Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Ay Akrep Burcunda EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Ay Akrep Burcunda EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Ay Akrep Burcunda EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Ay Akrep Burcunda EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Ay Akrep Burcunda EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Ay Akrep Burcunda EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Ay Akrep Burcunda EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Ay Akrep Burcunda EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Ay Akrep Burcunda EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Ay Akrep Burcunda Vote_lcap9%Ay Akrep Burcunda Vote_rcap 9% [ 402 ]
Ay Akrep Burcunda Vote_lcap8%Ay Akrep Burcunda Vote_rcap 8% [ 376 ]
Ay Akrep Burcunda Vote_lcap8%Ay Akrep Burcunda Vote_rcap 8% [ 370 ]
Ay Akrep Burcunda Vote_lcap9%Ay Akrep Burcunda Vote_rcap 9% [ 439 ]
Ay Akrep Burcunda Vote_lcap9%Ay Akrep Burcunda Vote_rcap 9% [ 410 ]
Ay Akrep Burcunda Vote_lcap8%Ay Akrep Burcunda Vote_rcap 8% [ 391 ]
Ay Akrep Burcunda Vote_lcap9%Ay Akrep Burcunda Vote_rcap 9% [ 409 ]
Ay Akrep Burcunda Vote_lcap9%Ay Akrep Burcunda Vote_rcap 9% [ 414 ]
Ay Akrep Burcunda Vote_lcap7%Ay Akrep Burcunda Vote_rcap 7% [ 347 ]
Ay Akrep Burcunda Vote_lcap7%Ay Akrep Burcunda Vote_rcap 7% [ 318 ]
Ay Akrep Burcunda Vote_lcap9%Ay Akrep Burcunda Vote_rcap 9% [ 415 ]
Ay Akrep Burcunda Vote_lcap9%Ay Akrep Burcunda Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Takvim Takvim

.
.

Ay Akrep Burcunda

3 posters

Ay Akrep Burcunda Empty Ay Akrep Burcunda

Mesaj tarafından Uranus Paz Ara. 28, 2008 4:20 pm

Ay Akrep Burcunda

Bir Çocuk Olarak : Gizemli çocuk. Annesi ile yoğun bir ilişki kurmak, onunla çatışmak, onu kışkırtmak ve hissetmek ister. Aile atmosferini ve ebeveynleri arasındaki ilişkiyi sezinler. Yasaklara, tabulara, bilinçaltına ve cinselliğe erken yaşlarda merak sarar. Keşfetme dürtüsüne sahiptir. Yıkıma yol açacak ölçüde şiddetli öfke krizlerine girebilir. Göbek bağını kesmek ömür boyu sürecek bir iş olabilir.

İçsel Anne İmajı : Güçlü, büyüleyici, erk sahibi anne, ve/veya korkunç, kötü cadı

Öğrenmesi Zor Dersler : Her oyuncağını hemen parçalamamak.

Bir Anne Olarak : Kara peri. Çocuğuna duygusal açıdan bağlıdır ve kendisini adamıştır. Çocuğu ile ilgili her şeyi bilmek ister ve ona hiçbir sır bırakmaz. Zorlayıcı, ama aynı zamanda yok edici olabilir. Çocuğunu sürekli duygusal bağımlılık altında tutma eğilimi gösterir. Prensiplerine gelince acımasız ve ödünsüzdür.

Kadın İmajı : Siyah Madonna. Yılan kadın, örümcek kadın ve esrarengiz ayartıcı. Daima duygularını vurgular. Büyüleyici,gizemli,derin ve tutkuludur. İnsanların tam anlamıyla büyüleyebilir. Sahiplenici, yok edici, rezil ve karşı konulmazdır.

Gölgesi : Kötü cadı.

Güçlü Yönleri : Tedavici. Güçlü içgüdüsel yapısı dilekleri gerçekleştirme yeteneği ile birleşmiştir. Güç sahibi olmanın çekiciliğine karşı koyabilir ve sipiritüel gücünü tedavi amacıyla kullanabilir. Benliğinin üstesinden gelebilir. Yeni güçleri bıkmadan, yorulmadan seferber eder. Tüm tabular onu cezbeder.

Problemli Alanı : Güç manyağı. Herkesi fethetmek ve kendine bağımlı kılmak ister. Aşırı kıskançtır, affetmez, intikamcı ve güce takıntılıdır. Eşinden koşulsuz bağlılık bekler. Sık sık depresif, melankolik havalara girer. Fazlasıyla gizli kapaklıdır. Kontrol etme duygusuna bağımlıdır. Bazen kendi sevdiği şeyleri bile yok edecek kadar yıkıcı bir gücü vardır. Bir zehir küpüdür.

Temel Prensibi : Bunun içinde veya altında ne olduğunu bilmek isterim. Hiçbir zaman ucunu bırakmam.

Yaşam Tarzı : Büyülü bir kale veya Drakula'nın şatosu

Duygulu Ay için bu zor bir konumdur. Karakterinizde fanatikliğe varan bazı aşırılıkların bulunması olasıdır. Hizmet vereceğiniz herhangi bir çalışma alanı bulduğunuz zaman hiç yolunuzdan sapmadan bu işi yürütürsünüz. Sizde her an saklı duran bir enerji vardır. Bunu olumlu kullanmazsanız birçok sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Cinsel zevklerinizi doyurmak için elinizden geleni ardınıza koymazsınız. Belki de bu yüzden kendinize eziyet edeceksiniz.

Seks yönünüz güçlüdür. Ruh haliniz birden geniş değişiklikler gösterir. Kontrol etmekten hoşlanırsınız. Şaşırtıcı zorlukların üzerinden gelme kabiliyetiniz vardır. Sır saklarsınız. Başkaları hakkında bilgi almaya ilgi duyarsınız. Kavgacısınız. Bırakılması zor istenmeyen huylarınız vardır. Çözümünü düşünemediğiniz olaylar karşısında ya da olay hakkında size hiçbir şey anlatılmadığında fazlasıyla paniklersiniz. İnsanlarla iyi uyuşan bir duygusal karakteriniz var. Ölümden sonraki yaşam ile ilgiden ziyade bu dünya zevkleri ile daha ilgilisiniz. Akıllı ve mekanikçi veya iyi bir zanaatkarsınız. İç güdüleriniz kuvvetlidir. Hareketli, yaratıcı ve aşırı tutkuları olan bir kişisiniz. Gizli duygu ve düşüncelerinizi kimseye anlatmazsınız. İnsanların hakkınızda ne kadar bilmelerini istiyorsanız o kadarını açıklarsınız. Birçok konuda düşüncesizce ve birden hareket edersiniz ancak konu gizli duygularınız olduğu zaman hemen kendinizi tutarsınız. Kendi kendinize yaptığınız bu baskı sizde dışarı atılması gereken büyük bir enerji birikimi yapar.

İçki ve uyuşturucu maddelere düşkünlüğünüz olabilir. Hain, kinci, öç alıcı ve ezicisiniz. Size karşı çıkanlara kin ve öç dolu bir tepki gösterirsiniz. Yeteneklerinize büyük güveniniz olduğundan yalnızlık sizi sıkmaz. Daha çok kendi başınıza çalışmak istersiniz. Çok çabuk sinirlenen,sözünü sakınmayan, patavatsız bir yaradılıştasınız. Çok konuşmazsınız ama sizi öfkelendiren bir oldu mu karşınızdakini konuşmanızla yaylım ateşine tutarsınız.

Bilimsel çalışmalarla ilgilenir, özellikle düşüncelerinizi yararlı biçimlerde sınıflandırmayı başarırsınız. İradeniz çok güçlüdür. Erkekseniz, yaşamınıza giren kadınlar tutkulu, zeki ve yürekli olur, isteklerini elde etmek için gerekirse hileli yollara başvurabilirler. Ay kötü etkiler almışsa baştan çıkmış, cinsel konularda soysuzlaşmış bir insan olabilirsiniz. Kendi çıkarlarınız için en iyi arkadaşlarınızı arkadan vurabilirsiniz. Bir kadın tarafından aldatılabilir ya da ömür boyu kadınların dostluk ve arkadaşlıklarından yoksun kalabilirsiniz.

KAYNAK: Astromerkez
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Ay Akrep Burcunda Empty Geri: Ay Akrep Burcunda

Mesaj tarafından Antares Cuma Ağus. 21, 2009 8:36 am

Bi ay akrebi olarak ya hep ya hiç dedim duygusal dünyam tamamen akrep diyebilirim kişiliğimde yok ama duygular ruh bunların tümü akrebe emanet sanki kontrol delisiyim bıktım bundan bazen yay güneşim gibi umursamaz olup bırakıyorum sonrada akrep kontrolü ele al diyor o zamanda çık işin içinden bir yayın dağıttığını akrep toplayabilirmi:D
Çok şüpheciyimdir ve hislerim kuvvetlidir bi insan hakkında ilk etapta ne hissedersem genelde doğru çıkar.
Antares
Antares
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Oğlak Yılan

Mesaj tarafından cool38 Çarş. Nis. 21, 2010 2:15 pm

Antares demiş ki:Bi ay akrebi olarak ya hep ya hiç dedim duygusal dünyam tamamen akrep diyebilirim kişiliğimde yok ama duygular ruh bunların tümü akrebe emanet sanki kontrol delisiyim bıktım bundan bazen yay güneşim gibi umursamaz olup bırakıyorum sonrada akrep kontrolü ele al diyor o zamanda çık işin içinden bir yayın dağıttığını akrep toplayabilirmi:D
Çok şüpheciyimdir ve hislerim kuvvetlidir bi insan hakkında ilk etapta ne hissedersem genelde doğru çıkar.

Bazen işlerin kontrolden çıkmasına izin vermen lazım,aşırı kontrollü olmak sadece sana zarar verir..
cool38
cool38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Erkek
Akrep Yılan
İş/Hobiler : Öğrenci

http://www.astrolojimerkezi.com

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Nis. 21, 2010 5:52 pm

cool38 demiş ki:
Antares demiş ki:Bi ay akrebi olarak ya hep ya hiç dedim duygusal dünyam tamamen akrep diyebilirim kişiliğimde yok ama duygular ruh bunların tümü akrebe emanet sanki kontrol delisiyim bıktım bundan bazen yay güneşim gibi umursamaz olup bırakıyorum sonrada akrep kontrolü ele al diyor o zamanda çık işin içinden bir yayın dağıttığını akrep toplayabilirmi:D

Bazen işlerin kontrolden çıkmasına izin vermen lazım,aşırı kontrollü olmak sadece sana zarar verir..

akıllı akrebin gözunu seveyım valla billa ya aklın yolu bir Ay Akrep Burcunda Icon_biggrin hacım bence de dogru söyluyorsun oyle yapmak gerek yoksa sorun habire devam eder.

Misafir
Misafir

- Similar topics