin iyi takip edilmesini, çalışma hayatınızla ilgili meselelerin düzgün bir şekilde oturtulmasını, çevrenizle olan ilişkinizin gözden geçirilmesini, ailenizi ilgilendiren konuların tekrar ele alınmasında da etkilidir.

Ayrıca tüm burçlar açısından ortak bir not olarak eklemek isterim. Doğum haritalarınızda, Kısmi Ay Tutulmasının gerçekleştiği alan tümüyle mercek altına alınmadan söylenecek, yazılacak her şey genel etkiler olmaktan öteye geçmez. Bunun bilinmesinden yarar görüyorum.

Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Empty Kısmı Tutulmanın Boğa Burcuna Etkisi

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Haz. 02, 2012 3:30 am

Kısmı Tutulmanın Boğa Burcuna Etkisi

Sevgili Boğalar, 4 Haziran saat 14:12 itibariyle 14 derece Yay burcunda meydana gelecek Kısmi Ay Tutulması, ortak paralarla alakalı her türlü mesele(eş veya başka kaynaklardan elde ettiğiniz destekler), başkalarına yaptığınız ödemeler(banka v.b) ve size yapılan ödemeler(miras,nafaka,kredi, yatırım fonları, kira gelirleri v.b) ileriye dönük düşündüğünüz ve çok önemli bir konuda atılımda bulunacağınız girişimleriniz, partnerinizin mali durumu(iflas, terfi olayları), cinsel konularda yaşanması muhtemel gelişmeleri işaret eder.

Tutulmanın Venüs geri hareket ve Mars ile oluşturduğu görünümler, Kimileriniz yaşamıyla ilgili yeni bir girişimde bulunmak adına banka kredisi almayı düşünebilir, kimileriniz ayrılık yoluyla nafaka gelirleriyle alakalı düşünmektedir. Bazılarınız bankadan aldığı kredi borcu nedeniyle bütçenizi gözden geçirmek durumundadır. Her ne olursa olsun Ay Tutulması, mevcut durumunuzu daha net görebilmeniz açısından destekleyici bir oluşumdur. Eğer yaşantınızdaki bazı durumlar ileriye doğru adım atmanızı gerektirecek bir halde ise, o zaman sizin de bu adımı atmaya gönüllü olmanız ve tüm ayarlamaları tekrar kontrol etmeniz gayet yerinde olabilir.

Kısmi Ay Tutulması sadece yukarıdaki konularda değil, ailevi yaşantınızla ilgili meselelerde hareketliliğin, aşk hayatınızla ilgili konulardaki düzenlemelerin, parasal mevzularda harcamalarınıza dikkat etmenin, eğitimden iş hayatına kadar olan konularda daha dikkatli olmanın işaretçisidir. Ayrıca tüm burçlar açısından ortak bir not olarak eklemek isterim.

Doğum haritalarınızda, Kısmi Ay Tutulmasının gerçekleştiği alan tümüyle mercek altına alınmadan söylenecek, yazılacak her şey genel etkiler olmaktan öteye geçmez. Bunun bilinmesinden yarar görüyorum.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Empty Kısmi Tutulmanın İkizler Burcuna Etkisi

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Haz. 02, 2012 3:31 am

Kısmi Tutulmanın İkizler Burcuna Etkisi

Sevgili İkizler, 4 Haziran saat 14:12 itibariyle Yay burcunun 14. derecesinde meydana gelecek Kısmi Ay Tutulması, evlilik(uzun süren ciddi beraberlik), anlaşma veya anlaşmazlıklar(ilişki ve iş ortaklığı), rakipleriniz, size karşı olan tüm insanlar, sizinle işbirliği yapan insanlar, eşinizin statüsü (iş gücü), partnerinizden beklentileriniz ve arzuladığınız ilişkinin kalitesi gibi geniş bir alana yayılan konular üzerinde etkilidir.
İlişkinizi ilgilendiren problemler varsa, bir araya gelerek ne yapmanız gerektiği yönünde düşünebilirsiniz. Yürümeyen bir evliliğiniz varsa, taraflar olarak anlaşmazlıkları eğer sevgi birliğiniz devam ediyorsa olgun bir şekilde konuşarak tatlıya bağlayabilirsiniz. Tabii ki tek taraflı bir çaba, yeterli değildir, bu olsa olsa acı çekmekten başka bir işe yaramaz. O nedenle karşı görüşlerinizi belirli bir denge içinde oturtmaya çalışarak, birbirinizin farklılıklarını kabullenerek, evliliğiniz adına yeniden düzenlemeler yapmak en akıllıca yöntemdir. Yalnız bunları gerçekleştirirken, bir daha aynı durumların yaşanmaması adına kararlı olmalısınız.

