Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_lcap9%Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 402 ]
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_lcap8%Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 376 ]
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_lcap8%Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 370 ]
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_lcap9%Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 439 ]
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_lcap9%Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 410 ]
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_lcap8%Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 391 ]
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_lcap9%Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 409 ]
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_lcap9%Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 414 ]
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_lcap7%Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_rcap 7% [ 347 ]
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_lcap7%Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_rcap 7% [ 318 ]
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_lcap9%Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 415 ]
Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_lcap9%Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

.
.

Yeni Üye Yeni Arkadas

4 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Yeni Üye Yeni Arkadas - Sayfa 2 Empty Geri: Yeni Üye Yeni Arkadas

Mesaj tarafından JÜPİTER Salı Ocak 13, 2009 11:13 pm

OY OY OY yagmur hoşgeldin aramıza ,valla ben seni terazi diye düsündüm bilmem belki yanılıyorum ama biran öle hissetim sadece bu bi his,sen aileni bi sıkıstır bakalım senin dogdugun tarihlerde yakınlardan hatırlayanlar olabilir ne bileyim herkesi sorguya cek bence
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 14, 2009 9:31 am

ewt iyi bir fikir ayse abla.dogum tarıhını yaklasık olarak bilen birisi vardır mutlaka

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Ocak 14, 2009 11:58 am

Sevgili yagmury soyledigin karakteristik özellikler akreplere benziyor belki
belkide harıtada akrep etksii çokolan birisisin o yüzden
yada matematigin zayıfsa merkürün konumu buna etki ede bilir hangi evde hangi konumda olması buna etki ede bilir
yada aslında terazi olabilirsin yada başak
yani bu hassasmısın kırılganmısın falan filanla olacak degil
bana kalırsa mesela ben kendi dogum tarihimi bilmiyorsam ve kendimi anlatsam en hem bende boga hem aslan hemde kovalık göreceksin
yani bu üçünün kombinasyonunu bazende yengeç gibi gelebilirim sana
bu diger ay yükselen ve güçlü gezegendelrin etkisi
kısaca böyle bilemeyiz senin dogum tarihini yada burcunu
mantıksal olarak ilk önce anneyi kurcalamak lazım
yani sobadan tut dogduktan kaç ay snra cüzdan alınmış lafına kadare
eminim anne dogduktan kaç ay sonra cüzdan aldıgını hatırlar
babaya akrabalara kısaca sor oglu sor ama bulacn emin ol Wink
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından yagmury Çarş. Ocak 14, 2009 2:31 pm

Babam ve akrabalarim yok su an yanimda ben annem ve kardeslerimle kaliyorum, ablam benden bir yas büyük babama sorsam babamda bu tarz konusmalardan hoslanmaz daha dogrusu inanmaz bu konulara ama israr ederim ben yinede. Annem teyzemin kesin bilecegini söyledi cünkü herkesin ne zaman dogup dogmadigini iyi bilirmis. Ama teyzem türkiyede yasiyor onu arayip sormam lazim buda cok komik olacak sorup sorusturduktan sonra size bilgi vericem insallah. nüfus cüzdanindan buluncagini sanmiyorum cünkü ilkokula gitmeden önce cikarilmis bir nüfus cüzdani ne kadar dogru olabilirki!

Ben yemek yapmasini,mutfakta zaman gecirmesini cok severim, bir isi merak etmissem hemen yapmak isterim ama kisa zaman sonra birakirim,maymun istahliyim diyebilirim. insanlar arasinda sözüm dinlensin cok isterim ama merkezde olmak istemem, arka plan olmayi daha cok isterim,güler yüzlü bir insanim, cok sorumluluk sahibiyim hatta o kadarki baskalarinin sorumlulugunu bile almaya kalkisabiliyorum,eglence ve oyunlar oynamayi sevmem, hayal kurmak ise hayatimda yok denecek kadar az daha cok yapmam gerekenleri düsünürüm hayal ettiklerim ilerde yapacaklarim olur genelde,cok kirilganim hemen alinabilirim, cok sitemkar biriyimdir, kolay sinirlenmem ama sinirlenince kirip dökmem daha cok igneleyici laflar söylerim, ve bu laflar bir hafta kadar sürebilir. bana yapilani kolay unutmam, cok anac bir yapim oldugunu söylerler, arkadaslarima bile annelik yapacak kadar cok fedakarlik yaparim, kendimden önce baskalarini düsünürüm, insanlara vermeyi cok severim, hatta annem mahalledeki tüm cocuklari yanina alir kapiya gelir hepsine ekmek arasi yapardim senin yüzünden der, ve cok yaramazmisim hic laf anlamazmisim dik kafaliymisim, ama simdi o halimden pek eser yok gibi, topluma ayak uydurmaya calisiyor görünsemde aslinda icten ice ve gizliden kendi istegimide yapmaya calisirim, cok karmasik bir ruh halim var kendimi dogru tanitamiyorum bi türlü, cok iyi bir yazar veya tarihci olmayi cok istiyorum. neyse simdilik bu kadar yeter sizi usandirmak istemiyorum. Forum bana calisacak bu gidisle Smile
yagmury
yagmury
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Kadın
Oğlak Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 14, 2009 3:46 pm

