Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap9%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 402 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap8%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 8% [ 376 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap8%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 8% [ 370 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap9%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 439 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap9%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 410 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap8%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 8% [ 391 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap9%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 409 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap9%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 414 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap7%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 7% [ 347 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap7%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 7% [ 318 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap9%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 415 ]
KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_lcap9%KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

.
.

KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)

+4
Serena
misty
JÜPİTER
Uranus
8 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Empty Geri: KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Tem. 14, 2010 3:27 pm

Paper_Dragon demiş ki:Ah acı bir cevap oldu Seals Smile

Gerçekler acı değildir. Zira gerçekler acıtır Smile

Birkaç hafta önce haritalara equalle bakmaya başlayınca bu aklıma gelmişti. terazi koç durumu, oğlak yengeç durumu bende var. Gerçi birtek bu ikisi de değil. Dediklerini iyi anlıyorum üstad. rovelveri hazıladım, şakağıma dayıyorum Smile

dur hele dur dur Very Happy senın durum o kadar vahim değil senin asc burcun başak 1.ev de mars var bu sakat değil çok çalışkanlık ve hizmet aşkını ifade eder ayrıca işin de iyi olmayı, takdir görmeyi anlatır keza güneş burcun ise oğlak buda toprak elementi oldugu için asc ve güneş çelişki yaşamıyor, ay burcunda balık buda toprak elementine uygun bir su burcu... Elementler 3 temel noktaya (asc-güneş-ay) uygun toprak-su elementinin gücü ile senin harıtan sallanmaktan cok dikkatli tedbirli tuttugunu koparan hedefe odaklı sarsıntısız ilerlemeye müsait diyebılırız,müsterih ol iş hayatında billy olayları veya benzeri sacma olaylar seni sarsmaz öyle olay yaşamazsın hacım Wink

Misafir
Misafir

KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON) - Sayfa 3 Empty Geri: KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)

Mesaj tarafından Paper Dragon Çarş. Tem. 14, 2010 3:51 pm

Tamam tetiği çekmiyorum Smile

10. ev 4 . ev beni düşündürüyordu. KAD 10. evde haliyle GAD. de 4. evde. kAD ile pluto karesi biraz düşündürüyordu. Böyle bakınca yanlış düşünüyormuşum. Ne yalan söyleyim monica vakası gibi bir şey olabilir diye düşünüyordum.

Ha böyle bir şeyi asla yapmam da dediğim için mantıksız geliyordu.

Tecrübe şart.

Yoksa insan kendisi için bile abuk sabuk şeyler düşünebiliyor Smile
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından Nin.Me.Sar.Ra Cuma Şub. 04, 2011 9:39 am

Karşılıklı etki sayılabilecek tek konum sanırım haritamdaki Jüpiter -Aslan Güneş -Balık konumu( tabii klasik yöneticileri kullanırsak).Aralarında 150 derecelik açı var ama ben bu açıyı yorumlamayı pek bilmiyorum.

Ben gezegenlerin dispozitörleriyle açı yapmalarının da karşılıklı etki kadar önemli olduğunu düşünüyorum.Kendi haritama baktığımda (modern yöneticileri kullanırsak)Oğlaktaki Venüsün dispozitörü Satürnle üçgeni ,Kovadaki Marsın dispozitörü Uranüsle karesi var.
Diğer bir açıdan değerlendirirsem haritamı Yükselen yöneticim Güneş Balıkta (modern yöneticileri kullanırsam)Balığın yöneticisi Neptün Yayda,Yayın yöneticisi Jüpiter Aslanda.Böyle bir döngü var aralarında.Yani aslında modern yöneticileri de kullansam klasik yöneticileri de Aslan ve Balık arasında bir ilişki çıkıyor neticede.

Nin.Me.Sar.Ra
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Balık Keçi

Mesaj tarafından Mex Çarş. Tem. 11, 2012 11:52 am

Nin.Me.Sar.Ra demiş ki:Karşılıklı etki sayılabilecek tek konum sanırım haritamdaki Jüpiter -Aslan Güneş -Balık konumu( tabii klasik yöneticileri kullanırsak).Aralarında 150 derecelik açı var ama ben bu açıyı yorumlamayı pek bilmiyorum.

Ben gezegenlerin dispozitörleriyle açı yapmalarının da karşılıklı etki kadar önemli olduğunu düşünüyorum.Kendi haritama baktığımda (modern yöneticileri kullanırsak)Oğlaktaki Venüsün dispozitörü Satürnle üçgeni ,Kovadaki Marsın dispozitörü Uranüsle karesi var.
Diğer bir açıdan değerlendirirsem haritamı Yükselen yöneticim Güneş Balıkta (modern yöneticileri kullanırsam)Balığın yöneticisi Neptün Yayda,Yayın yöneticisi Jüpiter Aslanda.Böyle bir döngü var aralarında.Yani aslında modern yöneticileri de kullansam klasik yöneticileri de Aslan ve Balık arasında bir ilişki çıkıyor neticede.

güzel bir yorumlama ve düşünce olmuş doğrusu hoş. Dikkatimi çeken mars kovası ve uranus arasında ki kare açınız oldu haritanızda fazla tansiyona sebep olabilecek bir durum zira hem mars hem uranus zorlu bir açı içinde patlamaya hazır bomba gibi durur bulundukları ev konumları hayatınızdaki sorun olan noktayı işaret edebilir diye düşünüyorum.

Mex
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek
Aslan Kedi

Mesaj tarafından sinan1399 C.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm

benim merak etiğim ayla mars arasındaki karşılıklı ağırlama tam kare açısısı mars yengeçte 1 evde ay 10 evde koçta ikisi tam kare

sinan1399
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek
Aslan Keçi

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3