Detayları gözden geçirmeli, yüzeysel davranmamalısınız. Birbiriniz için ne ifade ettiğinizi kendinize sormalısınız.
Bu enerjinin etkisi altında, bazı şeyler artık yoluna girmekten uzaksa, yaşamınıza yeni bir sayfa açabilmek için kararlı olmalısınız. Kısmi Ay Tutulması ayrıca, çevre değişimi, yuvanızdaki düzenlemelerin, ilişki konusunda kendinizi gözden geçirmenin, kazancınızla ilgili her türlü meselenin dikkatle takip edilmesi yönünde de etkilidir.
Ayrıca tüm burçlar açısından ortak bir not olarak eklemek isterim. Doğum haritalarınızda, Kısmi Ay Tutulmasının gerçekleştiği alan tümüyle mercek altına alınmadan söylenecek, yazılacak her şey genel etkiler olmaktan öteye geçmez. Bunun bilinmesinden yarar görüyorum.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Empty Kısmi Tutulmanın Yengeç Burcuna Etkisi

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Haz. 02, 2012 3:31 am

Kısmi Tutulmanın Yengeç Burcuna Etkisi

Sevgili Yengeçler, 4 Haziran saat 14:12 itibariyle Yay burcunda meydana gelecek Kısmi Ay Tutulması, başta sağlık, iş ve genel yaşamınızla ilgili konularda geleceğiniz açısından gördüğünüz eksikleri veya şu anki durumunuz çerçevesinde yapılması gerekenleri saptama anlamında son derece önemlidir. Nerelerde yanlışlar var ve nelerin ele alınarak çözüme kavuşturulması gerekiyor?

Bütün bunların tespit edilmesi anlamında son derece faydalı olarak görüyorum. Söz gelimi hayatınızdan memnun musunuz? Yoksa değişmesi gerektiğini düşünenlerden misiniz? İçinde bulunduğunuz şartların iyileştirilebilir veya zorlayıcı yanlarının farkında mısınız? Sizin için anlamı olmayan ancak mecbur olduğunuz için sürdürmek zorunda kaldığınız bir meslekte misiniz? Belki de sağlık veya bir başka neden yüzünden çalışamayacak durumdasınız. Hatta bazılarınız rutin bir hayatın içinde oldukça bezginsiniz.

İşte bütün bunlar size zor gelebilir. Ancak zorluğu bir yana gelin bu Tutulmada, hangi alanda görev almak isterdiniz ve hangi konularda aktivitede bulunmak isterdiniz. Neler size kendinizi mutlu hissettirirdi bütün bunları gözden geçiriniz. Tutulma, problemlerin ardında yatan nedenleri tespit edebilmeniz açısından gayet yararlıdır. Kısmi Ay Tutulması ayrıca, parasal konularda dikkatli düşünmenin, çevrenizle alakalı meselelere önem vermenin, sizi gizliden gizliye üzmekte veya zorlamakta olan konulara bir daha bakmanın ve hepsinden önemlisi sağlığınızı düşünmenin, çalışma hayatınıza önem vermenin gerektiğini göstermektedir.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Empty Kısmi Tutulmanin Aslan Burcuna Etkisi

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Haz. 02, 2012 3:32 am

Kısmi Tutulmanin Aslan Burcuna Etkisi

Sevgili Aslanlar, 4 Haziran saat 14:12 itibariyle Yay burcunda meydana gelecek Kısmi Ay Tutulması başta, kendinizi ifade, aşk, çocuklar, sanatsal ve sportif faaliyetler, başkaları kaynaklı gelirler, cinsellik, yeni fikirler, hobilerinizle alakalı her ne varsa, özellikle geleceğinizi düşünerek, değiştirilmesi gereken konuları tekrar gözden geçirin. Kendinizde veya yaşadığınız her şeydeki eksikleri saptayarak, neler yapılması gerektiği konusunda planlarınızı ele alın. Değiştirmek için öncelikle buna istekli olmanız ve kendinizi yönlendirmeniz yerinde olacaktır. Eğer siz buna gönüllü olmazsanız biliniz ki, yaşam size bunları yapmanız için baskıda bulunabilir.