bence sen ya oglaksın yada basak.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından yagmury Çarş. Ocak 14, 2009 3:50 pm

Oglak olamam cünkü kisin dogmamisim henüz kis gelmemis sohbahar gibiymis bence de ya basak ya terazi ama terazi daha cok uyuyor sanki bana bide yükselenim kesin yengec yengec özelliklerim cok fazla var bunu hissediyorum. cünkü hislerim kuvvetlidir yengecten dolayi sanirim.
yagmury
yagmury
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Kadın
Oğlak Sıçan

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Ocak 14, 2009 3:56 pm

yagmury demiş ki:Oglak olamam cünkü kisin dogmamisim henüz kis gelmemis sohbahar gibiymis bence de ya basak ya terazi ama terazi daha cok uyuyor sanki bana bide yükselenim kesin yengec yengec özelliklerim cok fazla var bunu hissediyorum. cünkü hislerim kuvvetlidir yengecten dolayi sanirim.

yengecin yükselenin oldugunu anlaymazssın
ama ay burcun olabilir yada ay gezegeni 4 cü evde falan olabilir
ama senilk önce dogduktan kaç gün sonra yada kaç ay sonra nüfus cüzdanı aldın onu ögren sonra yavaş yavaş bakarız işe
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Ocak 14, 2009 4:03 pm

yagmury demiş ki:Babam ve akrabalarim yok su an yanimda ben annem ve kardeslerimle kaliyorum, ablam benden bir yas büyük babama sorsam babamda bu tarz konusmalardan hoslanmaz daha dogrusu inanmaz bu konulara ama israr ederim ben yinede. Annem teyzemin kesin bilecegini söyledi cünkü herkesin ne zaman dogup dogmadigini iyi bilirmis. Ama teyzem türkiyede yasiyor onu arayip sormam lazim buda cok komik olacak sorup sorusturduktan sonra size bilgi vericem insallah. nüfus cüzdanindan buluncagini sanmiyorum cünkü ilkokula gitmeden önce cikarilmis bir nüfus cüzdani ne kadar dogru olabilirki!

Ben yemek yapmasini,mutfakta zaman gecirmesini cok severim, bir isi merak etmissem hemen yapmak isterim ama kisa zaman sonra birakirim,maymun istahliyim diyebilirim. insanlar arasinda sözüm dinlensin cok isterim ama merkezde olmak istemem, arka plan olmayi daha cok isterim,güler yüzlü bir insanim, cok sorumluluk sahibiyim hatta o kadarki baskalarinin sorumlulugunu bile almaya kalkisabiliyorum,eglence ve oyunlar oynamayi sevmem, hayal kurmak ise hayatimda yok denecek kadar az daha cok yapmam gerekenleri düsünürüm hayal ettiklerim ilerde yapacaklarim olur genelde,cok kirilganim hemen alinabilirim, cok sitemkar biriyimdir, kolay sinirlenmem ama sinirlenince kirip dökmem daha cok igneleyici laflar söylerim, ve bu laflar bir hafta kadar sürebilir. bana yapilani kolay unutmam, cok anac bir yapim oldugunu söylerler, arkadaslarima bile annelik yapacak kadar cok fedakarlik yaparim, kendimden önce baskalarini düsünürüm, insanlara vermeyi cok severim, hatta annem mahalledeki tüm cocuklari yanina alir kapiya gelir hepsine ekmek arasi yapardim senin yüzünden der, ve cok yaramazmisim hic laf anlamazmisim dik kafaliymisim, ama simdi o halimden pek eser yok gibi, topluma ayak uydurmaya calisiyor görünsemde aslinda icten ice ve gizliden kendi istegimide yapmaya calisirim, cok karmasik bir ruh halim var kendimi dogru tanitamiyorum bi türlü, cok iyi bir yazar veya tarihci olmayi cok istiyorum. neyse simdilik bu kadar yeter sizi usandirmak istemiyorum. Forum bana calisacak bu gidisle Smile

