Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_lcap9%Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_rcap 9% [ 402 ]
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_lcap8%Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_rcap 8% [ 376 ]
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_lcap8%Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_rcap 8% [ 370 ]
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_lcap9%Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_rcap 9% [ 439 ]
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_lcap9%Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_rcap 9% [ 410 ]
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_lcap8%Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_rcap 8% [ 391 ]
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_lcap9%Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_rcap 9% [ 409 ]
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_lcap9%Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_rcap 9% [ 414 ]
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_lcap7%Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_rcap 7% [ 347 ]
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_lcap7%Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_rcap 7% [ 318 ]
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_lcap9%Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_rcap 9% [ 415 ]
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_lcap9%Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI

3 posters

Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Empty Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI

Mesaj tarafından nezuka Çarş. Tem. 14, 2010 9:16 am

Evliliğiniz neden bitiyor? Sebebini açıklıyoruz!

Büyük bir tutkuyla evlendiğiniz kişi ile şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrılma olasılığınız olduğunu biliyor muydunuz ? Hint Astrolojisi'nde evlilikleri yıkan "Mars Baskısı" bunun nedenlerini açıklıyor.

Hint Astrolojisi, kişinin evlilik hayatının incelenmesini sağlayan özel tekniklere sahiptir. Doğum haritalarında evliliği analiz ettiğimiz noktaların dışında sadece Hint Astrolojisi'ne özel "evlilik haritası" adı verilen bir harita daha vardır. Evlilik haritası, evleneceğimiz kişi ya da kişilerin hayatları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Bir doğum haritasında evlilik 7.ev adı verilen noktadan analiz edilir. Evliliği temsil eden bu alan, olumlu enerjiler altındaysa evlilik mutluluk getirecek, olumsuz enerjiler altında ise boşanma ya da mutsuz bir evlilik yaşanacaktır.

Evliliği temsil eden 7. Evin yöneticisinin olumsuz kabul edilen 6., 8. ya da 12.evlerde olmaması, bu olumsuz evlerin yönetici gezegenlerinin 7.evlilik evinde olmaması mutlu bir evlilik için aradığımız bir durumdur. Evlilik evinde olumlu kabul edilen Venüs, Jüpiter, Merkür ve Ay gibi gezegenler evlilikte mutluluk olasılığını artırır.

Erkeklere Özel Gezegensel Etkiler:

Hint Astrolojisi'nde Venüs evlilik temsilcisi gezegendir. Haritada Venüs'ün olumlu etkiler altında olması evlilikte mutluluk göstergelerindendir. Venüs, uyumun,paylaşımın ve aşkın gezegenidir. Venüs'ü güçlü kişiler uyumlu ve çekici olurlar.

Hint Astrolojisi'nde erkek haritalarında Venüs evlenilecek eşi temsil eder. Venüs erkek haritasında güçlü pozisyonda yerleşmiş durumdaysa, erkeğin evleneceği kadın seçkin ve çekici biri olacaktır.

Venüs zararlı yerleşimdeyse kadınlarla ilişkilerde sorunlar, hüsranla biten ilişkiler yaşanacaktır.

Kadınlara Özel Gezegensel Etkiler:

Venüs genel olarak evliliği temsil eden gezegen olsa da kadınlara ait doğum haritalarında evlenilecek eşi temsil eden gezegen Jüpiter'dir.

Kadın haritasında Jüpiter güçlü ise eş varlıklı, bonkör ve uyumlu biri olacaktır. Jüpiter olumsuz enerjiler altında ve güçsüz durumdaysa evlilikte çok büyük mutluluk yaşanmayacaktır.

Hint Astrolojisi'nde herhangi bir konu hakkında kesin yorum yapabilmek için bir çok faktörün beraberce incelenmesi gerektiğini de unutmadan ekleyelim. Sadece Jüpiter'in olumlu yerleşimi ile mutlu bir evlilik olmayabileceği gibi, olumsuz Jüpiter yerleşimi nedeniyle mutsuz bir evlilik yaşanması da söz konusu değildir.