Sizi mutsuz eden veya rahatsızlık veren bir aşk yaşamınız varsa, o zaman oturup düşünün. Değiştirilmesi için öncelikle kendinizle yüzleşmeye başlayın. Bütün bu tersliklere veya isteklerinizin gerçekleşmemesine sebep olan sizin yanlışlarınız mı veya seçimlerinizi size hiç uymayan tarzda mı yapmaktasınız. Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız, maddi ve manevi olarak buna hazır mısınız? veyahut yaşadığınız ilişki içinde böyle bir şey düşünmek ne derece doğru? Sanatsal veya sportif yeteneklerinizi hayata geçirmek adına neler yapıyorsunuz, durduğunuz yerde bunun olmasının mümkün olmadığını bilerek, gerekli girişimleri başlatın. Hayat sizce çok mu rutin geçiyor?

O zaman yeni hobiler edinerek kendinize gelir kaynakları veya psikolojik olarak moral kazandırın. Kısaca yeniden yapılandırmak için mevcut şartlarınızı gözden geçirin ve kendi adınıza neler yapabilirsiniz bunu düşünün. Bütün bunları gerçekçi bir şekilde kafanızın içinde oturttuğunuzda bir çok mucize ile karşılaşabilirsiniz. Kısmi Ay Tutulması, sizi birebir ilgilendiren yaşamsal konular üzerinde artık bilinçli bir şekilde durmanın, kazanç elde etmek adına iş konularına odaklanmanın, hedeflerinizi mutlaka tayin etmenin, arkadaşlık ilişkilerinize önem vermenin ve de gizli saklı konularda daha dikkatli olmanın işaretçisidir. Ayrıca tüm burçlar açısından ortak bir not olarak eklemek isterim.
Doğum haritalarınızda, Kısmi Ay Tutulmasının gerçekleştiği alan tümüyle mercek altına alınmadan söylenecek, yazılacak her şey genel etkiler olmaktan öteye geçmez. Bunun bilinmesinden yarar görüyorum.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Empty Kısmi Tutulmanın Başak Burcuna Etkisi

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Haz. 02, 2012 3:32 am

Kısmi Tutulmanın Başak Burcuna Etkisi

Sevgili Başaklar, 4 Haziran saat 14:12 itibariyle Yay burcunda meydana gelecek Kısmi Ay Tutulmasını, bilinçli düşünürsek olumlu şekilde değerlendirebiliriz. Nelere dikkat edilmeli, hangi konular üzerinde durmalıyız? Başta, eş, anne,babanızla olan ilişkileriniz veya aynı evi paylaştığınız insanlar, tek başına yaşıyorsanız evinizle alakalı her türlü konu, emlak alım-satım, evinizi yenileme (değiştirmek veya tadilat), ileride yaşamayı düşündüğünüz yuvanızla ilgili şartlar, duygu dünyanızla ilgili güvence gibi konularda mevcut durumunuz gözden geçirmeli, neler yapılabilir, bunları kafanızın içinde şekillendirmelisiniz.

