Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
slm EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
slm EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
slm EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
slm EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
slm EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
slm EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
slm EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
slm EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
slm EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

slm Vote_lcap9%slm Vote_rcap 9% [ 402 ]
slm Vote_lcap8%slm Vote_rcap 8% [ 376 ]
slm Vote_lcap8%slm Vote_rcap 8% [ 370 ]
slm Vote_lcap9%slm Vote_rcap 9% [ 439 ]
slm Vote_lcap9%slm Vote_rcap 9% [ 410 ]
slm Vote_lcap8%slm Vote_rcap 8% [ 391 ]
slm Vote_lcap9%slm Vote_rcap 9% [ 409 ]
slm Vote_lcap9%slm Vote_rcap 9% [ 414 ]
slm Vote_lcap7%slm Vote_rcap 7% [ 347 ]
slm Vote_lcap7%slm Vote_rcap 7% [ 318 ]
slm Vote_lcap9%slm Vote_rcap 9% [ 415 ]
slm Vote_lcap9%slm Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Takvim Takvim

.
.

slm

+3
gamze
Uranus
misty
7 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

slm Empty slm

Mesaj tarafından misty Perş. Haz. 24, 2010 7:45 pm

Selamlar,misty ben,herkese sevgilerimi gönderiyorum.şirin bir yere benziyor astroflame
13.02.1975 Üsküdar/İstanbul doğumluyum,doğum saatim:15:05 benim de haritamı ekler ve yorum yaparsanız mutlu olurum Laughing
teşekkürler... Smile
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

slm Empty Geri: slm

Mesaj tarafından Misafir Perş. Haz. 24, 2010 8:05 pm

Selamlar Misty, sitemize hoşgeldiniz gördüğüm kadarıyla sizde bir kova burcusunuz sitede epeyce kova burcu hegomanyası basladı diyebılırım Smile sevgiler,saygılar.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından misty Perş. Haz. 24, 2010 8:10 pm

Evet ben de bir kovayım(her ne kadar yükselen yengeç,ay balık olsamda) ve emin olun bundan dolayı da çok mutluyum:))foruma bakabildiğim kadarıyla evet çok kova var burda:)))ve bu çok güzel bir şey...
sıcak karşılama için teşekkürler:))
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından Misafir Perş. Haz. 24, 2010 8:13 pm

Smile oo desenize epey su elementi etkisine maruz olup duyguları ve sezgileri kuvvetli bir insan olmalısınız klasik kova özellikleri ile harmanlanan bu tür durumlar aşk ve sevgi, ikili ilişkileri hayatta önplana çıkarmaya müsaittir.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından misty Perş. Haz. 24, 2010 8:17 pm

Ah ah sorma ya o durumlara hiç girmemeliyim çünkü çok yoğun yaşıyorum ve sonra da üzülüyorum,yeryüzünde benim haritam gibisi yoktur sanırım:)onun için de uzak duruyorum...
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından Misafir Perş. Haz. 24, 2010 8:22 pm

Kader insanın elinde olmuyor, bazen yaşamak görmek gerekiyor maalesef herşey insanlar için kendinizi bu konular da çokta baskı altına almamaya gayret edin mesela astroloji öğrenmek her zaman için pozitif ve planlı düşünmek konusunda fayda verebilir bunu geliştirmeye çalısın daha anlamlı bir hayat görüşünüz mutlaka olacaktır diyebılırım Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından misty Perş. Haz. 24, 2010 8:32 pm

Çok doğru tesbitler bunlar aslında ama şu çabuk demoralize olma olayını törpülemeliyim.astroloji olayına merakım var evet,geliştirmek isterim tabiki.cüretimi bağışlayın lütfen eğer forumda haritam yorumlanırsa,müsait olduğunuzda siz bakar mısınız haritama?belli ki bu konuda çok donanımlısınız.duygularımın ve sezgilerimin kuvvetli olduğu konusu çok doğru ve bazen bu durum bende diğer insanlar hakkında bazı öngörüler şeklinde de ortaya çıkabiliyor...
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından Misafir Perş. Haz. 24, 2010 8:40 pm