Evlilik noktası, evlilik haritası, Jüpiter, Venüs, Mars gibi gezegenler ayrı ayrı incelenmeli, evlilik hakkında yorum tüm veriler birleştirilerek yapılmalıdır.

Geçimsizliklerin Nedeni "Mars Baskısı":

Tutkuları temsil eden Mars gezegeni, kişiye tutkulu aşklar yaşatırken aynı zamanda bir ilişkinin sonunu da getirebilir.

Mars astrolojide birinci derecede zararlı kabul edilen bir gezegendir ve doğum haritalarımızda yerleştiği bazı noktalarda evliliğe zarar verir. Mars, bazen aşırı kıskançlık yaşanmasına neden olurken bazen de çiftler arasında bir güç savaşına neden olur.

Mars'ın bu zararlı enerjisine Hint Astrolojisi'nde "Mars Baskısı" adı verilir. Mars doğum haritalarımızda birinci, ikinci, dördüncü, yedinci,sekizinci ve on ikinci evlerde yerleşirse evlilikte tartışma ve geçimsizliğe neden olabilir.

Hindistan'da çiftler evlenmeden önce evlilik öncesi uyum analizleri yapılır ve bu analizlerde incelenen noktalardan biri de doğum haritalarında Mars Baskısı'nın varolup olmadığıdır.

Mars Baskısı ilişkilerde ve evlilikte sorun yaratsa da bu gezegensel etkiler ortalama iki kişiden birinde vardır. Bu durumda evlenecek kişilerin ikisinde de Mars Baskısı varsa olumsuz kabul edilen bu enerji evlilikte sorun yaratmayacaktır. Ancak Mars baskısı taraflardan birinde varken diğerinde yoksa evlilik tek taraflı baskıya, hatta sert gezegensel etkilerde şiddete varan olaylara sahne olacaktır.

Bu nedenle Hindistan'da çiftler evlenmeden önce "Mars Baskısı" ve uyum analizi sıkça başvurulan bir yöntemdir.

Mars'ın evliliğe ve ilişkilere verdiği zarar boşanma için yeter kriter olmamakla birlikte, evlilik ve ilişkilerin incelendiği diğer noktalarda sorun yoksa evlilikte genel anlamda mutluluk yaşanacaktır.

Mars Baskısı'nın genel etkilerini okuyun!

Mars 1. Evde :

Kişi oldukça enerjik, agresif ve rekabetçi olacaktır. Mars, yerleştiği bu alandan evliliği temsil eden 7.eve de ışıklarını gönderdiği için evlilikte agresif tavırlar ortaya çıkabilir.Mars haylaz bir gezegen olduğundan uyumsuzluklar ortaya çıkarır.Evliliğin bir uyum sanatı olduğu düşünülürse Mars bu durumda evliliğe zarar verebilir.

Mars 2.Evde :

2. ev insanın konuşma tarzını temsil eder. Bu gezegensel etki altındaki kişilerin konuşmaları oldukça hızlı ve serttir. Eşiyle ve diğer insanlarla çok fazla tartışmaya girerler ve zaman zaman argo konuşabilirler. Mars'ın ikinci evde evlilikte sorun yaratmasının nedenlerinden biri de budur.

Mars 4.Evde :

4. ev iç dünyamızı ve yuvamızı temsil eder. Sahip olduğumuz tüm mal ve mülk de 4. Ev ile temsil edilir. Mars bu evde aile ortamında huzursuzluk ve tartışma göstergesidir. Bu gezegensel etki altındaki kişilerin kendilerine ait bir alanları olmalı(kendi banyom, kendi yatağım vb.), ev ortamında rahatsız edilmemelidir, aksi taktirde Mars tartışma çıkarmak için gerekli negatif enerjiyi vermekten çekinmeyecektir. Bu da evlilikte uyum ve beraberliği bozan etkilerden biridir.

Mars 7.Evde :

Mitolojinin savaş tanrısı Mars, evliliği temsil eden 7. Evde yerleşirse evlilik oldukça tutkulu başlayacak ancak kavga ve sürtüşmelerle devam edecektir. Mars yapı olarak bencil, provokatif ve çıkarcı bir gezegendir. Evlilik evindeki Mars etkisi eşin sert bir karakteri olacağını gösterirken, harita sahibi kişinin evlilikte baskın olma isteğini de gösterir. Bu da bir uyumsuzluk göstergesidir.