Söz gelimi, belirli bir yaşa geldiğiniz halde hala ailenizle birlikte mi yaşıyorsunuz? O zaman değişime direnmeden bir yuva kurmak adına öncelikle sorumluluk almaya istekli olun. Sürekli onlarla yaşayacaksınız ilişkilerinizi yeniden gözden geçirerek, kendinizle alakalı yanlışları saptayın veya sizin görüşlerinizle onların beklentileri arasında denge sağlamaya çalışın.
Şu an yaşadığınız ortam sizi rahatsız ediyorsa, yeni bir yer arayışı için maddi şartlarınızı gözden geçirerek girişimde bulunun eğer şartlarınız elverişli değilse içinde yer aldığınız durumu nasıl güzelleştirebilirsiniz bunu düşünün. Yuvanızda ailevi sorunlar yaşıyorsanız eşinizle sizin aranızdaki problemleri gerçekçi bir şekilde ele alarak konuşmayı deneyin ve gerekirse birbirinize kalıcı sözler verin. Kiracınız veya ev sahibinizle sorunlar yaşıyorsanız kontratınızı yenilemek veya gözden geçirmek üzere bir araya gelin. Bütün bunları yaparken, yeniden yapılandırma sürecinin kendi içindeki sancılarını baştan kabul ederek, sonunda varacağınız noktanın güzelliklerini düşünün.
Dış veya iç etkenli baskılar olsa dahi, eğer siz kararlı olursanız, her türlü güçlüğün altından kalkabilirsiniz.

Kısmi Ay tutulması, fiziksel ve ruhsal olarak sizi etkilemekte olan meselelerin ele alınması, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konuların gözden geçirilmesi, hedefinizin ciddi şekilde belirlenmesi, sosyal ilişkilerin düzenlenmesi anlamında da önem taşır. Ayrıca tüm burçlar açısından ortak bir not olarak eklemek isterim. Doğum haritalarınızda, Kısmi Ay Tutulmasının gerçekleştiği alan tümüyle mercek altına alınmadan söylenecek, yazılacak her şey genel etkiler olmaktan öteye geçmez. Bunun bilinmesinden yarar görüyorum.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Empty Kısmi Tutulmanin Terazi Burcuna Etkisi

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Haz. 02, 2012 3:33 am

Kısmi Tutulmanin Terazi Burcuna Etkisi

Sevgili Teraziler, 4 Haziran saat 14:12 itibariyle Yay burcunda meydana gelecek Kısmi Ay Tutulması, başta eğitim, iletişimle alakalı her konu, kısa yolculuklar (iş,özel), düşünmek, okumak ve araştırmak, yakın çevreniz, kardeşleriniz, anlaşmalar, kontratlar, halkla ilişkiler, teklifler(iş), ulaşım, nakliye ve yakın çevreniz gibi geniş bir yelpazeye dağılan konularla bizzat ilgilenmek zorunda kalışınız anlamına gelebilir. Yaşamınızı yeniden düzenlemek, eksiklerinizi ve neler yapabileceğinizi ele almalı ve içinde bulunduğunuz şartları yapılandırmak adına sorumluluk üstlenmelisiniz. Yüksek eğitimine devam edenler veya etmeyi düşününler bilgilerini tekrar gözden geçirmelidirler. Kimileriniz ise yakın çevresini veya kardeşleri, komşularıyla alakalı sorunları veya yapmayı düşündüklerini ele alabilir.

Belki bulunduğunuz çevrede mutlu değilsiniz ve yenilik yapmak arzusu duyuyorsunuz. O zaman bugün neler yapabileceğinizi gözden geçirebilirsiniz. Kariyer hayatınızı etkileyecek yeni bir iş sözleşmesi arifesinde olanlarınız varsa Ay Tutulmasının yansımaları altında önünüzdeki koşulları ayrıntılı bir şekilde ele alabilirsiniz. Burada önemli olan değişim ve yeni bir yaşam için mücadeleye kendinizi hazırlamaktır. Eğer siz buna razı olmazsanız, yaşadığınız olaylar bütün bunları size hatırlatıcı olabilir.
Kısmi Ay tutulması, sosyal ilişkileriniz ve hedeflerinizin gözden geçirilmesi, duygusal ve fiziksel sağlığınıza önem verilmesi, eğitim, akademik konulardan yabancı ülkelerle alakalı işlere kadar geniş bir alanda bilinçli kararlar verilmesi, meslek hayatınız veya sorumluluklarınızın farkında olarak hareket edilmesi anlamında da etkilidir.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Empty Kısmi Tutulmanın Akrep burcuna Etkisi

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Haz. 02, 2012 3:34 am

Kısmi Tutulmanın Akrep burcuna Etkisi

Sevgili Akrepler, 4 Haziran saat 14:12 itibariyle Yay burcunda meydana gelecek Kısmi Ay Tutulması, başta, finansal gelirleriniz olmak üzere, kayıp-kazanç anlamındaki her türlü konuda değerlendirmelerde bulunmanızı sağlayan bu oluşumu güce dönüştürmek mümkündür. Bunun için mevcut şartlarınızı gözden geçirmeniz gerekmekte. İşinizden elde ettiğiniz gelir yaşamınızı huzur ve güvenlik içinde geçirmenizi sağlamıyorsa bunun için neler yapmanız gerekiyor öncelikle bunu gözden geçirmelisiniz.