yardımlaşma dik kafa sitemci dedin kendi burcumu anımsaattın bana
ama ne varki moderatörümüz habire oglak diyor haha alemsin fahrettin
ama ben sanıyodumki sen dogduktan bi kaç ay sonra alınmış nüfus cüzdanın megerse bi kaç yıl sonra alınmış
oki ben biraz karıştım dogrusu hislerim ve duygularımda biraz karışıklık oldu
peki sen şimdiye kadar diger forumlardada oldun neden hiç ugraşmadın ögrenmeyi dpgum tarihini
hangi şehirde kalıyorsun sen almanyada?
bu arada okumakla aran nasıldır
ama bi şey daha söpyleyeyim nüfus cüzdanı böyle geç alınmışssa ozaman yaşında 24 degil 28-29 gibidir
ama.
genelde harıta bilinmese harıtanı bilmesek bile ben resmine bakarak seni 100 de 70 tanırım
ama karakterini anlayabilirim
gerçi bu sana burcun yada yükselenin konusunda pek yardım etmez ama bana çok katkı saglar
bundan başka bana hastalıklarını vücudunda problem yaıadgın bölgeleri söyleyebilirmisin
mesela kalp böbrek
yada başka
kronikleşmiş bi hastalık yada ne bileyim şimdiye kadar geçirdigin hastalıklar falan
sevgilerle
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından yagmury Çarş. Ocak 14, 2009 11:29 pm

Ben sinir ve sindirim sistemlerimde problemler yasiyorum ayrica panik atak sahibiyim 6 senedir. ben viyanada kaliyorum. fotomu özel olarak sana yollayabilirim. bu aralar fazla nete girémiyebilirim cünkü sinav zamani unide dualarinizi eksik etmeyin insallah, sevgiler
yagmury
yagmury
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Kadın
Oğlak Sıçan

Mesaj tarafından Uranus Perş. Ocak 15, 2009 11:40 am

yagmury demiş ki:Ben sinir ve sindirim sistemlerimde problemler yasiyorum ayrica panik atak sahibiyim 6 senedir. ben viyanada kaliyorum. fotomu özel olarak sana yollayabilirim. bu aralar fazla nete girémiyebilirim cünkü sinav zamani unide dualarinizi eksik etmeyin insallah, sevgiler

tamam yagmur iyi fikir sen öyle yap bence
bu arada sınavlarında başarılar dilerim
dualarımız seninle
sevgilerle
inci
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından merikeklik Cuma Ocak 16, 2009 7:35 am

merhaba yağmur hoşgeldin.doğum saatini ve gününü bilmiyorsan çok sıkıntı oluyor.bende 3 ay doğum saatimi bilmediğim için haritaya ....bakmıştım haritaya..sağolsun bir arkadaş saatimi tespit etti bu belirsizlikten kurtuldum.o arkadaş beni inci ile de tanıştırmış oldu.
merikeklik
merikeklik
Astro Üye
Astro Üye

Mesaj tarafından Uranus Cuma Ocak 16, 2009 3:19 pm

yagmury demiş ki:Ben sinir ve sindirim sistemlerimde problemler yasiyorum ayrica panik atak sahibiyim 6 senedir. ben viyanada kaliyorum. fotomu özel olarak sana yollayabilirim. bu aralar fazla nete girémiyebilirim cünkü sinav zamani unide dualarinizi eksik etmeyin insallah, sevgiler

sindirim problemi ve panik atak bana başak burcunu andırıyor
Wink
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Cuma Şub. 06, 2009 2:05 pm

Bana güneş akrep yükselen başak ay yengeç gibi geldin...

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Cuma Şub. 06, 2009 4:17 pm

Fenomen demiş ki:Bana güneş akrep yükselen başak ay yengeç gibi geldin...

musti Very Happy
helal sana
Very Happy

bu iş bundan sonra sana bakar banane banane Very Happy

forumun hızır acili resmen Very Happy study
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan