Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_lcap9%GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_rcap 9% [ 402 ]
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_lcap8%GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_rcap 8% [ 376 ]
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_lcap8%GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_rcap 8% [ 370 ]
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_lcap9%GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_rcap 9% [ 439 ]
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_lcap9%GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_rcap 9% [ 410 ]
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_lcap8%GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_rcap 8% [ 391 ]
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_lcap9%GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_rcap 9% [ 409 ]
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_lcap9%GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_rcap 9% [ 414 ]
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_lcap7%GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_rcap 7% [ 347 ]
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_lcap7%GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_rcap 7% [ 318 ]
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_lcap9%GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_rcap 9% [ 415 ]
GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_lcap9%GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

.
.

GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI

GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Empty GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI

Mesaj tarafından Uranus Cuma Nis. 09, 2010 8:39 am

GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI

Güneş: Tutulma esnasında Güneşinize bir açı var ise açının etkisine göre kişiliğiniz üzerinde ani değişimler yaşamanız olasıdır. Güneş eğer 6. ve 12. evde ise sağlığınızı etkileyen olaylara sebebiyet verebilir. Güneş ile ilgili olumlu açılarda yaşamda yeni başlangıçlar ortaya çıkacak ve kişi hayattan büyük zevk alacaktır. Otoriteyle zaman zaman problemlere sebebiyet verebilir , Aslan burcuna ve horoskopta düştüğü eve bakılmalıdır.

Ay: Ay duygusal hayatımızın , çocukluğumuzun , annemizin , kadınlarla ilişkilerimizin ailemizle ilgili konuların öne çıkmasına sebebiyet verebilir , eğer natal'daki Ay'ımızı zorlayan bir tutulum var ise duygusal ciddi problemler yaşayabilir, annemizi kaybedebilir , özel yaşamımızda ciddi sorunlar yaşayabiliriz. Bazen sebebini bilmediğimiz karmik zorunluluklar ile karşılaşabilir , erkekler evli olsalar dahi bir kadının büyüsü ve etkisi altına girerek tutulmanın etkisini sürdürdüğü dönem kadar gizli bir ilişki yaşayabilirler.

Merkür: Eğitim hayatınızda hızlı gelişmeler olabilir. Ani ortaya çıkan eğitim ve seyahat fırsatları , kardeşlerle ilgili olumlu veya olumsuz olaylar gerçekleşebilir.

Venüs: Sevgi ilişkilerinde erkeklerde ani değişiklikler olabilir .Aşk, parasal konular, değer verdiğimiz maddi varlıklarımızla ilgili olumlu veya ani gelişen etkileri ortaya çıkarır. Yeni bir aşk ilişkisinin işareti olabileceği gibi ,tutulmanın gerçekleştiği ev bize konu hakkında bayağı bilgi verir . 5. evde bir çocuk sahibi olacağımız anlamına gelirken, 11. evde erkekler için karşı cinsten pek çok arkadaş verecektir. Sahip olduğumuz değerlerde ani değişimlere sebebiyet veren bu tutulumlar harcama alışkanlıklarımızda ani değişikliklere sebebiyet verebilirler. Ani para kazançlarına şans oyunlarında başarıya veya büyük kayıplara sebep olabilirler .

Mars: Ani gelişen kavgaları , yaralanmayı, yaralamayı , savaşları, gücün boş yere kullanılmasını ,kan dökmeyi, kazaları ,fiziksel olarak çok çalışmaktan kaynaklanan yorgunlukları temsil eder . Sağlığı riske sokacak kazalara sebebiyet verebilir.

Jüpiter: Çok büyük şans getirebilir . Tüm dilekleriniz , eğer Jüpiter olumlu bir konumda ise gerçekleşir. Hayatınızın aşkı ile karşılaşabilir,büyük para kazanabilir ,çok mutlu olacağınız olaylar yaşayabilirsiniz . Olumsuz açıları strese ve olumlu açıları heyecana sebep olur. Tanrının yardımı her alanda sizinle olacaktır. Eğer olumsuz konumda ise ciddi hukuksal problemler çıkacak, kişi hukukta ve adalette istediğini bulamayacaktır. Ağır ve zararlı konumlarında kanser benzeri hastalıklardan kaynaklanan kısa süre içinde ölüm veya büyüyen habis bir tümör anlamına da gelebilir.

Satürn: Tüm zorlayıcı açı ve pozisyonlarda engellere ,sağlığın hızla bozulmasına,kemik ve diş hastalıklarına ,ileride kronikleşecek bir hastalığa, babanın ölümüne, şanssızlıklara ve her tür sıkıntıya sebep olacaktır. Olumlu görünümlerde yavaş ve adım adım ilerlemeye ,sorumluluklarımızın artmasına, kariyerimizde, ciddi bir yükselişe, gerçekçiliğe, duygusuz ama mantıkçı bir kavrayışa sebep olacaktır.

