Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_lcap9%Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 402 ]
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_lcap8%Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 376 ]
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_lcap8%Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 370 ]
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_lcap9%Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 439 ]
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_lcap9%Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 410 ]
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_lcap8%Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 391 ]
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_lcap9%Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 409 ]
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_lcap9%Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 414 ]
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_lcap7%Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_rcap 7% [ 347 ]
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_lcap7%Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_rcap 7% [ 318 ]
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_lcap9%Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 415 ]
Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_lcap9%Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

Mistisizm Nedir

2 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Mistisizm Nedir - Sayfa 2 Empty Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından Uranus Salı Şub. 03, 2009 6:26 pm

Zeals demiş ki:
gamze demiş ki:ama ben bundan memnun değilim özgür, olayları önceden sezinlemek rüyalarımın çıkması ve merkürümü yeteri kadar kullanamamak rahatsız ediyor beni mistik yönümle güneş 72'lik jüpiter ve neptün açısı ile güneş 90 satürün açısı çatışma halinde daraltıyor beni çoğu zaman..

evet anlıyorum sizi hayatın gerçeklerini ıskalar nitelikte bir duygu ve düşünce tarzı yaratıyor insanda ister istemez bu mistisizm olayının yoğunluğu...Yapacak birsey yok tek çaresi denge kurmaya çalısmak baska ne yapılabılır ki??

ozgür ayla neptünün 120 lik açısı bana karanlıktan korkmamımı saglıyor Very Happy
tamam iyi bir açı olabilir belkide kötüdür bazı durumlarda
ama söyle hocam bu açı karanlıga fobi yaparmı? Razz
caizmidir hocam?
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Misafir Salı Şub. 03, 2009 7:09 pm

Uranus demiş ki:
Zeals demiş ki:
gamze demiş ki:ama ben bundan memnun değilim özgür, olayları önceden sezinlemek rüyalarımın çıkması ve merkürümü yeteri kadar kullanamamak rahatsız ediyor beni mistik yönümle güneş 72'lik jüpiter ve neptün açısı ile güneş 90 satürün açısı çatışma halinde daraltıyor beni çoğu zaman..

evet anlıyorum sizi hayatın gerçeklerini ıskalar nitelikte bir duygu ve düşünce tarzı yaratıyor insanda ister istemez bu mistisizm olayının yoğunluğu...Yapacak birsey yok tek çaresi denge kurmaya çalısmak baska ne yapılabılır ki??

ozgür ayla neptünün 120 lik açısı bana karanlıktan korkmamımı saglıyor Very Happy
tamam iyi bir açı olabilir belkide kötüdür bazı durumlarda
ama söyle hocam bu açı karanlıga fobi yaparmı? Razz
caizmidir hocam?

korku olayı yaratabılır mümkündür elbet...zaten neptun fobilerin evi 12.evi yönetir,duygusal ve ruhsal değişkenliğin gezegenı olan ay ile açıları genelde hisleri ve hayalgücünü cok güçlü hale getırır.Vefa ve kendını feda etme eğilimi bu durumda daha yogundur. Cool

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Salı Şub. 03, 2009 7:11 pm

ben bu ayı dogum harıtamdan mahkemenin izniyle çıkarttırmayı düşünyorum hocam
sizce caizmidir Suspect
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Salı Şub. 03, 2009 7:15 pm

Uranus demiş ki:ben bu ayı dogum harıtamdan mahkemenin izniyle çıkarttırmayı düşünyorum hocam
sizce caizmidir Suspect

şimdi efendiim ben bunuu kitaplarımda (zagor,red kit,kaptan amerıka vs vb mecmua bunlar) defalarca yazdım.Olmaz efendiim sabıt olan bırsey yerınden oynamaz kıpramaz onu öylece kendı haline bırakın rapor yazdım ben dokunmayın kendı kendıne o öyle hareket etsın ılerı gerı oynasın siz ellemeyiniz istıraham ederim Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Salı Şub. 03, 2009 7:23 pm

Zeals demiş ki:
Uranus demiş ki:ben bu ayı dogum harıtamdan mahkemenin izniyle çıkarttırmayı düşünyorum hocam
sizce caizmidir Suspect

şimdi efendiim ben bunuu kitaplarımda (zagor,red kit,kaptan amerıka vs vb mecmua bunlar) defalarca yazdım.Olmaz efendiim sabıt olan bırsey yerınden oynamaz kıpramaz onu öylece kendı haline bırakın rapor yazdım ben dokunmayın kendı kendıne o öyle hareket etsın ılerı gerı oynasın siz ellemeyiniz istıraham ederim Very Happy

tamamda hocam kendi kendine sallasın diyosun orda razıyımda
ama bana etki ediyor bari beyaz hocayada sorsanız belki hep beraber bi çare bulurduk
öyle bişey yapınki açısız olsun bari
duygusuzzz enci olayıım Very Happy
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Salı Şub. 03, 2009 7:28 pm

Uranus demiş ki:
Zeals demiş ki:
sizce caizmidir Suspect

tamamda hocam kendi kendine sallasın diyosun orda razıyımda
ama bana etki ediyor bari beyaz hocayada sorsanız belki hep beraber bi çare bulurduk
öyle bişey yapınki açısız olsun bari
duygusuzzz enci olayıım Very Happy

şimdii efendiim bu durum değişmez kesin ve katidir kadere razı olmak gereken durumlardan biridir...o yüzden size bir şarkı armağan ediyorum ve bu konuyu burda bağlıyorum...

Böyle gelmiş,böyle gelıp gecer dunyaaa günlerimiz bıtecekk bırgun saya saya gunlerımız bıtecek bırgun saya saya hayat neşe hepsı gecer bıze kar kalann nedır şu dünyadaaa bize karrr kalann nedir şu dünyadaaaaaaaaa... neşe neşe neşeeee Very Happy yogurtt koyduum dolabaaa,neyse yogurt koymayalım şimdi yeriz onu... Very Happy

Misafir
Misafir

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics