Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
herkese u-mutlu yılar dilerim EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
herkese u-mutlu yılar dilerim EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
herkese u-mutlu yılar dilerim EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
herkese u-mutlu yılar dilerim EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
herkese u-mutlu yılar dilerim EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
herkese u-mutlu yılar dilerim EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
herkese u-mutlu yılar dilerim EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
herkese u-mutlu yılar dilerim EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
herkese u-mutlu yılar dilerim EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_lcap9%herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_rcap 9% [ 402 ]
herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_lcap8%herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_rcap 8% [ 376 ]
herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_lcap8%herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_rcap 8% [ 370 ]
herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_lcap9%herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_rcap 9% [ 439 ]
herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_lcap9%herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_rcap 9% [ 410 ]
herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_lcap8%herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_rcap 8% [ 391 ]
herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_lcap9%herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_rcap 9% [ 409 ]
herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_lcap9%herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_rcap 9% [ 414 ]
herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_lcap7%herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_rcap 7% [ 347 ]
herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_lcap7%herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_rcap 7% [ 318 ]
herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_lcap9%herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_rcap 9% [ 415 ]
herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_lcap9%herkese u-mutlu yılar dilerim Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Takvim Takvim

.
.

herkese u-mutlu yılar dilerim

2 posters

herkese u-mutlu yılar dilerim Empty herkese u-mutlu yılar dilerim

Mesaj tarafından merikeklik Salı Ocak 06, 2009 8:42 am

merhaba arkadaşlar.ben meri.çorumdayım.35 yaşındayım.2 çocuğum var.yeni bir forumun ilk üyelerinden olmaktan mutluyum.astroloji seviyorum ve öğrenmek isityorum.forumu sürekli takipteyim ama bazen vaktim olmadığı için ,bazende bilgi eksikliğinden katılamıyorum.
tüm arkadaşlara keyfili paylaşımlar..sevgiler......
merikeklik
merikeklik
Astro Üye
Astro Üye

herkese u-mutlu yılar dilerim Empty Geri: herkese u-mutlu yılar dilerim

Mesaj tarafından Uranus Salı Ocak 06, 2009 8:44 am

hos geldin arkadasim
sefalar getirdin
seni aramizda gormekten mutluyuz
insallah zaman buluncada dogum bilgilerini alalim
sevgilerimle
inci
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Misafir Salı Ocak 06, 2009 3:22 pm

merikeklik demiş ki:merhaba arkadaşlar.ben meri.çorumdayım.35 yaşındayım.2 çocuğum var.yeni bir forumun ilk üyelerinden olmaktan mutluyum.astroloji seviyorum ve öğrenmek isityorum.forumu sürekli takipteyim ama bazen vaktim olmadığı için ,bazende bilgi eksikliğinden katılamıyorum.
tüm arkadaşlara keyfili paylaşımlar..sevgiler......

hosgeldin merikeklik.sizi aramızda gormekten mutluyuz.sizi zaten pekcok forumdan tanıyorum ben.güzel paylaşımlar dilerim.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından merikeklik Çarş. Ocak 07, 2009 8:02 am

merhaba evangelion..ben heryerde aynı ismi kullanıyorum:)diğer forumlarıda seviyorum ve takip ediyorum.astroloji nerdeyse bende orda olmaya çalışıyorum..blgim fazla olsa daha çok paylaşabilirim ama ne yazıkki çok yok..ama azimliyim öğreneceğim..
merikeklik
merikeklik
Astro Üye
Astro Üye

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Ocak 07, 2009 9:01 am

merikeklik demiş ki:merhaba evangelion..ben heryerde aynı ismi kullanıyorum:)diğer forumlarıda seviyorum ve takip ediyorum.astroloji nerdeyse bende orda olmaya çalışıyorum..blgim fazla olsa daha çok paylaşabilirim ama ne yazıkki çok yok..ama azimliyim öğreneceğim..

ogreneceksin elbet
insan yeterki bir seyi istesin
o zaman ogrenmesi zor olmuyor
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com