Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
7. Ev EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
7. Ev EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
7. Ev EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
7. Ev EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
7. Ev EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
7. Ev EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
7. Ev EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
7. Ev EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
7. Ev EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

7. Ev Vote_lcap9%7. Ev Vote_rcap 9% [ 402 ]
7. Ev Vote_lcap8%7. Ev Vote_rcap 8% [ 376 ]
7. Ev Vote_lcap8%7. Ev Vote_rcap 8% [ 370 ]
7. Ev Vote_lcap9%7. Ev Vote_rcap 9% [ 439 ]
7. Ev Vote_lcap9%7. Ev Vote_rcap 9% [ 410 ]
7. Ev Vote_lcap8%7. Ev Vote_rcap 8% [ 391 ]
7. Ev Vote_lcap9%7. Ev Vote_rcap 9% [ 409 ]
7. Ev Vote_lcap9%7. Ev Vote_rcap 9% [ 414 ]
7. Ev Vote_lcap7%7. Ev Vote_rcap 7% [ 347 ]
7. Ev Vote_lcap7%7. Ev Vote_rcap 7% [ 318 ]
7. Ev Vote_lcap9%7. Ev Vote_rcap 9% [ 415 ]
7. Ev Vote_lcap9%7. Ev Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

.
.

7. Ev

2 posters

7. Ev Empty 7. Ev

Mesaj tarafından Uranus Paz Ara. 28, 2008 5:45 pm

Doğal burcu: Terazi

Yönetici gezegen : Venüs

Güçlü gezegen: Satürn

Şifre : Ortaklık

Yedinci ev, ikili ilişkiler ve bizim eylemlerimize karşı diğer insanların verdiği tepkilerin nitelikleri ile ilgilidir. Hayatınızda seçeceğiniz eş ya da ortağınızın tipini de tanımlar. aynı zamanda anlaşmalar, sözleşmeler, yasal ilişkiler yakın dostlukları da kapsar ticareti yönlendirir. Yedinci evi tanımlayan sözcükler evlilik, birlikte yaşam ortaklık ve yakın ilişkilerdir. Aşık oluruz, evleniriz, bütün hayatımızı o özel kişiye bağlarız. Bağlılık, yedinci evi tanımlar. Gerek işte gerek özel hayatınızda yakın ilişkiler, eşitliğe dayanır. Alt ya da üst yoktur. Denge, bu ilişkilerin yürümesini sağlayan temel öğedir. Ama bağlılık bazen yerine getirilmesi güç bir söz de olabilir. Herhangi bir ortaklıkta, kendimizi her zaman eşimizin yerine koyarak hareket etmemiz, olayları onun gözüyle görmemiz gerekir. Kendimizi onun dünyasına yabancı hissediyorsak, bu ilişki bilincine varmamız gereken yönlerimize işaret ediyor olabilir. Genel olarak yedinci ev "açık çatışmalar" la, "açık düşmanlar" la da ilişkilendirilir. Bu evde yüzünüze gülüp arkanızdan sizi çekiştiren dostlara yer yoktur. Bu tür ilişkiler on ikinci evdedir. Burada düşmanlarımız kim, bilirsiniz.

Doğanın partnerlerini, özellikle evlenme aynı zamanda iş ve başka işbirliğinin gerektiği durumları belirler. Anlaşmazlıkları ve kendisine açıkça karşı gelen insanları gösterir.

KAYNAK: Astromerkez
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

7. Ev Empty Geri: 7. Ev

Mesaj tarafından Misafir Salı Ağus. 03, 2010 9:54 pm

yazacam ama korkuyorum Sad

Sevgili Jüpiter

7. evde pluto ayla ve venüsle kare yapmış bu bana kıskanç ve baskıcı yapın olabileceğini bu yüzden evliliğinin zarar görebileceğini düşündürdü.Ya da böyle plutonik tiplere de çekiliyor olabilirsin.Gizemli, güçlü,tutkulu tiplerden hoşlanabilrsin. Bi de bu güneş satürn karesi kendine güvensizlik verebilir. Ayrıca plutonun sert açılarıyla ilgili karamsarlık verebileceğini okumuştum.Annen evliliğine karışıyor mu bilemiyorum ama sanki senin üzerinde etkisi çok gibi.
7.evin yöneticisi 11.evde arkadaş ortamında tanışmış olabilrsiniz eşinle.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından JÜPİTER Çarş. Ağus. 04, 2010 3:52 pm

Victoria demiş ki:yazacam ama korkuyorum Sad

Sevgili Jüpiter

7. evde pluto ayla ve venüsle kare yapmış bu bana kıskanç ve baskıcı yapın olabileceğini bu yüzden evliliğinin zarar görebileceğini düşündürdü.Ya da böyle plutonik tiplere de çekiliyor olabilirsin.Gizemli, güçlü,tutkulu tiplerden hoşlanabilrsin. Bi de bu güneş satürn karesi kendine güvensizlik verebilir. Ayrıca plutonun sert açılarıyla ilgili karamsarlık verebileceğini okumuştum.Annen evliliğine karışıyor mu bilemiyorum ama sanki senin üzerinde etkisi çok gibi.
7.evin yöneticisi 11.evde arkadaş ortamında tanışmış olabilrsiniz eşinle.
7. Ev Icon_biggrin canım benim kormanı gerektircek bi durum yok ,dikkate aldıgın için ben asıl tesekkür ederim sana sen anladın onu,baskıcı ve kıskanç yapım evet baskıcı yanım vardır ,kendine güvensizlik te zaman zaman oluyor ,karamsar oldugumda dogrudur ama bu karamsarlıgımı yavaş yavaş atmaya calısıyorum etraftaki benden daha karamsar insanları gördükce biraz düzelmeye başladım ,annem evliligime hiç karısmaz benim üzerimdede öle cok bi etkisi yoktur sadece hiç anlaşamayız ikimiz birbirimize cok zıttızdır memlekete gittimde 2saat iyi gecer sonrası agız dalası cok inatcıdır e bende inatcıyımdır ama bi orta yolu bulurum ama onda oda yok ona göre kara karadır beyaz olamaz öle bi insandır ,dogrudur arkadaş ortamında tanıstık
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 04, 2010 6:31 pm

anladım ben onu Smile ama sen diğer tarafta da güncelle istersen benimkinden daha iyi bir yorum alabilirsin gerçekten güzel yorumlar olabiliyo bakarsın sana da iyi bişeyler denk gelir 7. Ev Icon_wink

neyse bu yazdıklarımı silebilirsiniz

Misafir
Misafir