Mars 8.Evde :

8. ev evlilikteki ortak kaynakları, aynı zamanda eşin konuşma tarzını temsil eder. Eşin konuşma tarzı agresif olacak, para gibi ortak kaynaklarda sorunlar yaşanacaktır. Ayrıca harita sahibi boşanmaya eğilimli olur.

Mars 12.Evde :

12. ev bilinçaltını, cinsel fantezileri ve rüyaları temsil eder. Mars bu evde içsel sıkıntılara ve kabuslara neden olabilir. Harita sahibi çeşitli içsel korkularını evliliğine de taşıyacaktır.

Hint Astrolojisi kurallarına göre Mars bu noktadan olumsuz enerjisini evliliği temsil eden 7.eve de gönderir. Aşırıya kaçan cinsel fanteziler evlilikte sıkıntı yaratabilir.

Astroloji'de evlilik analizi tek bir kritere göre yorumlanan bir konu değildir.İki kişi arasında "Mars Baskısı" nedeniyle anlaşmazlıklar yaşansa da evlilik noktasının Jüpiter-Venüs gibi olumlu gezegenlerle ilişkisinde mutlu bir beraberlik yaşanma olasılığı daha fazladır.

Bir sonraki konuda görüşmek üzere...

Yazan: Hint Astroloğu Uğur Emecan

En son nezuka tarafından Çarş. Tem. 14, 2010 9:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
nezuka
nezuka
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Koç Domuz

Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Empty Geri: Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI

Mesaj tarafından nezuka Çarş. Tem. 14, 2010 9:17 am

Marsım : 7.Evde Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Icon_sad Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Kopfschuettel
nezuka
nezuka
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Koç Domuz

Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Empty Geri: Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Tem. 14, 2010 10:14 am

Evvela ben hint astrolojisinden anlamıyorum bu sebeple bu yukarda yapılan yorumları sayın astrolog hint tekniğine göre yorumluyor olabilir o yüzden pek birşey diyemem bilmiyorum hint astrolojisini vs.

Fakat bu yorumu modern astrolojiyle kıyaslarsak eğer, epey hata var bence!Hele hele mars'ın 1.ev de konumlanmasına kötü diyor ya pes diyorum ne alakaysa marsın doğal evi 1.ev daha ne olsun orda olması gerekli zaten mars ya koç burcunda ya akrep burcunda veya oğlak,aslan gibi burçlarda durursa pozitif çalışır aynı şekilde bu burcların doğal evleri olan 1-8-5-10 evlerde yine yararlıdır modern astroloji böyle görür yani ilginç marsın 1.ev de kötü oldugunu yorumlaması ömer üründülün deyimiyle: "enteresan,tabi" Very Happy

Yine de başta da belirttim hint astrolojisi kendi içinde kötü görebilir marsın 1.ev yerlesımını belki o yuzden boyle yorumlamıstır;ama modern astroloji de kesınlıkle MARS 1.ev de iyidir kişiye özgüven,hırs ve karakter aşılar yararı insana fayda verir Wink

Neyse benim fikrim bunlar,paylaşım için teşekkürler nezuka Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nezuka Çarş. Tem. 14, 2010 10:38 am

Seals demiş ki:Evvela ben hint astrolojisinden anlamıyorum bu sebeple bu yukarda yapılan yorumları sayın astrolog hint tekniğine göre yorumluyor olabilir o yüzden pek birşey diyemem bilmiyorum hint astrolojisini vs.