misty demiş ki:Çok doğru tesbitler bunlar aslında ama şu çabuk demoralize olma olayını törpülemeliyim.astroloji olayına merakım var evet,geliştirmek isterim tabiki.cüretimi bağışlayın lütfen eğer forumda haritam yorumlanırsa,müsait olduğunuzda siz bakar mısınız haritama?belli ki bu konuda çok donanımlısınız.duygularımın ve sezgilerimin kuvvetli olduğu konusu çok doğru ve bazen bu durum bende diğer insanlar hakkında bazı öngörüler şeklinde de ortaya çıkabiliyor...

estafurullah Smile elden geldıgınce bizler burda zaten astrolojiye meraklı olan herkese karınca kararınca birsekilde yardım edıyoruz soru cevap veya bılgımız dahilinde yorum vb yapıyoruz fırsat oldukca... yalnız ben şahsen şu sıralar cok yogunum memurluk sınavlarımla ilgileniyorum astrolojıye bir muddet ara verdim fırsat buldukca yorumları yapmaya calısıyorum bugun denk geldi sizin şansınıza foruma öyle bir girdim baktım yeni üyelikler var selamlayım dedim gelmişken.Müsait oldukca yorumlar yapılır ben veya baska değerli arkadaslarımca yeter ki siz ortalarda görunun forumda nabzınızın attığı belli olsun Smile gerisi hızla gelir.

Ne zamandan beri astroloji ile ilgilisiniz astrolojik harita olayı ile ilgili yani?

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Perş. Haz. 24, 2010 8:46 pm

Ay burcunuz balıkta, Asc burcunuz yengeçte olması sizi oldukca duyarlı hassas kırılgan bir insan olarak etkilemiş görünüyor nazik ve sakin bir kimliği yansıtır bu konumlar.

Yurtdışı ile bağlantılarınız ne alemde yurtdışı ülkelere seyahatler vb yaptınız mı?Yabancı diller, genel kültür ve merak seviyeniz güçlü görünüyor.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından misty Perş. Haz. 24, 2010 8:50 pm

Ben de kpss ye hazırlanıyorum:)) ve aslında şu anda kalan tarih sorularını çözmeliydim Very Happy zaten haritama göre acaba memuriyeti kazanma olasılığım var mı?onu bilmek istiyordum bir de evlilik durumlarını Laughing ama madem kpss kardeşliğimiz var,ben sizi hiiiç yormam,yoramam.Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın,ben GY-GK den giricem sadece.4 yıllık mezunum,bir memuriyet alsam yeter.umarım siz de kazanırsınız.bu arada anayasaya biraz yükleneyim diyorum ama çok kafa karıştırıcı Neutral
astrolojiye ilgim çok eskiden beri var ama ilgilenmek daha çok yeni,kpss den sonra daha çok ilgilenicem inşallah,bakalım Smile
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından misty Perş. Haz. 24, 2010 8:52 pm

Seals demiş ki:Ay burcunuz balıkta, Asc burcunuz yengeçte olması sizi oldukca duyarlı hassas kırılgan bir insan olarak etkilemiş görünüyor nazik ve sakin bir kimliği yansıtır bu konumlar.

Yurtdışı ile bağlantılarınız ne alemde yurtdışı ülkelere seyahatler vb yaptınız mı?Yabancı diller, genel kültür ve merak seviyeniz güçlü görünüyor.

Evet bu hassaslık ta aşk hayatımı çok kötü etkiliyor Sad(yurt dışına çok gitmek istedim ama nasip olmadı hiç,yabancı dillere çok ilgim var Smile
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından Misafir Perş. Haz. 24, 2010 9:02 pm

misty demiş ki:Ben de kpss ye hazırlanıyorum:)) ve aslında şu anda kalan tarih sorularını çözmeliydim Very Happy zaten haritama göre acaba memuriyeti kazanma olasılığım var mı?onu bilmek istiyordum bir de evlilik durumlarını Laughing ama madem kpss kardeşliğimiz var,ben sizi hiiiç yormam,yoramam.Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın,ben GY-GK den giricem sadece.4 yıllık mezunum,bir memuriyet alsam yeter.umarım siz de kazanırsınız.bu arada anayasaya biraz yükleneyim diyorum ama çok kafa karıştırıcı Neutral
astrolojiye ilgim çok eskiden beri var ama ilgilenmek daha çok yeni,kpss den sonra daha çok ilgilenicem inşallah,bakalım Smile