Uranüs: Beklenmedik her tür sıra dışı değişim hayatınızı olumlu veya olumsuz değiştiren ,ani gelişen pek çok olaya ,ilginç fırsatlara, kişilikte gelişecek ani marjinal değişikliklere, otoritelerle çatışmalara,boşanmalara veya ani evliliklere ,ani ölümlere, felçlere, sinir hastalıklarına, uçak kazalarına ve hava taşıtlarından gelebilecek her tür zarara sebebiyet verirken, kişide bağımsızlık isteği artarak çevresine karşı daha asi ve huzursuz bir yapı geliştirmesine sebep olabilir.

Neptün: Haberci rüyalara ,psişik yeteneklerde ani artışa, zehirlenmeye, gaz veya böcek ilacından kaynaklanabilecek ölümlere ,ilaç alerjilerine, aldanma ve aldatmaya , yaşamın her alanda çözülerek yeni bir aşama katetmesine, gizli sanatsal yeteneklerin ortaya çıkmasına, bedensel karmik bir sakatlığa, yaratıcı güce , ilhama , alkolizme ve uyuşturucu ilaçlardan gelebilecek zararlara işaret edebilirler. Horoskopta Neptün iyi incelenmeli, en iyi açılarının dahi aldatıcı olabileceği unutulmamalıdır.

Plüton: En iyi açılarda bile bu dönemin rahat geçeceğini düşünmemiz zordur . Plüto değişim krizlerini ,elinizde olmayan kadersel karmik olaylara sebebiyet verecektir. Böyle zamanlarda kadersel olaylar ve sizin elinizde olmayan konular ortaya çıkabilir. Eğer Plüto' yu doğru kullanabiliyor iseniz ve haritada plütonunuz çok çok iyi durumda ise , böyle zamanlarda güç ve karizma elde edebilirsiniz . Haritanızda Plüto zayıf ve zararlı ise hayatınıza şiddet ,kavga ,ağır hastalıklar, ölümcül kanserler , terör gibi olaylar girebilir. Tüm zorlayıcı açılarında, bitişleri ve ölümleri akla getirmeli. Ölümle beraber başlayan yeni olguları kabullenmeli. içinizdeki ani tutku ve öfke patlamalarını kontrol etmeye çalışmalısınız. Venüs ile açıları olumsuz seksüel duygulara aşırı şehvet ve tutkuya sebebiyet verebilir. Çoğunlukla kişi Plüton'un mesajını irdelemektense ona karşı çıkmaya çalışır. Oysa unutmayın ki , Plüton karşı çıkamayacağınız içinizdeki ilkel dürtüleri ve bilinçaltınızdaki yaşamsal ve kaba var olma güdüsünü de temsil edebilir .....

Astrolog Oğuzhan Ceyhan

Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Empty Geri: GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 09, 2010 2:45 pm

a

En son alucard tarafından C.tesi Nis. 10, 2010 9:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir
Misafir

GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Empty Geri: GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 09, 2010 2:59 pm

Öle evet ya kavusum olur ya zıt açı olusur baska olmaz ki tutulma Very Happy Düşünsene Kare açıda güneş ile ay bırbırıni göruyor ve tutulma sayılmış kıyamet olur herhalde o an Very Happy ters durum çünkü.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Cuma Nis. 09, 2010 3:00 pm

şimdi benim ay güneşim tutlmadamı dogdum Sad....180 lik Sad

vah ragıbım
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 09, 2010 3:04 pm

Uranus demiş ki:şimdi benim ay güneşim tutlmadamı dogdum Sad....180 lik Sad

hayır her zıt açı tutulma olayı olmaz!Tutulma olması için güneş-ay ve Kuzey düğüm önce bir kavusum yapar sonra ise yeniay olustuktan sonra dolunay gelınce ay ile güney düğüm bu sefer zıt açı olur ki sen bunu diyon senın ay'ın yanında güney düğüm var mı ki yoktu sanırsam senin kuzey düğüm boğa dimi yaw Very Happy olmaz sende tutulma elma ile armutu karıstırma senın ki normal zıt açılanma hali tutulma olayı değil Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Cuma Nis. 09, 2010 3:08 pm

Seals demiş ki:
Uranus demiş ki:şimdi benim ay güneşim tutlmadamı dogdum Sad....180 lik Sad

hayır her zıt açı tutulma olayı olmaz!Tutulma olması için güneş-ay ve Kuzey düğüm önce bir kavusum yapar sonra ise yeniay olustuktan sonra dolunay gelınce ay ile güney düğüm bu sefer zıt açı olur ki sen bunu diyon senın ay'ın yanında güney düğüm var mı ki yoktu sanırsam senin kuzey düğüm boğa dimi yaw Very Happy olmaz sende tutulma elma ile armutu karıstırma senın ki normal zıt açılanma hali tutulma olayı değil Very Happy

GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Icon_king teşekkürler kaptan içime buzlu kola serptin GEZEGENLERİN TUTULMA ESNASINDA ANLAMLARI Drunken_smilie
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

- Similar topics