Fakat bu yorumu modern astrolojiyle kıyaslarsak eğer, epey hata var bence!Hele hele mars'ın 1.ev de konumlanmasına kötü diyor ya pes diyorum ne alakaysa marsın doğal evi 1.ev daha ne olsun orda olması gerekli zaten mars ya koç burcunda ya akrep burcunda veya oğlak,aslan gibi burçlarda durursa pozitif çalışır aynı şekilde bu burcların doğal evleri olan 1-8-5-10 evlerde yine yararlıdır modern astroloji böyle görür yani ilginç marsın 1.ev de kötü oldugunu yorumlaması ömer üründülün deyimiyle: "enteresan,tabi" Very Happy

Yine de başta da belirttim hint astrolojisi kendi içinde kötü görebilir marsın 1.ev yerlesımını belki o yuzden boyle yorumlamıstır;ama modern astroloji de kesınlıkle MARS 1.ev de iyidir kişiye özgüven,hırs ve karakter aşılar yararı insana fayda verir Wink

rica ederim....tamam mars 1.evde iyidir hoştur güzeldir ama iki kişi bi araya geldimi mars baskısı oluşmazmı ..?

tekken süper oh misler gibi ama 2 kişi bi araya geldimi bu etki kötü olmazmı...?
nezuka
nezuka
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Koç Domuz

Mesaj tarafından JÜPİTER Çarş. Tem. 14, 2010 10:43 am

paylaşım için teşekkürler nezuka,ben hint ast.hiç anlamıyorum benim marsım nerdeymiş eşiminki nerdeymiş bakıp bi yorumda bulunursan sevinirim
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Tem. 14, 2010 11:06 am

nezuka demiş ki:
Seals demiş ki:Evvela ben hint astrolojisinden anlamıyorum bu sebeple bu yukarda yapılan yorumları sayın astrolog hint tekniğine göre yorumluyor olabilir o yüzden pek birşey diyemem bilmiyorum hint astrolojisini vs.

rica ederim....tamam mars 1.evde iyidir hoştur güzeldir ama iki kişi bi araya geldimi mars baskısı oluşmazmı ..?

tekken süper oh misler gibi ama 2 kişi bi araya geldimi bu etki kötü olmazmı...?

ya şimdi aslında ben anladım neden marsın 1.ev de olması kötü olarak görunuyor diye yorumda bulunuldugunu düz mantık bakarsak elbette marsı 1.eve düşen kişiyle anlaşmak zordur kolay olmaz öylesi insanla anlasmak için cok politik olmak veya uysal alttan alan insan olmak gerekır fakat bunu yapamazlarsa eşlerden biri cok baskın olacagından doğal olarak mars 1.evde konumlu olunca çok baskın çıkar her olayda vs karsıda ki alttan almalı ama almıyorsa elbette sorun olur ama burda sorun bence marsın 1.ev de olması degıl yanı marsı 1.ev de olan kişi için mars dogru yerde iken karsısında ki sectıgı partnert uysal olmazsa sorun burda gidip oda baskın bir eş secmesın alla alla Smile gıtsın uysal bir eş secsın boşa mı koç-terazi ve akrep-boğa aksı dıye bir astrolojık aks var ki bunun anlamı baskın-pasif karakterlerin uyumudur.

Mars-koç baskın iken,terazi dengeli ve uyumlu uysal olmaya ilişkiyi baglamaya calısır.

Mars-akrep bakın iken,boğa sabırlı ve uysal bir mizaç sergıler ama insanlar gıdıyor baskın-baskın rollerle kendıne tıpatıp benzeyen kimseleri buluyor buda cok ters bu kadar basittir bu durum anlıycanız olay mars 1.evde kötü degıl onu secen baskın insanlar ceremeye katlansınlar mars 1.evinde olan kişi gayet doğal davranıyor eger ki uysal olursa o zaman işler ters gider buna da emin olun sorun o zaman patlar!

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nezuka Çarş. Tem. 14, 2010 11:22 am

Peki yazıda ikisidende Mars baskısı oldumu anlaşırlar bu nasıl oluyo ikiside baskın .....?