Şartlarınızı daha iyi hale getirmek için, kendi payınıza düşenler nelerdir? Kendinizi parasal kazanç açısından yeterli görmediğiniz takdirde özgüveninizi sağlayacak ne gibi bir girişimde bulunmalısınız, kaynaklarınızı düzenli bir şekilde elde etmek adına acil olarak verilmesi kararlar nedir? Endişesiz ve düzenli bir gelir için başka iş şartları veya olanakları için girişimde bulunmanız gerekebilir. Kendinizde gördüğünüz eksikler, cesaretsizlik veya güvensizlik nedeniyle bir türlü başlatamadığınız planlarınız üzerinde çalışmalısınız.
Eğer şikayetçi olduğunuz durumlar varsa, bunları düzenleme yoluna gitmelisiniz. Bazılarınız gelir düzeyi iyi olmasına rağmen harcamaları konusunda dikkatsiz davrandıkları için zor durumlara düşmekteler. O zaman bugünden itibaren daha tutumlu olmak adına iradenizi devreye sokmalısınız. Tabii ki değişimler kısa sürede gerçekleşmez.
Ancak buna niyetli olduğunuz zaman hayatta imkansız diye bir şey yoktur. Kısmi Ay tutulması, meslek hayatınızla ilgili konulara ciddiyetle önem verilmesi, hedeflerinizin tayini, cinsel hayatınız ve ilişkinizdeki paylaşımın gerçekçi bir şekilde ele alınması, borçlarınız, kendinizi geliştirmeniz yönünde de önem taşır. Ayrıca tüm burçlar açısından ortak bir not olarak eklemek isterim.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Empty Kısmi tutulmanın Yay Burcuna Etkisi

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Haz. 02, 2012 3:34 am

Kısmi tutulmanın Yay Burcuna Etkisi

Sevgili Yaylar, 4 Haziran saat 14:12 itibariyle Yay burcunda meydana gelecek Kısmi Ay Tutulması, Yaşamınızı yakından ilgilendiren tüm meseleler, motivasyon gücünüz, eğilimleriniz, öncelikleriniz, enerjiniz(canlılığınız), dış dünyada kendinizi ifade etme gücünüz(imajınız), amaçlarınız ve adım atmayı düşündüğünüz bütün konularda eksiklerinizi ve yanlışlarınızı ortaya koyarak hedeflerinizi gözden geçirmelisiniz. Siz bir birey olarak, gerek mesleki pozisyonunuz gerekse özel yaşamınızla toplum içinde belirli bir yer işgal etmektesiniz.
Amaçlarınızla, yeteneklerinizle, ileriye dönük plan ve projelerinizle tanınmak ve geleceğinizi kurmak niyetindesiniz. Bütün bu isteklerin tümü gayet doğaldır. Fakat sadece niyet aşamasında kalması hiçbir işe yaramaz.
O nedenle bilinçli bir şekilde tekrar gözden geçirmeli ve artık bazı planları yürürlüğe koymaya başlamalısınız. Belki bugüne dek iyi bir ekiple çalışmadığınız için veya yükselmenizi, kariyer sahibi olmanızı sağlayacak temeli kuvvetli bir işte çalışmadınız.
O zaman bundan sonrası adına hedeflerinizi büyütmeli ve özgüvenli bir şekilde yol almalısınız. Yani, dönüşüm için kendinizi zorlamalısınız. İnce eleyip sık dokumak kimi zaman iyidir ama eğer zaman kaybettiriyorsa bu aynı noktada kalmanız anlamına gelecektir. Eğer siz kendi içinizde bu yenilenmeyi başaramazsınız o zaman hayatı suçlamaya hakkınız yoktur. İstekli olduğunuz bir yaşamı kendinize kurabilmek adına öncelikle mevcut kimliğinizi gözden geçirmelisiniz.
Bunlara inatla direnmeniz halinde biliniz ki, hayat şartları sizi zorlayacak ve ister istemez değişmek zorunda kalabilirsiniz. Kısmi Ay Tutulması, eğitim-akademik kariyer, kendinizi geliştirme, meslek hayatınız, evlilik konusuna bakış açınız, uzun süreli ilişkilerdeki paylaşımlar, partneriniz ile alakalı konular, parasal yatırımlar anlamında da önem taşımaktadır.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Empty Kısmi Tutulmanın Oğlak Burcuna Etkisi