ee bu güzel işte Smile halden anlayan insanı her zaman severim pozitif hislerim var sizin memuriyet durumunuza dair haritanıza bakınca aklıma memuriyet geldi tüm samimiyetimle söyluyorum bunu ama sizin memur oldugunuzu düşündüm hazırlandıgınızı düşünmemiştim hayırlısı belkide bu memur olmanıza dalalet bir histi kim bilir çalışmaya devam edin başarma şansınız iyi görünuyor hele de bu yıl hazır jupiter balık burcunda habıre dolandıgından sınavlar konusunda şans verir size 9.ev de Wink azimle devam edin siz gerisi artık kısmet

Yurtdışı işi olmadıysa da hayatınıza bu konuda bir iş yada insanlar çıkacaktır ilerde böyle diyebılırım, yabancı diller merakı ve üniversite bitirmiş olmanız anlamlı durum haritanıza göre... aöf mi bitirdiniz ? hangi bölümden mezunsunuz?

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından misty Perş. Haz. 24, 2010 9:11 pm

Seals demiş ki:
misty demiş ki:Ben de kpss ye hazırlanıyorum:)) ve aslında şu anda kalan tarih sorularını çözmeliydim Very Happy zaten haritama göre acaba memuriyeti kazanma olasılığım var mı?onu bilmek istiyordum bir de evlilik durumlarını Laughing ama madem kpss kardeşliğimiz var,ben sizi hiiiç yormam,yoramam.Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın,ben GY-GK den giricem sadece.4 yıllık mezunum,bir memuriyet alsam yeter.umarım siz de kazanırsınız.bu arada anayasaya biraz yükleneyim diyorum ama çok kafa karıştırıcı Neutral

ee bu güzel işte Smile halden anlayan insanı her zaman severim pozitif hislerim var sizin memuriyet durumunuza dair haritanıza bakınca aklıma memuriyet geldi tüm samimiyetimle söyluyorum bunu ama sizin memur oldugunuzu düşündüm hazırlandıgınızı düşünmemiştim hayırlısı belkide bu memur olmanıza dalalet bir histi kim bilir çalışmaya devam edin başarma şansınız iyi görünuyor hele de bu yıl hazır jupiter balık burcunda habıre dolandıgından sınavlar konusunda şans verir size 9.ev de Wink azimle devam edin siz gerisi artık kısmet

Yurtdışı işi olmadıysa da hayatınıza bu konuda bir iş yada insanlar çıkacaktır ilerde böyle diyebılırım, yabancı diller merakı ve üniversite bitirmiş olmanız anlamlı durum haritanıza göre... aöf mi bitirdiniz ? hangi bölümden mezunsunuz?
Burcunuzu bilmiyorum ama sizde de altıncı his durumları gelişmiş sanırım :)bu yorumları duymak çok sevindirdi beni.umarım dediğiniz gibi olur:))evet AÖF mezunuyum,kamu yönetimini bitirdim.öncelikle istediğim sağlam bir iş ve sonra da nasipte varsa evlenmek Smile
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından Misafir Perş. Haz. 24, 2010 9:23 pm

misty demiş ki:
Seals demiş ki:

Burcunuzu bilmiyorum ama sizde de altıncı his durumları gelişmiş sanırım :)bu yorumları duymak çok sevindirdi beni.umarım dediğiniz gibi olur:))evet AÖF mezunuyum,kamu yönetimini bitirdim.öncelikle istediğim sağlam bir iş ve sonra da nasipte varsa evlenmek Smile

eevet hislerim konusunda öyle diyorlar ama ben somut bilgilerimi kullanmak istiyorum genelde.
Smile burcum çok karmaşıktır aslında bütün insanların da öyledir hiç kimse tek burctan etkinlenmez baska etmenlerde etkilidir.
Asc burcum yengeç klasik anlamda burcum ise Güneşim Koç burcu.

