Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Gazze Toplama Kampı Gibi EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Gazze Toplama Kampı Gibi EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Gazze Toplama Kampı Gibi EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Gazze Toplama Kampı Gibi EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Gazze Toplama Kampı Gibi EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Gazze Toplama Kampı Gibi EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Gazze Toplama Kampı Gibi EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Gazze Toplama Kampı Gibi EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Gazze Toplama Kampı Gibi EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_lcap9%Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_rcap 9% [ 402 ]
Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_lcap8%Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_rcap 8% [ 376 ]
Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_lcap8%Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_rcap 8% [ 370 ]
Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_lcap9%Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_rcap 9% [ 439 ]
Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_lcap9%Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_rcap 9% [ 410 ]
Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_lcap8%Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_rcap 8% [ 391 ]
Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_lcap9%Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_rcap 9% [ 409 ]
Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_lcap9%Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_rcap 9% [ 414 ]
Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_lcap7%Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_rcap 7% [ 347 ]
Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_lcap7%Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_rcap 7% [ 318 ]
Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_lcap9%Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_rcap 9% [ 415 ]
Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_lcap9%Gazze Toplama Kampı Gibi Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

Gazze Toplama Kampı Gibi

Gazze Toplama Kampı Gibi Empty Gazze Toplama Kampı Gibi

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ocak 12, 2009 4:51 pm

Sevgili Forum Üyelerimiz

Tamam belki burası astroloji forumu diyorsunuz bu haberler buraya çok zaten heryerde karşılaşıyoruz diyorsunuz ama olsun

Ben bir Azeri Türkü BİR TÜRK OGLU TÜRK OLARAK bu konuda ısrarlıyım

çok üzülüyorum

Arkadaşlar

Gazzede her gün 100 lerce insan ölüyor binlercede insan elsiz kolsuz kalıyor annesiz yetim kimsesiz aç ve susuz

Bu bizim elimizde olan bişey degil bu savaşı biz gençler durduramayız biliyorum ama kardeşlerimize yardım edebiliriz

hastaneler dolup taşıyor tam bir toplama kampı gibi saglıklı insandan daha çok yaralı var

o yaralıların resimlerini buraya koymak istemedim burada kalbi buna dayanamayan arkadaşlar olabilir ama lütfen dua edelim vede elimizden geleni yapalım arkadaşlar

bu birgün bizimde başımıza gelebilir

Allah hepimizi korusun

Allah tüm yavrularımızı sevdgiklerimizi ana babalarımızı korusun tüm müslümanları korusun

AMİN!
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Gazze Toplama Kampı Gibi Empty Geri: Gazze Toplama Kampı Gibi

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ocak 12, 2009 4:54 pm

Dedelerinizi soykırımdan biz kurtardık

Gazze Toplama Kampı Gibi Ded740880a573eacdb7by
BİLAL ÇETİN /ANKARA
OSMANLININ TORUNLARIYIZ
Ramallah Sınır Kapısı'nda yarım saat bekletilen bir başbakan olarak Barak'a, Livni'ye sesleniyorum. Ecdadınızı misafir eden Osmanlı'nın torunları olarak konuşuyorum. Gazze'deki saldırılar tarihe kara bir leke olarak geçecektir. Hiçbir gerekçe 550 kişinin katledilmesini meşru kılamaz.
GAZZE TOPLAMA KAMPI GİBİ
Hastanelere, camilere, evlere fırlatılan bombaların bir izahı var mı? Bu şekilde geleceğe yönelik olarak kin ve nefret tohumları ekilir. Gazze halkı dünyanın en büyük açık hava hapishanesinde, adeta bir toplama kampında kaderlerine terk edilmiş durumda.
ZALİMİN YANINDA OLAMAYIZ
Gürcistan konusunda devreye giren uluslararası kuruluşlar bu konuda niçin susuyor? Filistin sadece Arapların, Müslümanların meselesi değildir. Gün Gazze'deki kardeşlerimizin yanında yer alma günüdür. Biz zalimlerin yanında olamayız.
Başbakan Tayyip Erdoğan, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarının tarihe 'kara leke' olarak geçeceğini söyledi. Erdoğan, “Tarih sizi şu yaptıklarınızla insanlık yaşamınızla bir kara leke düşürdünüz diye yazacak. Bunu böyle bilin. Biz, dedeleriniz kovulduğu zaman sizi bu topraklarda misafir eden Osmanlı'nın torunları olarak konuşuyoruz” dedi.
Erdoğan partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada Gazze'ye yönelik saldırı ile ilgil şu mesajları verdi:
SALDIRI DERHAL DURSUN
İsrail Gazze'deki saldırıları derhal durdurmalı. Taraflar arasında kalıcı ateşkes sağlanmalı, ambargolar derhal kaldırılmalı ve insani yardımların önü derhal açılmalı. Bölgesel bilinci ve ortak aklı harekete geçirmek.
SİYASİ İSTİSMAR YAPILMASIN
Bu işin siyasi istismarı olamaz. Ama ne yazık ki hala ülkemizde bu işin siyasi istismarını yapmaya gayret edenler var. MHP-DSP-ANAP bizden önce bu ülkeyi yönetmediler mi? Neden kesmediler İsrail'le ilişkileri? Bunu yapamayanlar bizi eleştiriyor. Biz bakkal dükkanı değil Türkiye'yi yönetiyoruz.
KARA LEKE
Gün birlik ve beraberlik günüdür. Gazze'deki kardeşlerimizin yanında olmamız gereken bir gün. Bu zulme karşı biz zalimlerin yanında olamayız. İsrail, benim duygusal konuştuğumu söylüyor. Varsa böyle bir durum Gazze'deki kardeşlerime yöneliktir. Hesaptan bahsediliyorsa bunu şu anda İsrail yapıyor. Bu neyin hesabıdır? Siz Şubat'ta yapacağınız seçimi bırakın, tarih sizi şu yaptıklarınızla insanlık yaşamınızla bir kara leke düşürdünüz diye yazacak.
OSMANLI HATIRLATMASI
Biz, dedeleriniz kovulduğu zaman sizi bu topraklarda misafir eden Osmanlı'nın torunları olarak konuşuyoruz. Her zaman mazlumun yanında olduk, bugün de yanındayız, yarın da yanında olacağız ve bundan kimsenin endişesi olmasın.
RAMALLAH'TA BEKLETTİLER
Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı olarak, Ramallah sınır kapısında arabasının içinde yarım saat bekletilmiş bir başbakanım. Bunu yapan kim? İsrail... Şimdi bu İsrail hala kalkıp diplomasiden bahsediyor, hala demokrasiden bahsediyor. Ne demokrasisi? Dostluk vesaire bütün bunlara rağmen açık konuşuyorum, bizler 'İsrail-Suriye arasında bir arabuluculuk yapılabilir mi?' diye talepler geldiğinde buna olumlu baktık.
DÜNYANIN SORUNU
550 insanın ölmesi, 2 binin üzerinde insanın yaralanması, hiç bir gerekçe böyle bir vahşeti insanlık vicdanında meşrulaştırılması mümkün olabilir mi. Filistin meselesi sadece Filistin'in ve Filistinlilerin meselesi, sadece Arapların ve Müslümanların meselesi değildir. Bugün Filistinlilerin meselesi tüm insanlığın meselesi olarak görülmelidir.
Filistin'e yardım için kampanya
Şu anda TBMM Başkanımız Filistin'e sadece milletvekillerini kapsayan bir yardım kampanyası başlattı. Bu yardım kampanyasına vekil arkadaşlarımız katılacaklar. Biz de AKP grubu olarak bu kampanyada en güçlü şekilde yerimizi alacağız. AKP grubu azami noktada desteğini bu kampanyaya verecektir. Halkımız özellikle işadamları aşağıdaki Başbakanlık Acil Yardım Hesaplarına para yatırabilirler: Ziraat Bankası Aşağı Ayrancı Şubesi 55555555 nolu hesap, Türkiye Halk Bankası Bakanlıklar Şubesi 05000005 nolu hesap ve Vakıflar Bankası Finans Market Şubesindeki 2055555 nolu hesap.

07.01.2009
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Gazze Toplama Kampı Gibi Empty Geri: Gazze Toplama Kampı Gibi

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ocak 12, 2009 6:36 pm