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Haz. 02, 2012 3:35 am

Kısmi Tutulmanın Oğlak Burcuna Etkisi

Sevgili Oğlaklar, 4 Haziran saat 14:12 itibariyle Yay burcunda meydana gelecek Kısmi Ay Tutulmasını güce dönüştürmek için, duygusal ve ruhsal anlamda kendinizi gözden geçirmeli, karamsar düşünmek yerine, hayatı pozitif yanlarıyla ele almaya çalışmalısınız.
Bunu başarmanın yolu ise, öncelikle geçmişin ağır yüklerinden kendinizi kurtarmak ve bağımlılıklarınızı tekrar gözden geçirmek, yüreğinizdeki inancı ayakta tutmaktır. Hayatta başımıza gelecekleri bilemeyiz. Ama şu var ki, bunların olumsuz olması kadar mucizelerle karşılaşılması da mümkündür. Eğer kafanızın içindeki fikirleriniz, yüreğinizle uyum içinde olursa, hem vicdanen rahat olursunuz hem de beklemedik durumlarla karşılaştığınızda kontrolünüzü sağlayabilirsiniz. Geçmiş tecrübelerimizi güce dönüştürmenin sırrı, yaşadıklarımızdan ders almakla mümkündür. Huzuru kendi içimizde yaratamıyorsak, dış dünyada aramanın anlamı yoktur.

Önce kendimizle barışık olmalıyız. Kendimizi sevmeli, korumalıyız. Bu Tutulma, huzuru bulmak için, sizi mutsuz eden tüm problemleri gözden geçirmenizi sağladığı gibi, endişe veren durumları, davranışlarınızı ve yaşantı biçiminizi de ele alarak yeni bir yön çizebilmenizi sağlayıcıdır. Bu gözden geçirmede, devre dışı bırakılması gereken her ne varsa gerçekçi bir şekilde ele alınır, sizi zorlayan her ne varsa geride kalır.
Kısmi Ay Tutulması finansal konularda uzun vadeli düşünülmesi, eğitimden çalışma hayatınıza, yeni ve farklı deneyimlere, gelişim fırsatlarına önem verilmesi, sağlığınıza dikkat edilmesi, çalışmaların yoğunlaşması, ilişki, evlilik, iş ortaklığı gibi konuların derinlikli olarak ele alınması yönünde de etkilidir. Ayrıca tüm burçlar açısından ortak bir not olarak eklemek isterim.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Empty Kısmi Tutulmanın Kova Burcuna Etkileri

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Haz. 02, 2012 3:35 am

Kısmi Tutulmanın Kova Burcuna Etkileri

Sevgili Kovalar, 4 Haziran saat 14:12 itibariyle Yay burcunda meydana gelecek Kısmi Ay Tutulması, arkadaşlıklarınız, her türlü organizasyon veya grup faaliyetleriniz, platonik ilişkileriniz, dernek çalışmaları, insanlığa yararlı olabilecek her türlü hizmetleriniz, patronunuzun finansal geliri(bu durum sizin maddi geliriniz açısından önemlidir), kazanç sağladığınız alanlar, liderlik kabiliyetiniz, bireysel kimliğiniz, geleceğe dönük hedefleriniz, hayallerinizle alakalı konularda şu anda içinde bulunduğunuz durumu her yanıyla gözden geçirmek ve değiştirmek adına istekli olduğunuz bir gündesiniz. Yapmanız gereken, arzu ettiğiniz ve düşlerini kurduğunuz bir gelecek için mevcut şartlarınızı yapılandırmak ve aksayan kısımları düzeltmek için mücadele etmektir.

Doğal olarak yenilere yer açabilmek için eskinin bir şekilde devreden çıkması gerekmektedir. Bu alan yenileştirmek adına reform hareketlerinin görüldüğü yerdir. Yenilenme gücünüz size rehberdir. Liderlik gücünüzü gösterebileceğiniz alanlara yönelmek, tek başınıza gücünüzün yetersiz kaldığı konularda, sizinle aynı şekilde düşünen insanlarla bir araya gelerek faaliyetlerinde bulunmayı düşünebilirsiniz. İleriye yönelik hayallerinizi gerçekleştirmek adına girişimde bulunmak veya size destek olabilecek insanlarla bir araya gelmek, eksiklerinizi saptamak ve yanlışlarınızla yüzleşerek dönüşümü kabul etmek sizi başarıya ulaştırabilir.
Kısmi Ay Tutulması, evlilik-ilişki, iş ortaklığı konularının gözden geçirilmesi, yatırım ve ortaklaşa kazanımların ele alınması, çocuklar, aşk hayatınızla ilgili meselelerin uzun vadeli olarak incelenmesi, çalışma hayatınız, sağlığınızla ilgili konularda çaba sarfedilmesi anlamında da etkilidir. Ayrıca tüm burçlar açısından ortak bir not olarak eklemek isterim.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

4 Haziran 2012 Kısmi Ay Tutulması  Empty Kısmı Tutulmanın Balık Burcuna Etkisi

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Haz. 02, 2012 3:36 am

Kısmı Tutulmanın Balık Burcuna Etkisi

Sevgili Balıklar, 4 Haziran saat 14:12 itibariyle Yay burcunda meydana gelecek Kısmi Ay Tutulması, meslek hayatınızla ilgili her türlü konu(terfi, şöhret, kariyer, yeni iş girişimi), toplum içindeki yeriniz (evlilik yoluyla veya iş değişimi), mesleğinizle ilgili ödüller, yaşamınızın bundan sonrası için düşündüğünüz statü değişikliği, işverenlerle ve ebeveynlerinizle olan ilişkiniz(mesleki olarak size olan etkileri) karşınıza çıkabilecek fırsatların iş anlamında değerlendirilmesi gibi geniş bir alanda etkilidir.
Şimdi siz, üstteki konuları veya sizi rahatsız eden durumları gözden geçirebilirsiniz.
Bu gözden geçirme sonucunda, değişim ihtiyacı duyanlar olduğu gibi, mevcut durumun düzeltilmesi adına çaba sarfetmeyi isteyenleriniz de bulunabilir. Bazılarınız pek arzu etmediğiniz bir pozisyonda çalışıyor veya mutsuz bir yaşam sürüyor olabilirsiniz. Fakat ne yöne gitmeniz ve ne yapmanız gerektiğini bilemediğiniz için mecburen katlanmak zorunda kalıyor da olabilirsiniz. İşte bu Tutulma tespitlerde bulunmanızı sağlayıcıdır. Ancak bu durum bazılarınızın işine gelmeyebilir. Yüzleşmekten kaçınabilir. Olanı, olduğu haliyle yaşamayı tercih edebilir. Fakat şunu unutmayalım ki, eğer sorun varsa ve tedavi edilmiyorsa sürekli kabuk bağlanmasına izin veriliyorsa, biliniz ki, bir başka zaman bunlar tekrar önünüze gelecektir. Benim tavsiyem abartılı bir iyimserlikle olaylara yaklaşmamanız, gerçekçi davranmanızdır.

Eğer siz bütün bunlara rağmen hala aynı yolda ilerlemeye çalışıyorsanız biliniz ki, dışarıdan gelen baskılar bir gün sizi değişimde bulunmanız adına zorlayacaktır. Kısmi Ay Tutulması, çalışma hayatınız, sağlığınız, verimliliğiniz yönünde gözden geçirmelerde bulunulması, ilişki ve evlilik konuları, yuvanız-ailenizle ilgili gelişmeler ve aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde de etkilidir.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

- Similar topics