Benim bildiğim Mars baskısı zaten nerde arıza var yani onu bulmak
ki bende normal insan sevmem Smile
nezuka
nezuka
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Koç Domuz

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Tem. 14, 2010 11:27 am

nezuka demiş ki:Marsım : 7.Evde Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Icon_sad Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Kopfschuettel

nezuka hint astrolojisinde evler konumlar köşe evler felan farklıdır....sen katıştırma bence....
vede üzülme
benim satürn mesela 7 ci evimde
herkes bana kötü bi şey bu der
oysa satürn ögretir insana...ve ben ilişkiler bazında çok şey ögrendim
ögrendiysem ve dersimi aldıysam artık satürn bana sadece bir arkadaş olur zarar vermez....
umarım anladın ne demek istedigimi
sevgiler...
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından nezuka Çarş. Tem. 14, 2010 11:32 am

Uranus demiş ki:
nezuka demiş ki:Marsım : 7.Evde Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Icon_sad Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Kopfschuettel

nezuka hint astrolojisinde evler konumlar köşe evler felan farklıdır....sen katıştırma bence....
vede üzülme
ögrendiysem ve dersimi aldıysam artık satürn bana sadece bir arkadaş olur zarar vermez....
sevgiler...

anladım canım senden hep mutlu haberler alıyorum ben Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Icon_lol
yükselenim yay olduğunuda senden öğrendim Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Herz
nezuka
nezuka
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Koç Domuz

Mesaj tarafından nezuka Çarş. Tem. 14, 2010 11:33 am

JÜPİTER demiş ki:paylaşım için teşekkürler nezuka,ben hint ast.hiç anlamıyorum benim marsım nerdeymiş eşiminki nerdeymiş bakıp bi yorumda bulunursan sevinirim

Jupitercim ancak Üstadlarım Uranüs ve Seals yapabilir benim o kadar bilgim yok ...
nezuka
nezuka
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Koç Domuz

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Tem. 14, 2010 11:39 am

nezuka demiş ki:
Uranus demiş ki:

vede üzülme
sevgiler...

anladım canım senden hep mutlu haberler alıyorum ben Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Icon_lol
yükselenim yay olduğunuda senden öğrendim Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Herz

beni sana çeken zaten yay olman Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Icon_wink
bundan ilave mutlu olmak senin için çok kolay ve bu harika bir şey...
farkındayım ki, pozitif birisin....
insanoglu pozitif inançlı ve vicdanlı oldugu sürece o hep mutlu haberler alır...çünkü herşeyi kendince yorumlar ve kötü olanları allahın taktirine bırakır böylece geriye mutlu haberler kalır..
sevgiler kuzu.
Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Icon_wink
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Tem. 14, 2010 11:42 am

nezuka demiş ki:
JÜPİTER demiş ki:paylaşım için teşekkürler nezuka,ben hint ast.hiç anlamıyorum benim marsım nerdeymiş eşiminki nerdeymiş bakıp bi yorumda bulunursan sevinirim

Jupitercim ancak Üstadlarım Uranüs ve Seals yapabilir benim o kadar bilgim yok ...

öncelikle kendi adıma estagfrullah demek istiyorum...
çünkü üstad olarak Sealsı görürüm ben yinede teşekkürler nezuka

jupiter abla...nezuka hint vedic astrolojiyi anlatmış ve sitede vedic astroloji kısmı yok...o konuda bilgimiz yok çünkü....

bide işin şakasına gelince...napacan konumları...napacan eşinle kendi uyumunu...kız kocaman oglunuz var ....aşkmı tazelicen Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Icon_lol
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından nezuka Çarş. Tem. 14, 2010 11:43 am

Uranus demiş ki:
nezuka demiş ki:
Uranus demiş ki:

vede üzülme
sevgiler...

beni sana çeken zaten yay olman Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Icon_wink
insanoglu pozitif inançlı ve vicdanlı oldugu sürece o hep mutlu haberler alır...çünkü herşeyi kendince yorumlar ve kötü olanları allahın taktirine bırakır böylece geriye mutlu haberler kalır..
sevgiler kuzu.

Seni çok Seviyorum Zuzum Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Herz
nezuka
nezuka
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Koç Domuz

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Tem. 14, 2010 11:48 am

nezuka demiş ki:
Uranus demiş ki:
nezuka demiş ki:
Uranus demiş ki:

vede üzülme
sevgiler...

sevgiler kuzu.

Seni çok Seviyorum Zuzum Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Herz

Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Herz Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Herz Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Herz Tutkuyla başlayan evlilikler aniden biter mi..? MARS BASKISI Herz
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

- Similar topics