Sizin hedefleriniz sırayla olacak gibi görunuyor önce iş sonra eş olayınız allahın izniyle artık ufukta görunuyor hayırlısı diyelim nasip tabi bu işler.

Aöf okumanız haritanızla ilgili dikkat ettiyseniz direkt aöf mü okudunuz dedim hersey kaderden ibaret bu haritalar bir yazgıdır zamanı gelir içine gireriz ve yaşarız an'ı işte sizin içinde aöf bitti iş ve eş vakti yaklasıyor herseyın hayırlısı olsun basarılar dilerim.Şimdilik iyi geceler diliyorum tekrar görusene dek hoscakalın, esenlikler dilerim sevgili misty Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Perş. Haz. 24, 2010 9:27 pm

hoşgeldin mysty......
aramıza katılmandan ve kova olmandan dolayı çok mutluyum Very Happy...
sevgiler.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından gamze Perş. Haz. 24, 2010 9:28 pm

hoş geldiniz....
gamze
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz
Lakap : Şovalye Ruhlu

Mesaj tarafından misty Perş. Haz. 24, 2010 9:29 pm

Çoook teşekkürler sevgili Seals,pozitif yaklaşımın ve yorumların için :)bu arada burcun etkileyici gerçekten,cuk oturmuş Very Happy
Kiminin parası,kiminin duası derler,umarım istediklerine kavuşursun sende hem de en yakın zamanda.tekrardan görüşmek üzere,iyi geceler Smile
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından misty Perş. Haz. 24, 2010 9:30 pm

gamze demiş ki:hoş geldiniz....

Hoş bulduk...
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından misty Perş. Haz. 24, 2010 9:34 pm

Uranus demiş ki:hoşgeldin mysty......
aramıza katılmandan ve kova olmandan dolayı çok mutluyum Very Happy...
sevgiler.
Hoş bulduk,ben de bu Kova kardeşliği içinde bulunmaktan son derece mutluyum,teşekkürler.
Very Happy
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından JÜPİTER Cuma Haz. 25, 2010 8:01 am

HOŞGELDİN MİSTY KOVALAR COGALMAKTA BENİMDE YÜKSELEN BALIK AY YENGEÇÇ
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından Paper Dragon Cuma Haz. 25, 2010 8:22 am

Yeni gördüm. Sınavda başarılar dilerim. HAritanız memur tipi resmen Smile BU konuda başarılı olacaksınız inş.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından misty Cuma Haz. 25, 2010 10:19 am

JÜPİTER demiş ki:HOŞGELDİN MİSTY KOVALAR COGALMAKTA BENİMDE YÜKSELEN BALIK AY YENGEÇÇ
Hoş bulduk
Bu çok güzel işte,sanırım beni anlarsınız siz Smile
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından misty Cuma Haz. 25, 2010 10:21 am

Paper_Dragon demiş ki:Hoş geldiniz. Selas'in dediklerine güvenin. O gerçekten bu işi iyi bilir:)

Hoş bulduk,evet aynen katılıyorum size.ben de öyle hissettim...
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından misty Cuma Haz. 25, 2010 10:23 am

Paper_Dragon demiş ki:Yeni gördüm. Sınavda başarılar dilerim. HAritanız memur tipi resmen Smile BU konuda başarılı olacaksınız inş.

İyi dilekleriniz ve bu güzel yorumunuz için çok teşekkürler Smile Allah hepimizin isteklerini kabul etsin inşallah...
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından JÜPİTER Cuma Haz. 25, 2010 10:26 am

misty demiş ki:
JÜPİTER demiş ki:HOŞGELDİN MİSTY KOVALAR COGALMAKTA BENİMDE YÜKSELEN BALIK AY YENGEÇÇ
Hoş bulduk
Bu çok güzel işte,sanırım beni anlarsınız siz slm Icon_smile
slm Icon_lol slm Icon_lol slm Icon_lol
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki