Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_lcap9%18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_rcap 9% [ 402 ]
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_lcap8%18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_rcap 8% [ 376 ]
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_lcap8%18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_rcap 8% [ 370 ]
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_lcap9%18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_rcap 9% [ 439 ]
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_lcap9%18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_rcap 9% [ 410 ]
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_lcap8%18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_rcap 8% [ 391 ]
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_lcap9%18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_rcap 9% [ 409 ]
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_lcap9%18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_rcap 9% [ 414 ]
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_lcap7%18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_rcap 7% [ 347 ]
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_lcap7%18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_rcap 7% [ 318 ]
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_lcap9%18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_rcap 9% [ 415 ]
18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_lcap9%18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Takvim Takvim

.
.

18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri

18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri Empty 18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Şub. 12, 2011 11:57 pm

18 Şubat Kova-Aslan Aksı Dolunay Etkileri 0bf6d6e65278aac52abae710829d8995_1297264109

18 Şubat 2011 Türkiye saatiyle 10:35 de Kova-Aslan aksında Dolunay gerçekleşecektir. Aslan burcunun 29 derecesinde gerçekleşecek olan bu dolunay bundan sonra gerçekleşecek her tutulum gibi oldukça ilginç kavuşumlar yapmakta. Bu sürece biraz daha erken girmiş bulunmaktayız her tutulum gerçekleşme anı öncesinden yaklaşık 1 hafta ve kendisini tamamlayacak faza yaklaşım sürecine göre 1 ay öncesinden de etkilerini belli eder. Dolunay sonlanma,tamamlanma ekilenin biçimi hasat dönemi kısaca sonlandırmalarla ilgili olduğundan etkisi de 1ay öncesini kapsayabilir.
Etkilerine geçmeden önce bir şey anlatmak istiyorum sizlere ki bu dolunayın anlamıyla paraleldir.
Arşı 4 melek ayakta tutar, Cebrail,Mikail, İsrafil ve Azrail. Kainatın 4 kapısı vardır geçiş kapıları (portal). bu 4 kapı, Boğa-Akrep(kartal)-Kova(insan) -Aslan burcuna aittir. Sabit niteliktedirler ve dengelemeyi simgeler.Düzensizliğe düzen getirmek gibi ve bunu yaparken elbette bir kargaşa bir yıkım sözkonusudur.Tırtılın kelebek olmasındaki süreç gibi. Bu burçlarda meydana gelen tutulumlar ve zor açılar tarih boyu yerküreyi ve insan yaşamını etkilemiştir. Şimdi bu kapıların dışında Yüce Yaratıcının ilmiyle birde başka bir boyut vardır ve buranın geçişinde ise ŞİRA YILDIZI vazifelendirilmiştir.Şira yıldızının simgesel hayvanı kurttur, ve kurt sembolü Türklere aittir ! Şira yıldızı bizim yaşadığımız bu evren ile diğer bilinmezliğini koruyan evren arasında bir köprüdür ve ne vakit ,bizim kapılarımızla şira yıldızı yakınlaştı insanın gerçeğine dair bir mühürde kalkacaktr. Şira yıldızı diğer adıyla sirius yıldızı (masonik anlamda değil bilinçlerinizden silin uyumayın ) ezoterik ve tasavvufi manasında buraya yazamayacağım kadar özel ve derin bir konu ,ve sadece yumuşatarak başlıkları yazıyorum.Dilerseniz nasibiniz ise sizler araştırın şira yıldızını ve her bilinç kendi nasibi ölçüsünde algılayacaktır.
"Nitekim (ikisi arasındaki uzaklık) iki yay kadar (oldu) veya daha yakınlaştı." (Necm Suresi, 9)
"Doğrusu, 'Şi'ra (yıldızı)nın' Rabbi O'dur." (Necm Suresi, 49)
ve bu dolunaya dönelim şimdi, aslan-kova aksı yine son derece anaretik noktada bir şeyin en olgunlaşmış hali ,dolmuş halini tüm özelliğini yüklenmiş halini simgeleyen 29 derecede gerçeklişiyor bu dolunay. sabit işaretlerde olan tutulumlar özellikle dolunay yerküre içinde felaketleri çoğaltır,enerji birikir bir sıkışma hali olur ve yerküre boşaltmak için sarsılır,bu durumda zamanı nedir bilemiyorum ama ciddi bir sarsıntı yer küre faaliyeti etkisi taşımakta bu yüklü dolunay.ve şunuda çok iyi biliyorum ki şahit te olmuşumdur dualar ile kader değil ama kaderin gerçekleşme şekli kaza anı tecellisi Hak tarafından lütuf ve kerem sıfatıyla değişebilmekte. Bu durumda ciddi bir felaket beklenmekte ve dua lütfen dua ediniz. Her ne olacak ise canlı yaşama zarar vermeyecek şekilde boşaltılsın bu enerji. Diğer yandan mars enerjisiyle daha önceki makalelerimizde de belirttiğim üzere arka arkaya dünyanın her yerinden çeşitli patlamalar can kayıpları haberi alıyoruz.bir hikmet adına elbette, bunlar küçük ve etkisi dar olan acılar ama artık büyüyeceği daha fazla toplu ölümler ve daha büyük acılara gebe olduğumuz gerçeği kapıda. Ölümlerin ve doğal afetlerin dışında ise her öğretide adı geçen inkarı olmayan Deccaliyet tüm hızıyla evreni sarmış durumda, şira yıldızı yakınlaştığında ve kapı açıldığında...! Mistik uçmuş kaçmış spritüel biri değilim bilakis bilenler biilir mantıksız , akli ve bilimsel olmayan her şeye şüphe ile yaklaşırım ve kendi keşiflerimle şahit olmadan gözlemlemeden önceden tespit edip,bekleyip sonucu görmeden asla bugüne değin hiç bir şey paylaşmadım. Bir uyanış sözkonusu ve amacım hizmet etmek oldu ,benim hizmet yönümde elimdeki imkanlarımla ancak bu kadarla sınırlıdır.
Kraliyet yıldızlarından olan ve Ay'ın 8.konağına yerleşen Regulus (al-jabbah) yıldızı ile Ay kavuşacak ve etkisi daha da yoğunlaşacak. Regulus diğer adıyla al jabbah kraliyet yıldızı kuzeyi ve arabistanı sembolize eder.Transpluto da bu kavuşuma etki edecek. 4 kapı,4 melek,4 burç ve 4 kraliyet yıldızı.aslan kapısı regulus yönetimi ,İsrafil' in vekilliği. Çok ama çok fazla yazmak anlatmak istediğim şeyler var lakin içimde de beni tutan birşeyler var. Sizler araştırın ve kendi akli süzgecinizle değerlendirin emi.
Güneş-Neptün kavuşumu, 2 orb ile marsın dahil olması kova da oluşacak güçlü stelyum etkisi, Ay'a karşı duracak. Aslan ve Kova aksı,liderlik,sorumluluk ve benlikle ego ile ilintilidir. Biri bireysel güç diğeri toplumsal güçtür. Burada regulus yıldızı askeri gücü simgeler,iktidarı kralları simgeler,bir şekilde kovadaki stelyum etkisiyle ya geçtiğimiz bir ay öncesinin devamı ya da gelmekte olanın devamı şöyle ki; bu etki bir kralın devrilmesini ve yine egoların devrilmesini simgeler, askeri güç ile kanlı olayları toplumsal acıları büyük felaketleri simgeler. Umarım geçmiş olan 1 ayın sonucu olsun bu durum ki pek öyle görünmüyor gerçi.
Bireysel anlamdan ziyade toplumsal anlamı önemli, toplum huzurlu değil ise birey kendi başına nasıl huzurlu olacaktır.Bu nedenle bu tutulumda bireysel anlamına değinmiyorum. Tek diyeceğim şudur ki, egoları devirelim kafi.O huzuru herkesin yaşamasını diliyorum.

Sevgimle Kalın emi
Elif Hece Öztürk / İzmir

Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

- Similar topics